PDA

Zobacz pełną wersję : Mleko



Adamusss
31-10-07, 16:18
Mam takie pytanie czy podczas treningu dobrze jest pic mleko? dodam ze nie mam zadnej diety moze narazie zadnej hehe jak dotad zapijam woda ale to w koncu mleko ma bialko wiec pomoze? z gory dzieki

ZielonGSM
31-10-07, 16:22
Adam używaj opcji szukaj...
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6575&highlight=mleko

Deathbreaker
13-11-07, 06:08
Podczas treningu lepiej pić wodę lub izotonik.Pamiętaj ,ze mięśnie nie budują się jak ćwiczysz tylko w czasie odpoczynku po ćwiczeniach.

Nuru89
13-11-07, 18:56
Po treningu mozesz chlapnac nie widze przecwskazan :)

Seweryn11
13-11-07, 19:45
Po treningu ciepłe mleczko mniam =)

lo3
13-11-07, 20:52
na noc 2 szklanki

ubermas
13-11-07, 21:47
Nie pij mleka na noc, bo zawiera bardzo duzo laktozy, czyli cukru mlecznego. Do treningu to tez nie za bardzo sie nadaje. Mleko najlepeij jesc/pic do sniadania oraz w czasie dnia zapijac nim kanapki. Ale i tak nei wiecej jak litr na dzien. ja polecam mleko 0,5 % tluszczu z TIPa (w Realu idzie dostac), jest smaczne bardzi i ma malo tluszczu

tom
13-11-07, 23:06
na noc to twarog a nie mleko.
2 szklanki = 20gr laktozy
nie tak duzo
a wiesz czemu z tipa jest takie tanie?
a co sie stanie jak sie napijesz 3% mleka?

Zenek88
13-11-07, 23:14
Do treningu to tez nie za bardzo sie nadaje

Jesteś w błędzie, ostatnio czytalem wyniki badania, przeprowadzonego na ten temat i okazalo sie ze osoby ktore spozywaja mleko po treningu w ilosci dwoch szklanek zdobywaja wiecej i lepszej jakosci w porownaniu z grupa ktora dostawala bialko sojowe,

W tym samym badaniu było napisane ze lepiej sprawdza sie mleko tłuste 3,2% będz srednie cos 2% czy jakos tam


Jak znajdze gdzies źrodlo to przedstawie

tom
13-11-07, 23:24
do treningu czyt. w czasie treningu a nie po...
ubermas dobrze zrozumialem?

ubermas
14-11-07, 12:06
tom ja serio nie wiem co w moim poscie jest niezrozumialego...Napisalem, ze mleka nie powinno sie pic w czasie treningu. Zenek88 wyczytal gdzies, ze melko po treningu jest dobre, przyznam szczerze, ze tego nie wiedzialem. Co do mleka z TIPa, zaloze sie, ze producent tego mleka robi takze mleko Laciate, Hej i wiele innych markowych mlek. Nie dajmy sie robic za chuja ladnym opakowaniem... Ja np po TIPie nie mam sraki ani zadnych tego typu sensacji zoladkowych, wiec jest ok. A Laktozy musi miec tyle ile jest podane na opakowaniu, mamy XXI wiek i sklad na opakowaniu nie odbiega od reczywistego. W innym przypadku Unia jebalaby ogromen kary. Pozdro

brutal4
05-01-08, 13:18
mleko zawiera bialko ciezkoprzyswajalne przez organizm.. wiec jak juz to po treningu mozesz wypic.. w trakcie mineralka nie gazowana najlepiej albo izotony..