PDA

Zobacz pełną wersję : Masa - jaka odżywka



patro0
31-10-07, 16:01
Witam
Mam 17 lat, wzrost: 187cm, waga: 65kg
Chciałbym przybrać na masie, dużo czytałem na tym forum diet i tematów ale nigdzie nie znalazłem tego czego szukam. Nie mam czasu na regularne jedzenie(chodzi o diete) więc jestem raczej zmuszony kupić sobie odżywkę na mase, czytałem że gainer'y są głównie po to aby osoba w szybkim czasie przybrała na masie, wiec mam zamiar kupić jakiegoś gainer'a. Moj dzien wyglada mniej wiecej tak, rano ok 6:30 sniadanie, 10-11 kanapka w sql albo hot-dog, 15 - obiad w domu(zupa etc) 18- kilka kanapek, 22- kolacja.

Chciałbym kilka porad które pomogą mi kupić odpowiedni ganier, czym sie kierować, jak szybko bede przybierał na masie, ile dziennie tego stosować, czy warto po tym cwiczyć(pompki, hantelki, drążek).
Maksymalnie moge na poczatek przeznaczyc za 1kg 60-70zł,
Będę wdzięczny za każdą odpowiedz ;)

Pozdrawiam

tom
31-10-07, 23:39
a czego oczekujesz bez treningu?
duzego brzucha?

Seweryn11
01-11-07, 17:34
Ziom dobry jest gajner mass XL nom i dotego więcej jedz i ciwicz na siłowni jeździj rowerykiem itp. kumasz jeśli niemożesz djety to normalnie jedz ale i ciwicz kumalski?

marcin001
01-11-07, 19:10
1 kg raczej wiele nie pomoże kup sobie około 4 kg to już prędzej bo 1 kg wystarczy Ci na niecały tydzień!

duzen
05-11-07, 15:52
Bez treningu i diety lepiej w ogole nie zaczynaj. Wydasz kase w błoto i tylko bebech Ci urosnie.

Btw, jak to nie masz czasu na diete bo nie rozumiem.

dudixx90
08-11-07, 11:22
1 kg to zdecydowanie za malo nie zobacyzs znawet efektow a biorac gainery i nie cwiczac przybedzie ci na masie brzucha wiec jesli nie masz zamiaru cwiczyc to odradzam

SEBAN
08-11-07, 14:57
Popieram kolegów,poza tym musiałbys ułożyc i zmienic to ,co jesz,na bardziej wartościowe (Wiecej białka i węglowodanów,ogólnie wiecej kalorii).Pozdro!!!!