PDA

Zobacz pełną wersję : ćwiczenia na mieśnie brzucha



wojtas1982
30-10-07, 21:22
hej!
Panowie mam pytanie odnośnie ćwiczeń na
brzuch. Ch,odzę na siłownię od sześciu miesięcy, głównym celem jest póki co zdobycie masy. W maju miałem przy wzroscie 187 cm 77 kg, teraz ważę 95 i jestem z tego zadowolony. Najadłem się przez ten czas geinerów i carbo, ćwiczę 3 razy w tygodniu.
Efektem ubocznym jest to że zrobił mi się brzucho, i teraz walę brzuszki ale nie widzę efektu za bardzo. Pomóżta bo inaczej się w portki nie zmieszczę. Właściciel siłowni mówi że to normalne przy węglowodanach i że go zgubię ale ja chciałbym jak najszybciej. Jak waszym zdaniem ćwiczyć żeby był efekt najlepszy???
pozdr.
wojtas

MaXior
30-10-07, 21:25
rozpocznij aoreby...i np.a6w lub ABS nio i w diecie musisz dokonoac pare zmian a mianowicie zmniejszyc ilosc kalori.

wojtas1982
31-10-07, 07:31
bo to jest tak że jeszcze pół roku temu zanim zacząłem ćwiczyć, zdarzało się że pierwszy posiłek jadłem w pracy o 13-stej, teraz pilnuję się z tym i codziennie śniadanko/obiadek/kolacja. Mój trener kazał mi się na maxa "najadać" tak żeby czuć sytość i tak robiłem przez ostatnie pół roku. Makaronu i ziemniaków to chyba pochłonąłem tonę w tym czasie hehe i może to przez to te wałki na benie czyt. brzuchu. Do tego geinery i węgle regularnie dwa razy dziennie. Na siłce daję sobie uczciwie wycisk ale ćwiczenia brzucha najwidoczniej zaniedbałem.

Seweryn11
31-10-07, 14:53
Polecam ci a6w zjedz i się najedz ale bez przesady no bo jeśli będziesz jadł na umur to a6w zbytnio ci nie pomoże