PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie



Adamusss
30-10-07, 19:45
Waze nieduzo bo z 72kg przy wzroscie ok186cm zaczalem chodzic na silke jak i biegac.Mam takie pytanie czy z tym bieganiem nie bedzie tak ze bede chudl jeszcze? kondycje fajnie se mozna wyrobic jak i nogi jednak ja chce byc wiekszy ciut:) zadnych odzwyek ani nic nie biore jednak nie wiem czy tak biegac czy nie

T-Bag90
30-10-07, 20:05
Jesli chcesz zdobyc masy to odradzam bieganie, nogi mozesz na silce sobie tez fajnie wyrobic;] Pozdrooo:P

Hellmut89
30-10-07, 20:24
Ale jak sobie raz w tygodniu pobiegasz to nic ci się nie stanie a wręcz przeciwnie.

motoboy
30-10-07, 21:53
pobiegać czasem trzeba, to ejst jednak potzrebne, i wiem jak jest bo nie biegam, a jakz asuwam na utobus to po 100 metrach już dostaję zadyszki :/

rad
07-11-07, 14:36
ja w sumie przy wzroscie 180 cm ważę 78 kg.
mam dość duży brzuszek he he
zacząłem biegać jakieś pół roku temu a teraz dodatkowo na siłownię chodzę d 2 tygodni 2 razy w tygodniu i ćwiczę według treningu ogólnorozwojowego....

moim celem jest pozbycie się tego brzucha i ukszałtowanie mieśnie- to znaczy chodzi o to żeby byłe widoczne (nie musze być pakerem bo to nie mój cel). a brzuch robie od 5 dni A6W.

czy to wszystko ma sens/? czy robię dobrze? a móże coś powinienem zmienić w treningach?
proszę o radę doświadczeni koledzy ;-)

pw
07-11-07, 15:52
w dziale fitness wrzuciłem 2 arty odnośnie biegania przeczytaj

Street Fighter
07-11-07, 16:03
ja w sumie przy wzroscie 180 cm ważę 78 kg.
mam dość duży brzuszek he he
zacząłem biegać jakieś pół roku temu a teraz dodatkowo na siłownię chodzę d 2 tygodni 2 razy w tygodniu i ćwiczę według treningu ogólnorozwojowego....

moim celem jest pozbycie się tego brzucha i ukszałtowanie mieśnie- to znaczy chodzi o to żeby byłe widoczne (nie musze być pakerem bo to nie mój cel). a brzuch robie od 5 dni A6W.

czy to wszystko ma sens/? czy robię dobrze? a móże coś powinienem zmienić w treningach?
proszę o radę doświadczeni koledzy ;-)



Zazwyczaj jest tak :
Zrzucisz brzuszek wyrobisz sobie mięśnie i uwierz mi będziesz chciał więcej, to jest jak nałóg ;)

duzen
07-11-07, 16:24
z bieganiem byly rozne opinie i byl juz temat gdzie byla ostra wymiana zdan.



btw. ludzie uzywajcie opcji SZUKAJ !

rad
07-11-07, 16:35
dzięki- już tam czytałem co i jak - dzięki dzięki :-)

Street Fighter- w sumie masz rację- jak zacząłem biegać tak już nie mogę przestać he he biegam od pół roku minej więcej i jeszcze mi mało - myślę że podobnie będzie z siłownią...ale powoli powoli - byle do przodu

w ogóle- to forum jest rewelacyjne...będę korzystał z waszych rad-i tak już tu siedzę prawie pół dnia .... :-)

dudixx90
08-11-07, 11:19
masz racjei to forum jest wypas zawsze mozna cos znalesc a silownai jest jak nalog chcesz wiecej i wiecej:D:D