PDA

Zobacz pełną wersję : Ile gram brać radzicie?



olek
28-10-07, 20:59
Właśnie kupiłem mass xxl mam 14 lat 64kg waże ile gram brac radzicie?

Cielu7
28-10-07, 21:21
ehh wogole to mlodzutki jestes powinienes miec sama dietke i ogolnie z silownia to powinienes sie dopiero zaczac bawic i nie mysl narazieo jakims strasznym pakowaniu a mass xxl to gainer i bierzemy go wedle brakow w diecie :)

kox
28-10-07, 21:34
mozesz brac on ci nic nie zaszkodzi ale ja na twoim miejscu bardziej kontrolował bym zarcie i treningi.

Wilku33
28-10-07, 22:29
bierz tak 2x dziennie po 75 g, rano i po treningu + dieta jakas i beda przyrosty

ubermas
28-10-07, 23:28
Ja bym poczekal w ogole z silownia. Zacznij jak bedziesz mial 16 lat, a teraz to jakies pompeczki, brzuszki, pompki francuskie, na biceps jakies male hantelki i zakres 12-15 powtorzen w serii. Ale jesli jednak bardzo ci zalezy to zapisz sie do klubu, bo sam mozesz sobie zrobic krzywde

AdRiAn
30-10-07, 21:37
a czego Ty sie spodziewasz po tym gainerze ? tylko tluszcz, wogole gainery sa do dupy, ze tak powiem, ja w swoim zyciu jeszcze nie jadlem zadnego gainera bo to syf i pewnie juz nie bede probowal nawet.

polaczenie vitargo + bialko... to rozumiem ;-)

Punisher
30-10-07, 21:50
No widzisz, nie próbowałeś, a oceniasz. To podkreśla wartość twojej wypowiedzi.
Jeszcze ktoś przeczyta i uwierzy.

AdRiAn
30-10-07, 22:27
a powiedz mi jaki rodzaj weglowodanow masz w gainerze ? juz nie mowiac o bialku, czy jak to mozna nazwac "puli aminokwasow", smieszne to.

Punisher
30-10-07, 22:36
a powiedz mi jaki rodzaj weglowodanow masz w gainerze ?
Jaki? Wszelaki. O różnym ig. Odpowiednim dla osób z intensywnym wysiłkiem fizycznym.

juz nie mowiac o bialku, czy jak to mozna nazwac "puli aminokwasow", smieszne to.
To zależy od produktu. Nie wiem co cię tak śmieszy.

AdRiAn
31-10-07, 15:13
w wiekszosci gainerach pijesz glownie cukier, najlepszy gainer to mutant mass z pvl i wlasnie jego bym kupil gdybym potrzebowal gainera.
A te wszystkie aminokwasy i kreatyna ( wogole poroniony pomysl ) w tych gainerach to nadaja sie do kosza, tyle ode mnie i no offence bo wyjdzie off top i dyskusja o niczym

Punisher
31-10-07, 15:36
Jakto dyskusja o niczym?
Napisałem Ci co do tych węglowodanów. Masz prawo mieć swoją opinię.