PDA

Zobacz pełną wersję : Mały dylemacik



PoLeK
25-10-07, 18:40
Witam. Mam taki dylemat. Strasznie szybko podchodzi mi maska (z czego jestem bardzo zadowolony) lecz już powoli zaczyna mnie zalewać. W 1,5 miesiąca podeszło mi 10kg maski. Mam pytanie czy mogę ćwicząc na mase np. biegać ze 4 razy w tygodniu i np "boksować" w worek. Nie wpłynie to na przyrost mięśni lub na przetrenowanie?? Mam jeszcze pytanie apropo gimnastyki. Jakie mam robić ćwiczenia na rozciąganie korpusu: ręce(barki itp), kark itd??

Z góry dziękuje za pomoc.

Gutek
25-10-07, 19:24
jesli bedziesz biegał, boksował itp to napewno masa bedzie szła wolniej.
10 kg w 1,5 miesiąca to podejrzanie duzo

PoLeK
25-10-07, 19:41
Wróciłem do ćwiczeń dlatego tak szybko mi idzie i mam tendencje do nabierania masy ale żeby rozwiać wszystkie podejrzenia jade na czysto (bez koksów i żadnych supli). Jeszcze nigdy nic nie brałem i nie zamierzam. Nie chodzi mi o mase(kg) tylko czy będzie np wolniej rosła mi łapka i inne mięśnie bo narazie ładnie mi idzie.

johny
25-10-07, 20:37
mam ten sam problem,i powiem ci w okresie kiedy jechalem z aerobami po treningu to przyrosty byly znikome.od jakiegos czasu wykluczylem to i jest o wiele lepiej, a co do zalewania tluszczem to trenuj mocniej brzuch wegli utnij troche ureguluj sprawe z tluszczami i bedzie git.