PDA

Zobacz pełną wersję : Co daje mi taki rodzaj treningu?



SzulerHulerStrzelecHusari
25-10-07, 09:08
cze wszystkim, zaczalem cwiczyc troche ponad rok temu, nie cwiczylem na mase czy na sile czy na rzezbe, tylko poprostu nawalalem handlami na swoj sposob,taki jaki ponizej przedstawie, moze mi ktos wyjasnic na co glowne taki trening wplywa??

Cwicze srednio 4-5 razy w tygodniu, codziennie robie te same cwiczenia:
1 brzuch 27 powtorzen w 4 sieriach (w taki sposob ze nogi mam ugiete w kolanie na lozku, odpoczynek ok 2 minut)

2 klatka (pompki z nogami na lozku zeby bylo troche trudniej 5 serii po 17 powtorzen, odpoczynek ok 2 minut)

3 biceps ( 5 serii po 10 powtorzen masa 13 kg, w taki sposob ze reke opieram o wewnetrzn strone kolana i nawalam,odpoczynek ok 2 minut)

4 triceps (5 serii po 10 powtorzen masa 7 kg, w taki sposob ze wyciskam handla z za glowy siedziadz,odpoczynek ok 2 minut)

5 sztruksy (5 serii po 12 powtorzen masa 11 kg,odpoczynek ok 2 minut)

6 lydki ( 5 serii 12 powotorzen, sposob: podkladam ksiazki pod stope i cwicze ten miesen,odpoczynek ok 2 minut)

7 uda (4 serie po 10 powtorzen masa 11 kg, przysiady z handlami)

oprocz tego biegam tak srednio 30 km wtygodniu ale to malo istotne w tym monencie

z gory dzieki za odpowiedzi,pozdrawiam

SzulerHulerStrzelecHusari
25-10-07, 09:12
no jeszcze macham na przedramie 5 serii po 12 powotorzen masa 7 kg

Gutek
25-10-07, 09:34
To jest trening ogólnorozwojowy, tylko pleców brakuje

SzulerHulerStrzelecHusari
25-10-07, 12:03
aha, to dobrze taki trening stosowac?? czy sa moze jekies lepsze metody treningowe?zalezy mi na przybraniu na mase, na sile tez ale przedewszystkim na wytrzymalosci

SEBAN
25-10-07, 12:33
Jeśli chcesz mieć jakies efekty,musisz co jakiś trening zwiększac obciążenie i stopniowo potem zwiekszać ilość powtórzeń.To tak w skrócie.A na normalną siłkę nie możesz zacząć chodzić????

SzulerHulerStrzelecHusari
25-10-07, 18:04
zwiekszam obciazenie i ilosc powtorzen systematycznie,co jaki czas mam zwiekszac obciazenie??zwiekszam jak czuje ze moge wiecej podniesc,na silke niechce mi sie chodzic bo wole kase inaczej sporzytkowac, poza tym na chacie to nawalam kiedy mi sie chce,na chacie mi lepiej niz na silowni

Gutek
25-10-07, 19:21
te 50-60 zł na miesiąc to nie majątek

johny
25-10-07, 20:42
ooo huu rozbic taki trenig,niby wszystko a jest nic,chcesz powiedziec ze cwiczysz rok i jestes w stanie zrobic 17 pompek przez 5 seri :O zalezy jeszcze o jaka wytrzymalosc ci chodzi.widze ze silownia to nie jest twoj cel,to napisz co nim jest a bedzie latwiej

SzulerHulerStrzelecHusari
25-10-07, 23:06
jestem wstanie zrobic wiecej pompek tyle ze niechce nadwyrezac cyckow bo wieczorem biegam i musze na to tez sily zostawic,niby klata sie nie biega ale bieganie wymaga ruchu rekami przy ktorych klatka tez lekko dziala,a przy bieganiu 10 km moze ten miesien sie zmeczyc... wedlug ciebie 17 to malo??moim celem jest osiagniecie takiej dobrej sylwetki,nie takiego pudziana,tylko szczuplej ale umiesnionej

SzulerHulerStrzelecHusari
25-10-07, 23:07
no niby nie jest majatek ale wole te siano zainwestowac w ciekawsze rzeczy, jak popakowac moge za frajer

Robalo
26-10-07, 07:33
Chcesz tak ćwiczyć to ćwicz ale dla mnie to jest dupa nie ćwiczenia wieć możesz się domyślić jakie będą efekty.

SzulerHulerStrzelecHusari
26-10-07, 08:38
czemu moje cwiczenie jest gowno warte??pakuje i widze efekty,miesnie sie zwiekszyly,sa duzo bardziej wytrzymalsze,moge nimi pracowac bardzo duzo czasu na najwyzszych obrotach

Sonny_Black
26-10-07, 09:25
to po co pytasz...

johny
26-10-07, 14:25
kup sobie obciazniki i zaloz je na rece to dobrze gore rozwija przy dlugich dystansach a jak potrzebna ci wytrzymalosc do biegania to cwicz pompki besposrednio po biegu