PDA

Zobacz pełną wersję : Dawkowanie przy ACT



kriii
24-10-07, 17:22
Poniewaz robie trenind ACT modelujacy, biore oprocz l-karnityny (vitalmax w plynie) jeszcze thermo speed extreme (olimp), bcaa + glutamine (sports one) i bialko Prolongatum (biogenix). Pytanie moje czy ponizsze opcje laczenia sa dobre. Czy nic nie koliduje ze soba.

DNI TRENINGOWE:
Na czczo (okolo godz. 9-10) 1 tabletka thermo speed i 20 ml l-karnityny - za 30 min posilek
bialko Prolongatum dodaje do posilkow w takich proporcjach, zeby lacznie w posilku (dieta + odzywka) bylo 40 g bialka. (150-160 gram na dzien - waze 82 kg)

Trening okolo godziny 12-13

30 min przed treningiem i zaraz po (z sokiem) - aminokwasy (po 10g)
30 min po treningu bialko, zeby nie laczyc z bcaa i glutamina

30 min przed obiadem tabletka thermo speed

na noc bialko

W DNI NIETRENINGOWE:
10 ml l-karnityny na czczo i jedna tabletka thermo speed
druga taka porcja 30 min przed obiadem

bcaa i glutamina - 2 miarki (20 g) podzielone na 3 czesci i pozerane 30 min przed posilkami

Bialko tak jak w dni treningowe

Punisher
24-10-07, 18:57
Białko w porcji zmieniłbym na 30g.
Glutaminy i bcaa bym nie brał przed kolacją tylko przed snem z białkiem.

kriii
24-10-07, 22:16
rozumiem ze porcj bcaa i gluty przed snem dotyczy dni nietreningowych ?
W dni treningowe jak pisalem biore przed treningiem i zaraz po (tak bylo na opakowaniu) - chyba, ze tu cos nie kaman ;]

.....

Chyba, ze Brac po treningu i na noc - sprecyzuj. Z drugiej strony z tego co czytalem i jest to rowniez napisane na opakowaniu - nie brac porcji rownoczesnie z bialkiem. Wiec o so chosi :)

Punisher
24-10-07, 22:21
Nie wiem, ja bym brał przed snem na katabolizm nocny.

kriii
24-10-07, 22:26
no i jestesmy w domu :] Bede bral po treningu i na noc. Zawsze mozna wziac bialko 30 minut po aminokwasach i nie bedzie kolidowalo i ziuziu :D Dzieki

Punisher
24-10-07, 22:37
W nocy sie wchłonie przez te ~8h. Co innego w dzień.