PDA

Zobacz pełną wersję : szukam fachowej pomocy



pikul123
24-10-07, 12:54
witam wszystkich zaawansowanych.
mam prosbe do wszystkich co maja juz doswiadczenie w tym sporcie(nie pytam tych co cwicza 2 miesiace czy rok!!!!!!!)
potrzebuje fachowej pomocy
cwicze juz pare lat(moze nia az tak nalogowo,ale staram sie w miare mozliwocsi) i mam taki problem.mam 30 lat i waze ponad 120kg przy wzroscie 185cm.jestem dosc duzy w koszulce, ale strasznie zlany(widok bez koszulki)chcial bym wykorzystac to cielsko i jakos sie uformowac w miare,mam jeszcze problem z lapami,sa male w stosunku do calej reszty 47-48cm.cwicze 3-4 razy w tygodniu,zalezy jak mi na to praca pozwoli-tryb siedzacy.rowniez z jakas dieta tez jest problem bo nie mam czsu by jesc co 4 godz i tak dalej.
prosze o jakis trening,suple i cokolwiek innego by doprowadzic sie do porzadku.naprawde bede wdzieczny za kazda pomoc,probowalem roznych kanityn fut burnerow,ale to tylko dziala jak sie stosyje,po zakonczeniu masa wraca a nawet z naddatkiem.
pomozcie panowie

dzieki i pozdro dla wszystkich

sławo
24-10-07, 17:11
skoro ćwiczysz już parę lat to ty powinieneś już raczej rady dawać

ale może coś poradzę
120 kg na tyle wzrostu to dużo i to na pewno dużo tłuszczu
co zrobić na pewno trzeba by było zrobić redukcję
30 lat to już człowiek ma swoje przyzwyczajenia czyli jakieś podjadanie jakieś piwko na wieczór a do tego najlepiej obficie pojeść

na pewno ograniczyć węgle a w szczególności już po południu
aby nie tracić cennego mięcha dołożyć białka

do treningu obowiązkowo aeroby
na początku bedzie ciężko bo podejżewam że z kondycją bedzie nie najlepiej

i dla ciebie najlepszy byłby rowerek stacjonarny nie obciąży ci tak stawów jak przy bieganiu
no te 40 min byś musiał na niego poświęcić jakbyś nie dał rady z początku to tyle ile możesz
a potem w miarę kondycji staraj sie dokładać po 5 min
aeroby po treningu lub z rana na czczo

z dieta to musiałbyś się kogoś popytać ja w tym zakresie nie pomogę

spalacze działają tylko wtedy jak jest odpowiednia dieta i trening same cudu nie zrobią