PDA

Zobacz pełną wersję : Hmb i massa xxl



Mnichu
22-10-07, 21:20
Witam chciałem sie dowidziec bo od stycznia chciał bym zaczac brac hmb i do tego massa xxl ale niewime czy warto jest brac te hmb bo jestem osoba chuda i bardzo ciezko mi nabrac masy teraz jestem w połowie 6 tygodniowego pierwszego cyklu kreatyny mehodryna do tego pije gainera 1 4800 niewiem doradzicie mi co mam zaczac brac od stycznia bo zamiezam jakis cykl sobie usawic a ze nieznam sie zbytnio na tym to pytam mam 4 miechy stazu wiem głupota brac teraz kreatyne ale niewiem co mi odszczeliło do głowy i niemam zamiaru brac od stycznia kreatyny chce zaczac od nowa cyklicznie brac ja od kwietnia . Gainera teraz do stycznia mi starczy co potem moze samo białko jakies i hmb zdaje sobie sprawe ze z 3 ,4 miechy trzeba łykac akurat do kwietnia bym miał i od kwietnia mohydryna niewiem doradzcie . POTRZEBUJE MASY :)

_ADIN_
22-10-07, 21:30
a masz jakas diete??

Mnichu
22-10-07, 21:47
staram sie utrzymywac w miare mozliwosci oczywiscie ;/ najgorzej w szkole bułeczki z jakim zułtym serem szyneczka ogureczkiem i tyle wracam ze skzoły 15 jakis obiadek i potem daje rade ;d rano tak samo :) biały ser na wejscie :) daje rade

_ADIN_
22-10-07, 22:50
Diete masz zrobiona specjalnie pod siebie czy jakas przypadkowa z internetu??

Mnichu
23-10-07, 15:21
szczerze ? to jem tak oo mysle jak mi sie zdaje ile co czego nie potragie sobei ustawic pozadnei diety a nieznam nikogo takiego zeby mi pomugł wiesz o co chodzi jem tak mniejwiecej

_ADIN_
23-10-07, 16:34
Moja rada, zrob sobie kolego diete :) w necie znajdziesz duzo porad kalkulatorow i tabel z wartosciami odzywczymi, ten mass xxl nie przyniesie zdumiewajacych efektow bo przeciez to tylko dodatek do diety, zycze milego ukladania diety i zadowalajacych przyrostow ;)

HuGsoN
23-10-07, 16:36
hmb jest raczej nie dla Ciebie, zrób przerwę, następnie kolejny cykl na mono.