PDA

Zobacz pełną wersję : Biosterol czy Biosteron



4days
22-10-07, 17:25
Oto moje pytanie: Czym sie różnią te dwa srodki?... Wiem ze biosterol zwieksza produkcje tescia ale czy biosteron tez(a może lepiej bo jest droższy)

_ADIN_
22-10-07, 18:35
juz byly tematy na temat biosterolu - jest tyle warty ile kosztuje czyli nic, efekty niemal zerowe, jak nie calkiem zerowe a jest chodzi o biosteron:

Zastosowanie:
Biosteron stosowany jest do uzupełnienia niedoboru dehydroepiandrosteronu (DHEA).


DHEA to substancja wytwarzana fizjologicznie w organizmie człowieka. Stężenie DHEA we krwi zmienia się wraz z wiekiem. Jest bardzo niskie u dzieci, rośnie tuż przed dojrzewaniem płciowym, by osiągnąć maksimum pomiędzy 20 a 30 rokiem życia.

Wysoki poziom DHEA we krwi zapewnia człowiekowi siłę, witalność, sprawność fizyczną oraz intelektualną - słowem wszystkie przymioty młodości. DHEA jest swoistym „paliwem”, które nas napędza, dodając sił i woli działania. Dlatego lekarze nazywają go „eliksirem młodości” lub „fontanną młodości”. Dzieje się tak, ponieważ DHEA jest substancją, której wysoki poziom we krwi jest nierozerwalnie związany z okresem młodości, kiedy to mężczyzna zakłada rodzinę, a kobieta wydaje na świat potomstwo. Człowiek jest wówczas u szczytu sprawności fizycznej i umysłowej.

rafalkomando
22-10-07, 19:21
boze co za kolo dajcie mu bana, albo osta bo ja nie moge dac

Punisher
22-10-07, 19:37
Powód?

u.waw.pl
22-10-07, 20:07
rafalkomando wyluzuj..

rafalkomando
22-10-07, 20:32
spoko przeciesz sie nei denerwuje ale jak widze takich gosci to cos mnie trafia, a gosc cochwile daje posty do dopingu i tu, jak nie o mete to omandren i o biosteron teraz on ma 15 lat kur.... tak byxc nie mzoe ze pomagacie gosciowi co nei ma pojęcia o diecie treningu tylko pyta sie o kox w takim wieku , nie wiecie czy m to grozi

Punisher
22-10-07, 20:52
Myślę, że te sterydopochodne biosterole, testosterole (dozwolone) nie są aż tak groźne :)
Tzn. są do niczego czyli do d...

Ok więc nie ma o czym dyskutować, niech sobie koleś szuka na forum.

Closed.

u.waw.pl
22-10-07, 22:32
Nie wiedziałem, że dopytuje się o koks..

Wyrazy współczucia dla autora tematu. Poświęć najpierw jakiś tydzień na czytanie tego forum.