PDA

Zobacz pełną wersję : Ból barku



Sosnalol1705
22-10-07, 13:56
witam. od pewnego czasu kiedy trenuje barki zaczął mnie bolec prawy bark jest to silny ból i musze wtedy skonczyc cwiczenia ;/ czemu tak jest;>przetrenowanie??boli tylko pod czas cwiczen z góry thx

Sosnalol1705
26-10-07, 21:05
może ktos odpisac??(kto sie na tym zna)dzisaj ból znów sie powtórzył :((

Gutek
26-10-07, 21:37
Na jakis tydzien przejdz na trening regeneracyjny, do tego prysznice przemiennie zimno i gorąco wodą i powinno przejsc

ZielonGSM
26-10-07, 22:14
Sosnalol1705 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=3319) też to miałem po upadku z hopki na rowerze(dirt) i do dzisiaj zawsze na początku coś mi pyka w barku i piecze. Weź coś na stawy i tyle (http://www.allegro.pl/item256313311_wylecz_stawy_wiezadla_glucosamine_ms m_18okaps_.html)

oSiŁeK_sNd
26-10-07, 22:48
a co ma prysznic do bolu barku, ty wez se zimny prysznic łba zrob bo widze ze blysnoles wiedzą gutek...porazka :/ a co do twojego bólu kolego to mysle ze albo przerwa albo chwilowy lekki trening sobie wrzuc, jak przejdzie to lux jak nie to teraz powiem Ci z wlasnego doswiadczenia ze moze to wracac,ja mam akurat bol lewego barku, jak zaczynalem tyrac to mialem i teraz juz jest ponad 2 latka i caly czas bol wraca,nie wiem czym to jest spowodowane, prawdopodobnie jakas kontuzja z przeszlosci ktorej w ogole nie pamietam.U mnie akurat jest tak ze wraca wlasnie po przerwach, bo jak juz sie rozcwicze to nie odczowam go przez dluzszy czas.

aha i jeszcze jedno gutek pisze sie zimną i gorącą...zapamietaj, a nie zimno i gorąco......wsioch

sławo
27-10-07, 09:16
osiołek zanim zaczniesz kogoś krytykować uzupełnij swoją niby wiedzę

kolega polecił mu trening regeneracyjny czyli lekki taki który pozwoli mu wrócić
do zdrowia
a że ma po treningu ma brać prysznic na przemian gorący i zimny tzn polewać wodę w bolący bark to ma na celu przyspieszyć ową regenerację
do tego jakaś maść rozgrzewająca i powinno przejść

na przyszłość porządna rozgrzewka i właściwa technika i nie będzie problemu

Gutek
27-10-07, 09:27
Zanim sie odezwiesz to wes sie lepiej poucz, ciepły i zimny prysznic stosowany na przemian poprawia krązenie a przez co ukrwienie miesnia i przyspiesza jego regeneracje

oSiŁeK_sNd
27-10-07, 13:42
a zauwazyles slawo zebym mu odradzal ten lekki trening, albo negowal wypowiedz w tej kwestii gutka...bo ja nie.A co do uczenia to ty sie lepiej nie odzywaj...hehe zimno i gorąco hahahah

sławo
27-10-07, 14:38
osiołek ty w ogóle mało zauważasz
potem odwracasz kota ogonem

chyba jestes kolejny do opuszczenia forum

oSiŁeK_sNd
27-10-07, 14:48
a co do twojego bólu kolego to mysle ze albo przerwa albo chwilowy lekki trening sobie wrzuc, jak przejdzie to lux jak nie to...

masz i nie majacz bo wyraznie jest napisane, wiec kto tu kota ogonem wywraca to juz doskonale widac

sławo
27-10-07, 14:55
wyśmiewałeś się ze tego co kolega napisał o regeneracji prysznicem
który mu polecił do treningu regeneracyjnego

a i jeszcze jedna inwektywa do mnie

oSiŁeK_sNd
27-10-07, 15:02
to fakt bo w przeciwienstwie do niego mam troche doswiadczenia a nie jaram sie wiedza czysto teoretyczna wzieta z internetu, wiec moglem nie wiedziec, mialem tylko na wzgledzie to ze poprawia krazenie a ze poprawia regeneracje to juz na to sam nie wpadlem bo musialbym to gdzies wczesniej wyczytac, potrafie przyznac sie do bledu...a ze zarzuciles mi ze neguje i trening i prysznic to nawiazalem od razu do tego co mi nie pasowalo

sławo
27-10-07, 15:14
nawiązałem do tego że wyśmiałeś go na temat prysznica

i rada na przyszłość skoro nie wiesz nic albo coś tam zasłyszałeś ale nie za wiele
nie zajmuj głosu

Sosnalol1705
27-10-07, 15:22
dobra bez kłótni:P dzieki za pomoc

oSiŁeK_sNd
27-10-07, 15:23
nawiazales do tego i do tego, ale juz mniejsza z tym, dalsza dyskusja nie ma sensu...a twoja rada jest idiotyczna, bo pierwsza sprawa ze troche wiem na ten temat czy ci sie to podoba czy nie bo jak juz wspomnialem mialem i mam podobny problem, a drugia sprawa ze skoro zostales modem w takim dziale znaczy ze masz o tym pojecie i jesli nie mam racji to jestes od tego zeby pomagac, a nie mowic zebym nie zabieral glosu (a jesli chodzi o ta konkretna sprawe to nic zlego mu nie doradzalem, wiec nie wiem skad taka twoja reakcja)

sławo
27-10-07, 15:30
dlatego też napisałem żebyś nie krytykował kogoś za to co ty sam nie wiesz

i na dodatek wyjaśniłem po co taki prysznic się bierze

ale ty dalej chciałeś udowadniać swoje niby racje
przy tym nie potrzebnie mnie prowokując
dlatego abyś trochę ochłonął leci ost