PDA

Zobacz pełną wersję : !Wybor kreatyny??



dawid2204
21-10-07, 21:24
Cwiczylem rok temu, przez 6 miechow i wzialem kreatyne KRE-ALKEN+NITROBOLLON+BCAA+MASOWKA, zmarnowalem cykl poprzez picie, nie cwiczylem pol roku i teraz cwicze juz miesiac.
mam do Was takie pytanie:
jaka mam kupic teraz kreatyne? Jaka byla by mi teraz najlepsza?
Prosze o pomoc

HuGsoN
21-10-07, 21:29
Vitalmax zielona. Uważam, że pomoże. Do tego Prolongatum biogenixa. Można również witaminy.

Punisher
21-10-07, 21:31
I co myślisz, że od samych supli urośniesz? :(
Jak tobie się nawet ćwiczyć nie chce.

HuGsoN
21-10-07, 21:57
Coś za coś. Albo rozrywka, w twoim wypadku picie, albo trening, który np. dla mnie jest rozrywką. Ja też lubie sobie wypić. Jednak od roku wziołem się za trening na poważnie, piję tylko jedno jasne piwo 0,3l w tygodniu. Dobre na przeczyszczenie nerek.

dawid2204
21-10-07, 22:40
Cwiczylem rok temu, przez 6 miechow i wzialem kreatyne KRE-ALKEN+NITROBOLLON+BCAA+MASOWKA, zmarnowalem cykl poprzez picie, nie cwiczylem pol roku i teraz cwicze juz miesiac.
mam do Was takie pytanie:
jaka mam kupic teraz kreatyne? Jaka byla by mi teraz najlepsza?
Prosze o pomoc

ale jaka mam wziac kreatyne? bo ta zielona to za przeproszeniem gowno chcem jakas lepsza bo mysle ze jak zaczne od najslabszej to mi nic nie pomoze. I zapomnialem dopisac biore teraz masowke i multipacka(witaminy), po zjedzeniu tego chcialbym wziac kreatynke ale problem tkwi w tym ze nie wiem jaka. pomozcie

Punisher
21-10-07, 22:43
Weź sterydy, jak obawiasz się, że ta z Vitala jest za słaba.

leszcz
22-10-07, 00:05
Cwiczylem rok temu, przez 6 miechow i wzialem kreatyne KRE-ALKEN+NITROBOLLON+BCAA+MASOWKA, zmarnowalem cykl poprzez picie, nie cwiczylem pol roku i teraz cwicze juz miesiac.
mam do Was takie pytanie:
jaka mam kupic teraz kreatyne? Jaka byla by mi teraz najlepsza?
Prosze o pomoc

ale jaka mam wziac kreatyne? bo ta zielona to za przeproszeniem gowno chcem jakas lepsza bo mysle ze jak zaczne od najslabszej to mi nic nie pomoze. I zapomnialem dopisac biore teraz masowke i multipacka(witaminy), po zjedzeniu tego chcialbym wziac kreatynke ale problem tkwi w tym ze nie wiem jaka. pomozcie

Kreatyne Vitalmaxa nazywasz gównem...??ty chyba zabardzo na suplach sie nie znasz... Ja Krete z vitalmaxa uwazam za jedna z najlepszych,no ale nawet najlepszy suplement ci nic nie da jak bedziesz pił...

Punisher
22-10-07, 15:21
Mięśnie nie biorą sie ani z kosmosu, ani z browara. Niestety.
Nawet najlepsze suple ci nie dadzą nic, jeżeli nie będziesz przestrzegał podstawowych zasad. Jak nie wiesz jakie to, to odwiedź dział dla początkujących i przeczytaj post nowin'a.