PDA

Zobacz pełną wersję : Kuracja typowo na masse



DIRAF
21-10-07, 10:55
Prosił bym o 1 nie pytajcie sie jaka mam diete, ile wziałem odzywek itp. i co jest lebsze to juz mam na chacie wiec nie zmienie tego :) i mam zamiar to wziaść !! No więc :-)

AAKG Mega Hardcore (240kap)
BCAA G-Force 450g
Creatine Micronized 200 mesh+Taurine (900g)--63,00
L-Glutamine Extreme w proszu (200g)
NitrobolonII (700g)
Białko Ultimate Protein (1500G) (jak sie skonczy to dokupie !!)

I takie pytanie !! czy połączyć to wszystko razem czy coś odłożyć !

OGOLNIE ODZYWKI Z górnej półki ogolnie dzieki

Punisher
21-10-07, 11:37
Kto ci pomagał dobierać odrzywki?

DIRAF
21-10-07, 11:42
Ja sam sobie dobieram odzywki !! wiem ze zaraz napiszesz ze nitro ma aakg i creatyne ale tego ma mało a aakg no fakt faktem ma troche !!

mały huba
21-10-07, 11:59
Sporo dobrych rzeczy ale : AAKG jest już w Nitrobolonie, także nie ma sensu tego brać, nawet nie dobrze by było bo przekroczysz dzienną dawkę o sporo, i możesz mieć kłopoty :)
L glutamina jest w BCAA+ G force. Jaka rada od amatora ? Nitrobolon z mono bierz teraz,dodaj te G force i białko. Te AAKG +zwykłą glutaminę weź w cyklu np. z jabłczanem czy zwykłym estrem.
Jeśli zmieszasz to wszystko razem to wyrzucisz kasę w błoto.

DIRAF
21-10-07, 12:06
W sumie tak ! wiem ze AAKG jest w nitro jeżeli chodzi o L-glutamine w BCAA jest tylko 1,8 G a dzienne zapotrzebowanie to (zalecane) 8-10 G :) wiec no moge zamiast 1 porcji L-blutaminy brac Bcaa oczywicscie tak jak pisze bede brał BCAA :) a jeszcze tak se przypomniałem ogolnie gdyby wziąść AAKG z nitro by bylo około 5,8 G aakg no więc np taki NITROX ma w sobie 5 G czyli to sie przyswaja a to aakg z treca jest dobrze przyswajalne !! Myslałem ze jak bym brał to razem to to AAKG brał bym 45 min przed treningiem :)

Punisher
21-10-07, 12:19
Niektórzy na samym NB2 nie mogą skończyć treningu, co dopiero jak to połączysz z aakg...
Nie napisałeś nam nic o sobie, więc nie myśl, że dostaniesz dobre wskazówki(w sensie najlepsze) i nie chciałeś żebyśmy o to pytali, więc ok.

Jaka rada od amatora ? Nitrobolon z mono bierz teraz,dodaj te G force i białko. Te AAKG +zwykłą glutaminę weź w cyklu np. z jabłczanem czy zwykłym estrem.
Tylko, że jabłczan ani nic nie podziałą na niego po nitrobolie2.
A po co ci mono? Jak zamierzasz to brać? Chyba nie z NB2?

DIRAF
21-10-07, 12:24
Dane

Wzrost:172
Klata:110 wycisk:120
Biceps:41

Wzielem juz troche odzywek !! wiec wiecie :) strarz 1,4 roku !! cwicze 5 razy w tygodniu !!

Dodano:
no i nie dostałem odpowiedzi :D

Punisher
22-10-07, 23:11
Gdybyś ładnie czytał nie tylko swoje posty to może by ktoś odpowiedział...

DIRAF
23-10-07, 10:16
No więc jesli chodzi o NB2 brałem już jeden :] ale zdaje mi sie ze był nieźle przestrzelony nie dał mi nic nie poompował ani nic Więc co mam podać o sobie !! Mowiąc ze brałem juz troche odzywek to znaczy troche dużo :| karzdy kto sie niby zna napisał by że jestem idiota ze tyle wzielem ale zmieniam odzywki Np HMB brałem teraz przez 2 miechy Znam sie na odzywkach troche ale wole sie sptac na forum Choć na takim forum jak ***** to mnie i mojego kuzyna (co też ćwiczy ) tylko wkurzaja nas wielce super mądży :/ mowia ze po roku ćwiczeń powinno sie brać tylko białko no jasne ;/ Ja Uważam sie za osobę dobrze ćwiczącą ponieważ nie tak jak wiekszasc moich kolegow po 1 tygodniu siegnelem po koksy :/ Jak mozesz napisz mi co mam napisać to napiisze jak to jest potrzebne do określenia czy warto to brać to wymienie nawet odzywki ktore brałem