PDA

Zobacz pełną wersję : JAKIE ODZYWKI WYBRAC i FORME TRENINGU? PROSZE O POMOC



hilpset
20-10-07, 15:13
Witam,

Jestem tutaj nowy i jeśli pisze to w zlym dziale to serdecznie za to przepraszam adminow i moderatorow. Juz pisze w czym jest moj problem

Otoz:
2lata nic nie trenowalem totalnie nic w ciagu poltora roku dowalilem 17kg. Waze teraz 95kg i strasznie sie z tym czuje postanowilem w koncu wziac sie za siebie. Mam 181cm wzrostu i waze 95kg a moj "ptaszek ma juz duzy daszek" :) Chce sie wspomoc dobrymi odzywkami aby jak najszybciej zrzucic ale maxymalnie 10kg! Czytam wiele o odzywkach ale stwierdzilem ze najlepiej zapytac byc moze ktos mial podobny problem do mojego. No i oczywiscie wykupilem karnet na silownie i saune. Od tygodnia biegam równiez przydalaby sie jakas rospiska cwiczen ktore na poczatek warto porobic.

Co najlepiej wybrac jesli chodzi o odzywki?
Jaka forma cwiczen wspomogla by mi spalenie tkanki tluszczowej badz i wybudowanie tkanki miesniowej oraz wyrzezbienie mojego ciala?

Pozdrawiam i czekam na wasza pomoc

majorn23
20-10-07, 16:05
jezeli chodzo i zrzucenie wagi to dobrze byloby zastosowc jakies termogeniki, l-carnityne i moze cos na ochrone miesni np HMB ale pamietaj kolego i tak najwarzniejsza jest odpowiednia dieta!!! i zadne suplementy tego nie zastapia!!!!

paczko
20-10-07, 16:22
Gorąco polecam Animal Cuts z Universala. Wcześniej brałem Fat Killera z Treca, ale to nie to samo. Od tygodnia jadę na Animalu i już zrzuciłem 2 kg. Jeżeli masz możliwość to zapisz się dodatkowo na basen, bo mnie to bardzo pomaga.

HuGsoN
21-10-07, 19:36
A6W+ odpowiednia dieta + determinacja + siłownia + l-karnityna z green tea treca + fat killer = 20 kg mniej w moim wypadku. Te to tylko dla wytrwałych i mięsień leci, razem z siłą.

paczko
21-10-07, 20:25
A6W+ odpowiednia dieta + determinacja + siłownia + l-karnityna z green tea treca + fat killer = 20 kg mniej w moim wypadku. Te to tylko dla wytrwałych i mięsień leci, razem z siłą.

20kg to super wynik. W jakim okresie czasu udało Ci się tyle zrzucić?

hilpset
24-10-07, 14:15
To juz nie wiem za co sie zabrac? W ktorych sila i miesien leci? Nie chce aby mi spadla forma tylko sie zwiekszyla, przy tym chcialbym wyrzezbic sie no i spalic troche tluszczyku!

Prosze o pomoc jeszcze!

dzako18
24-10-07, 14:38
ja Ci polecam Thermo speed extreme bardzo dobry spalacz, ktos moze powiedziec ze za słaby ale na kazdego dziala inaczej wiec proponuje abys sprobowal do tego moze jakies białko i wiadoma sprawa dieta i trening a na ochrone miesni to Bcaa i glutamina, zycze powodzenia -)