PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs na moderatora działu suplementacja



tomek.
01-03-06, 15:54
Jaki że forum dopiero raczkuje macie możliwośc bycia ważnymi osobami na forum

Ilośc stanowisk do rodania:
głowny moderator supli: 1
moderatorowie supli: 2
pomocnicy w suplach: 5

wymagania na kazde stanowisko:
-osoba zorientowana w w suplach(jak bedzie treba to sie dokształci)
-bezstronna, nie posiada ulubionych marek a jedynie ulubione produkty danego producenta
-nie sugeruje sie komercją i nie włazi w dupe sponsorą
-realizuje załżneia działu oraz tworzy nowe założania zgodne z polityką forum
-realizuje polecenia osób wyżje postawionych

Osoby chętne powiny zgłaszać swoją kandytature w tym temacie. Wystarczy napisac na jakie stanowisko startujesz. Każdy kandydat musi spełniac podane wyżej wymagania

marcinczwa
13-03-06, 21:19
wiec sie musisz zastanowic, bo nie chcemy modow ktorzy nie maja czasu...

fishe
22-03-06, 15:42
Prosze o skasowanie mojego i Admina posta Bo jest nie na temat po co ma zasmiecac forum

David
25-03-06, 20:24
ja chciałbym złożyć swoją ofertę na pomocnika :mrgreen: mam doświadczenie w prowadzeniu for(porowadziłem 2 fora jak grałem w inmnternetową grę ogame :wink: )no i jako tako mogę pomuc :razz:

tomek.
25-03-06, 20:24
gangster możesz zostać modem tylko w jednym dziale.

musisz z jakiejs kandydatury zrezygnowac

fishe
25-03-06, 20:31
Jak sie wykazesz to napewno ktos to doceni :wink:

David
25-03-06, 20:31
będę się starał :wink:

gangster
26-03-06, 13:55
gangster możesz zostać modem tylko w jednym dziale.

musisz z jakiejs kandydatury zrezygnowac

Dla mnie jest to obojetne czy trening czy suplementy.Jesli chodzi o udzielanie sie na forum to ciezko jest,bo nigdy nie moge zdazyc odpowiedziec a pisac to samo na co kilka osob wczesniej doradzilo nie ma sensu, no chyba,ze mialbym do czegos watpliwosci.W miare rozkrecania sie forum bedzie wiecej ludzi,pytan i bede mial okazje pisac. :wink:

tomek.
26-03-06, 19:21
ty troche jak ministrowie w naszym kraju. byle by władza jakas była :razz:

przemyśl sobie taka funkcja to duża odpowiedzialnośc i więcej roboty

vold
27-03-06, 14:13
gangster możesz zostać modem tylko w jednym dziale.

musisz z jakiejs kandydatury zrezygnowac

Dla mnie jest to obojetne czy trening czy suplementy.Jesli chodzi o udzielanie sie na forum to ciezko jest,bo nigdy nie moge zdazyc odpowiedziec a pisac to samo na co kilka osob wczesniej doradzilo nie ma sensu, no chyba,ze mialbym do czegos watpliwosci.W miare rozkrecania sie forum bedzie wiecej ludzi,pytan i bede mial okazje pisac. :wink:


Jak to obojętne mi się wydaje że powinneś na coś zdecydować się całkowicie no chyba że znasz się na wszystkim :mrgreen:

giecik
30-03-06, 12:19
Moge objąć stanowisko moda w suplach. Znajomosc tematu duza. Działam na równiez na innym forum :)

tomek.
30-03-06, 15:21
chęci są ale jakieś materiały by sie przydało przygotowac i troche się wykazać

vanadi
30-03-06, 17:29
materiały powinni aktywni userzy tworzyc anie modzi na siłe. modzi sa od moderowania a nie tworzenia ,zle mowie??:>
na forum moim zdaniem juz sie bajzel robi. np ktos w dietach pisze co zrobic zeby schudnac i dostaje odpowiedz zeby robic a6w albo kupic fatburnera;/

fishe
30-03-06, 20:20
co poradzisz modzi od tego sa zeby to przeniesc

tomek.
30-03-06, 21:27
to by trzeba coś zrobic zeby zmienić sytuacje na forum

voldemort zazwyczaj zwykli userzy nie maja jakiejs dużej wiedzy i jak oni mają pisac fajne arty?

można w kazdym dziale dac osoby/osobe zajmującą się tylko porzadkiem
osoby z wiedzą nie powinny sie zajmowac takimi rzeczami jak usuwanie/przenoszenie tematów

fishe
30-03-06, 21:41
można w kazdym dziale dac osoby/osobe zajmującą się tylko porzadkiem
osoby z wiedzą nie powinny sie zajmowac takimi rzeczami jak usuwanie/przenoszenie tematów
po co przeciez oni wlasnie najlepieiej wiedza co maja usunac co im nie pasuje w ich dziale

Krzysio1087
30-03-06, 21:44
Dokładnie fishe masz racje kto inny ma wiedziec gdzie i co przenieść jak nie modzi. Dajcie komuś kto sie nie zna na rzeczy coś przenosić to dopiero bedzie bajzel. Pozdrawiam

pakernia.pl
31-03-06, 02:42
znajomość tematu mam, forum też mam :twisted: czekam na pozytywną opinię glównodowodzącego :mrgreen:
aha... szczególów nie podalem, bo balem się kryptoreklamy, ale są dostępne dla zainteresowanych :lol:
pozdro

vold
31-03-06, 19:27
Jeśli chodzi o dodatkowych to zależy na jakim dziale bo na dopingu nie widze takiej potrzeby, jest tam kilka tematów na dzień i wszystko jest pod całkowitą kontrolą. :wink:

pakernia.pl
01-04-06, 02:29
sorki... chyba wlazlem w "g"... :twisted: mnie nie zależy na żadnym konkretnym temacie... jestem laikonikiem :razz: ale polecam się na przyszlość ;D
aha... mój problem polega na tym, że shitu nie polecam :lol:

Kafar
01-04-06, 11:20
Siemka jesli chcecie to moge zostac modem zobaczymy jak to forum sie tutaj kreci i jakie macie pojecie o suplementach ( staż moj to wiecje jak 3 lata ,2 lata jako mod w innym forum *** ;) ) takze jest komu pomoc jak cos jestem tu 1 dzien obadamy jak wam to smiga tutaj

tomek.
01-04-06, 11:53
to narazie obadaj sobie forum
jak sie zaklimatyzujesz to pogadamy konkretnie

Krzysio1087
01-04-06, 15:41
tomek jak coś to polecam kafara znam go z innego forum i wie chłopak co gada napewno sie nadaje

pakernia.pl
03-04-06, 00:25
no to ja się qrcze nie nadaję... będę Wam tylko gitarę zawracal :lol: ale jakbyście mieli farmakologiczne problema to walcie na priv :mrgreen:

RoQi
13-04-06, 18:47
Pisze sie na trening i/lub suplementacje, doswiadczenie mam i tu i tu wiec wybierzcie, albo i nie... ;)

SebaZgr
01-05-06, 15:42
siemka jestem nowy na forum ale w kulturystyce siedze juz troche czassu i mam spore doswiadczenie co do wiedzy o suplach .takze jesli jest mozliwosc bucia modem to jak najbardziej sie polecam i bede pomagał .