PDA

Zobacz pełną wersję : Moje foty. prosze o oceny. POMOCY POTRZEBUJE MASY!!!



bartasss
18-10-07, 21:37
Witam wszystkich forumowiczów.
Moja historia.
od 13 roku do 18 trenowałem wyczynowo kajakarstwo klasyczne , potem 2 lata totalnie nic nie robiłem aż do ostatnich kilku miesięcy. Była to głównie robienie siłowni w domowym zaciszu bez żadnej diety supli itd.(kiedyś jak trenowałem też nic nie brałem , jadłem co popadło). Ogólnie to zwracam sie o pomoc wszystkich chudzielcą którym się udało przytyć. już prawie 3 lata waga stoi i nic sie nie dzieje, tak samo siła. juz mnie to troche denerwuje. czy jak kupie sobie gainera ok 5 kg i będe jadł tak jak zawsze+ trening 3 razy w tugodniu na mase , czy to mi pomoże przytyć w 1 miesiąc ze 3 kg?
ok moje dane
wiek 20lat
wzrost 185cm
waga 67kg
obwód klata 105cm
obwód biceps 35cm
wycisk-105kg(stoi od 3 lat)

prosze darować sobie wyśmiewanie mnie że jestem chudy. taki się już narodziłem jako wcześniak , ale chco to troche zmienić.
moim planem jest dobicie do 75kg.

bartasss
18-10-07, 21:44
sorry za słabe zdjecia ale samemu przed lustrem w 5 min nie da sie lepiej;(
ale mają one pokazać ogólny problem i chyba się udało:)

Cielu7
18-10-07, 22:12
wygladam podobnie :P i masy tez zrobic nie moge ;/

m@bi
18-10-07, 22:16
tez miałem ten problem co ty wazylem przy wzroscie 185 65kg :P ale wzielem sie za siebie i przy 188 waze 80 prawie juz :)


nie mam scisłej dietki ale staram sie jesc duzo bialka i wegli mleko gainer i itp aaa i nie jem na jedna porcje do syna i potem przez pol dnia nic tylko co jakas 3h probuje cos przekasic :) jesli chcesz na mase to polecam mass xxl ja jadlem i niezle mi przyszlo masy pozdro

lo3
18-10-07, 22:24
Nom bardzo mało tkanki tłuszczowej! No ale w bisku masz 35 i sprawia on ogólnie wrazenie fajnego mięcha. Magnuma polecam z Carbem brać. Na mnie wyłyneło rewelacyjnie :) Może masz zly trening, ze nic nie idzie?

dexter
18-10-07, 22:36
fajny biceps jakie robiłęs ćwiczenia na bica??

SEBAN
18-10-07, 22:38
Polecacie rózne gainery,a ja mówię,że bez DOBREJ diety żaden gainer nic nie zdziała.Ułóż kolego dietkę(min 5 posiłków+ jakieś banany),a jak będzie w niej czegos brak to kup gainera(Mass XXL z Treca,lub Monster Mass z Biogenixa).Poza tym poczytaj tematy o diecie w dziale DIETA,tam wszystko masz.Jak porządnie to zrobisz to waga ruszy - nie ma BATA we wsi!!!!Pozdro!!!!

bartasss
19-10-07, 11:14
dziękuje za wszystkie porady , postaram sę do nich zastosować. Jak pójdzie dobrze to latem pokarze nowe foty. Co do ćwiczeń na bica to tysiące kilometrów przepłynięte na kajaku+ uginanie ramion ze sztangą stojąc+troche na modlitewniku. prawie wcale z hantli nie korzystałem.

ReGsio
19-10-07, 15:18
Szczupło ale zajebiscie, dupom sie podoba co?:D:D

Robalo
19-10-07, 17:07
No masa to by ci sie przydała ja sam waże już prawie 73 a wracam po kontuzji. Jeszcze tak z 15 kg dla ciebie i było by nieźle najbardziej mi sie bicek podoba jak byś mógł podaj mi swój trening na bicka. Pozdro

MhL
19-10-07, 20:56
Brawo za Biceps,

lukemaster
19-10-07, 22:48
masuj bo chudo starsznie....rzezba jaks jest..ale wiesz...taka rzezba na 2 razy większej masie jak juz to będziesz miał to wstaw foty

HuGsoN
19-10-07, 22:53
j/w

tetryk
29-10-07, 00:32
Kup Gainera2 Vitalmaxa ,mi pomaga,jak dobrze trenuję to łapię ok.1 kg na tydzień,niektórzy zawodowcy twierdzą,że duże cięzary i mało powt.W moim przypadku to działa,w 14 miesięcy z 67kg na 78/9.Gainera piję więcej niż zalecają,jabłczan kreatyny tez pomaga,duże ciężary do załamania ruchu w każdej serii,pozdro.

Młody
29-10-07, 20:32
chyba trochę przesadziłeś z kg masy na tydzień i co Wy macie z tym carbo jak będzie pił karbo i gainera to będzie tłusty strasznie bo niby gdzie on spali te węgle ?I jakie firmy odżywek Wy podajecie vitalmax to jedna z najgorszych firm jak i olimp i megabol szkoda pieniędzy na to ! Ja bym Ci polecał 5posiłków + podjadanie jakiś owoców warzywek i gainera trening na masę zima się zbliża więc myślę że parę kg możesz przytyć

VegetaSSJ3
30-10-07, 16:44
Mowisz ze cwiczysz juz 3 lata to faktycznie slabo u Ciebie z masa wez sie za geinery magnum 8000 lub masxxl i 3 dniowy trrening i mysle ze ruszy i pij duzo mleka bedziesz wielki

Młody
30-10-07, 17:44
Vegeta powiec mi po co mu dużo mleka nie wiem czy wiesz ale mleko zawiera laktoze to taki cukier a cukier=tłuszcz więc jak czegoś nie wiesz to nie pisz !

AdRiAn
30-10-07, 21:42
cos tam widac, ale wrzuc diete bo marnie to wyglada.

narazie to wygladasz przecietnie, niczym sie nie wyrozniasz

mat777
01-11-07, 15:35
Fajny biceps. Jak narazie to rzeczywiście się nie wyróżniasz. I j/w - wrzuć dietke. Jak będziesz miał niedobór węgli i białka w diecie to możesz pomyśleć nad gainerem (np. Mass XXL), ale po co? Dieta to podstawa, więc ją tu wrzuć, a jak nie masz to ułóż.
Pozdro

Heros105
01-11-07, 16:14
Świetny Biceps troche chudawo to wygląda ale jest best sam jestem chudy dopiero zaczynam ćwiczyć i w ogóle !!! :D

bartasss
01-11-07, 19:07
Jeśli chodzi o tłuszcz u mnie to nie ma obaw. U mnie ta tkanka cienko rośnie , poza tym praktycznie przez 5-6 dni robie fizycznie+chodze do szkoły-3 dni siłke i 2-3 dni pracuje fizycznie , także myśle że kalorii spalam dużo. Kupiłem se magnum 8000 4kg , pote se kupie mass xxl , i zobaczymy czy do grudnia coś masy dojdzie. Staram się teraz zwracać uwagę kiedy i co jem , ale konkretnej diety to se nie ułoże. po prostu jem co jest w domu i nie wybrzydzam. jedynie to sobie robie na kolacje jajecznice+ serek wiejski. jak będą efekty to będe pisał czy coś utyłem , a jak narazie to musze się uzbroić w cierpliwość.

Apis1501
14-11-07, 22:31
Widze ze masz bardzo dobra przemiane materii jak to w przypadku wczesniakow wiec pozostaje tobie dostarczenie do organizu bardzo duzej ilosci weglowadonow. Najlepszym rozwiazaniem bedzie np 6-7 posilkow dziennie nie specialnie w duzych ilosciach bedzie to napewno lepsze rozwiazanie niz np. 3-5 posilkow na chama. I podctawa w twoim przypadku 15min przed i po treningu spory posilek czyli dawka energi mozesz go zastapic gainerem.

Mankei
20-11-07, 15:15
Popieram kolegów! Również uważam, że porządna dieta powinna Ci pomóc, a w ostateczności jakiś gajner ;)
Ale rzeźba spoko... tzn plażówka ;P chociaż przy większej masie wyglądało by to o wiele lepiej ;)
Pozdrawiam i z zaciekawieniem śledze Twój wątek !!

brutal4
05-01-08, 11:14
Jezeli chcesz dostac masy.. to gdzies przeczytalem madre slowa.. "..jezeli stoisz a mozesz siedziec,usiadz, jezeli siedzisz a mozesz lezec, poloz sie.." jezeli chcesz mase musisz uprawiac jak najmniej dodatkowych sportow.. skupiasz sie na silowni i jedzeniu i odpoczywaniu.. zadych cwiczen areobowych je dopiero stosuj jak zdobedziesz juz troche ciala..

lenin8912
05-01-08, 12:44
Brutal4 to sa slowa arnolda :D niezly artykuł;P hehe 3maj sie

Kakashi
05-01-08, 17:28
podupiło was?? temat jest nieaktualny od ponad miesiaca!! weźcie oceniajcie aktualne fotki bo inaczej beda osty!

lolek997
17-02-08, 13:21
Masuj Bo Chudo Strasznie !!!

lolek997
17-02-08, 13:23
Ja wygladam podobnie tylko mam jeszcze lepsza separacje na bicku!
kupilem sobie 20 kg serwatki cukierniczej zobaczymy ile przyrombie!!!