PDA

Zobacz pełną wersję : bialko



Gniatkowski
18-10-07, 13:39
Moj syn nakupil sobie puszek z roznymi specifikami i niemoge mu wyjasnic ze gdy odzywia sie bardzo dobrze ,powiedzmy niesamowicie bogato to niepotrzebne sa mu inne odzywki.

Zbigniew

szumek
18-10-07, 14:02
no jasne ze nie jeśli ma czas na to by przygotowywac sobie wartosciowe posiłki z świezych produktów idealnie dobranych do jego masy ciała to puszki z białkiem są mu nie potrzebne. Powiem tak jesli chce zbudowac sobie beztłuszczową mase ciała to musi tak dobieac produkty zeby dziennie zjadał 2g białka/ na 1kg wagi ciała

Gniatkowski
18-10-07, 14:11
On sie upiera ze to sa tak dobrane srodki ze mu sa one niezwykle potrzebne do szykiego budowania miesni? Moze mu cos zasugerowac malego zamiast stosu proszkow bananowo-czekoladowych

Zbigniew

szumek
18-10-07, 14:18
hmm a jaki staż ma pański syn i ile ma lat ? i czy to jego pierwsza suplementacja ?

Cielu7
18-10-07, 14:48
i niech pan napisze na co dokładniej sie uparl bo jak to samo białko to niech sobie bierze znaczy tez zalezy jaki wiek ma syn

Punisher
18-10-07, 14:59
Zależy jakie specyfiki kupił. Jeżeli ma aminokwasy, glutaminę to niech pan mu pozwoli. A jeżeli jakieś białko/gainer to może mu Pan powiedzieć, że jak chce, to może dostać pieniądze na jedzenie typu twarożek, makaron, ryż, banan, orzechy. Przecież żaden rodzic nie zabroni jeść swojemu dziecku i to w dodatku zdrowo.

Gniatkowski
18-10-07, 16:10
Wstyd powiedziec synek ma 36 lat i nadal mieszka z rodzicami. Niebardzo wiem co tam nakupowal ale jak sie pojawi to przekabluje.

Zbigniew

Syn kupil Solid Mass ,Dibencodzide force, Hard Mass.

Zbigniew

kox
18-10-07, 23:29
hahahaha 36 lat i jego stary boi sie o niego.. <lol>

vlk
18-10-07, 23:35
Nie zaszkodzi mu to, chociaz zadna rewelacka. Towar nie za drogi. Nie szkodliwy.
... Pytanie jaka ma diete? No i po co mu dwa gainery?

Gniatkowski
19-10-07, 08:40
Dlamnie zawsze pozostanie synem o którego trzeba się martwić...z daleka :-)
Niewiem poco mu te dwie rzeczy .Kupił bo chce kandydować na "guwernatora" w kaliforni hihihihi. Je duże sniadania z wielu jajek i bekonu, dwudaniowe obiady zawsze "drugie" z mięsem .Potem po pokoju łazi z kiełbasą w ręku i potem kolacja. Czy to wystarczy ...dwa gramy białka na kg. to on chcyba zjada. Musiałby mieć 200g. Mięsa chyba dziennie je z 1/2kg... Jakie odżywki mu wystarcza ? Może zamiast tych co ma lepiej kupi co innego?

Zbigniew

rashido
20-10-07, 13:01
mam 15 lat ..... bialko posiadam ale je jem tylko jak nie wyrobie z jedzeniem obiadu przed silownia lub jka wroce z silowni to staram sie cos zjesc w ostatecznosci bialko ...
a to co on se nakupil to chyba nie jest mu potrrzebne

Gniatkowski
20-10-07, 14:22
Tak tez myslalem. To wlasciwie poco to ludzie kupuja . Moze lepiej jesc wiecej i to wszystko.

Zbigniew

vlk
20-10-07, 15:07
Gdyby sie dalo jesc tyle bialka w meisie byloby git. Ale mi sie to nie udalo...wiec pije rozne wynalazki.
Syn zdecydowanie MUSI popracowac nad dieta. Zupa, kielbasa, malo posilkow...kiepsko to wyglada. Ale lepiej zeby to on zaczal tu pisac i czytac, a nie tata - chyba ze tata tez chce zostac gubernatorem;)

Gniatkowski
20-10-07, 16:50
Kiedys nie raz probowalem ale ja jestem za leniwy nielubie sie meczyc bo poco to jest nudne. Wolalem chodzic na d...y a teraz w wieku 66lat to chyba by mi tylko oczy spuchly. Przekabluje mu uwagi lecz nawet niewiem na 100% czy musi miec odzywki.

Zbigniew

szumek
20-10-07, 19:44
skoro on wazy koło 100 kilo to mu nie jest potrzebne białko na mase tylko niech se lepiej kupi kreatyne i hmb to sobie ładną rzeźbe zrobi do tego jakas dobra dieta na forum jest ich duzo i bedzie git :D

Gniatkowski
21-10-07, 01:43
"kreatyna i hmb" Domyslam sie ze to sa jakies stereo...lub anaboliki...ktore sa nie legalne. Napewno mu tego nie doradze . Rozumie ze ludzie z lenistwa to biora ale po co takiemu Stalone po 60-tce... Zostal ostatnio przylapany na ktoryms z lotnisk .

Zbigniew

tom
21-10-07, 09:00
nie to nie sa anaboliki:)
szumek to spruboj trzymac diete na mase dla 100 chlopa bez odzywek - jestem pewien ze nie dasz rady...

rashido
21-10-07, 09:40
Kiedys nie raz probowalem ale ja jestem za leniwy nielubie sie meczyc bo poco to jest nudne. Wolalem chodzic na d...y a teraz w wieku 66lat to chyba by mi tylko oczy spuchly. Przekabluje mu uwagi lecz nawet niewiem na 100% czy musi miec odzywki.

Zbigniew
66 lat :D hmm
widzialem ostatni unas na silowni starszego pana co dawal rade :D
100 kg na klate z 6 razy ;]
a ja nawet 1 raz nie wycisne

szumek
21-10-07, 10:45
hmb i kreatyna są legalne i stosuje to wielu kulturystów, można je otrzymac w kazdym sklepie sportowym prosze sobie wpisac w googlach i poczytac o nich troche a dopiero później się udzielać ...<lol2>

Punisher
21-10-07, 11:49
hmb i kreatyna są legalne i stosuje to wielu kulturystów, można je otrzymac w kazdym sklepie sportowym prosze sobie wpisac w googlach i poczytac o nich troche a dopiero później się udzielać ...<lol2>
Troche szacunku. Nie każdy wszystko wie, tym bardziej jeżeli się daną dziedziną nie interesuje. Więc nie p6%$#l głupot. Każdy ma prawo nie wiedzieć.

szumek
21-10-07, 17:51
no dobrze to niech sie upewni na przyszłość przeciez te suplementy to podstawa tak jak i białko... jeśli uraziłem to z góry przepraszam :D