PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie od biegacza



Wojas
17-10-07, 20:33
Witam , mam kilka pytań i chce je skierować do specjalistów (czyli do was :) otóż , trenuje bieganie (narazie długie dystanse ) i chce wzmocnić swoje wszystkie mięśnie bo w bieganiu nie tylko liczy sie wytrzymałość.

Troche o mnie:
16 lat
65 kg
175cm wzrostu


Zaczołem ćwiczyć jakiś rok temu , w domu na hantlach 2x 5kg , podstawowe ćwiczenia , co drugi dzień , inne partie , (biceps , barki , klata i grzbiet) , stosowałem magnum 8000 , l-karnityne. Teraz zaczynamy przygotowania do następnego sezonu , kupiłem sobie Gain Bolic 6000 (olimp) , i od tego tygodnia zaczynam ostro ćwiczyć. I tu mam kilka pytań

- czy zakupić testosteron (30 tab) (tak doradzał mi znajomy) ??
- czy macie jakieś plany treningowe tylko na hantlach??

gr-x
17-10-07, 20:53
Czy zakupić testosterol? - pewnie ten z megabola - NIE
W dawkach 2,3 -krotnie wiekszych i tak nic nie daje.

Lepiej kup BCAA i glutamine - lepiej na tym wyjdziesz niż na testosterolu :)

tom
17-10-07, 21:31
tribullusy to szajs
a jak juz dla 15 latka to juz wogole nie ma sensu

Punisher
17-10-07, 21:49
Kup sobie kreatynę-monohydrat. Wzmocnisz mięśnie. Jak równierz aminokwasy.

majorn23
18-10-07, 17:37
aminokwasy sa naprawde bardzo dobre ale jezeli chodzi o bieganie to mozesz tez przez to lapac dodatkowe kilogramy! a nie o to chyba chodzi biegaczowi prawda?! mam kolege ktory biega pol maratony i on tak wlasnie mial i odlozyl aminokwasy ale czesto stosuje HMB i do tego odpowiednia dietke oczywiscie bo to jest podstawa!!! a na wzmocnienie miesni poprosu cwicz! takie jest moje zdanie, pozdrawiam

pw
18-10-07, 17:43
Przez bieganie długodyst. kolejnych kilogramów nie będzie łapał, aminokwasy jak najbardziej bo masz ich z pewnością duży nie dobór, zakup też carbo by uzupełnić glikogen po treningu/maratonie
Witaminy + helaty minerałów

Punisher
18-10-07, 18:10
Myślisz, że kreatyna jest tylko dla kulturystów?