PDA

Zobacz pełną wersję : Suple czy doping ?



paczko
16-10-07, 21:24
Witam,

chciałbym poznać zdanie doświadczonych na temat porównania efektów działania suplementów oraz sterydów. Co "lepsze"? Czy przy samych suplementach można osiągnąć taką masę mięśniową jak przy sterydach? Proszę o uzasadnienie swoich wypowiedzi.

Pozdrawiam
Paweł

tom
16-10-07, 22:27
na poczatku mozna uzyskac doskonale efekty bez zadnych dodatkow
jednak z czasem jest coraz trudniej - dlatego stosuje sie suplementy wspomagajace budowe/redukcje natomiast doping jest albo dla niecierpliwych glupcow albo dla ludzi obeznanych w temacie majacych za soba wiele lat doswiadczen
stosujac suplementy nie mozna zbudowac takiej sylwetki jak np. Arni
- taka prawda
ale czy warto ryzykowac zdrowiem?
wg mnie nie

lovelas69
16-10-07, 22:35
jesli chcesz podobac sie na swojej wiosce prostym dziewuchom i jesli myslisz ze powiekszysz sobie tym penisa to bierz sterdy...
za pare lat odczujesz sktuki tego syfu...

kox
16-10-07, 23:23
dobrze to ujałes sog

paczko
17-10-07, 04:06
W żadnych wypadku nie chcę brać sterydów. Po prostu interesuję mnie czy ćwicząc przez długi czas na odżywkach idzie rozbudować swoją muskulaturę do wielkich rozmiarów. Chcę poznać wasze zdanie na ten temat. I nie wiem jak Ty, ale ja nie jestem z wioski.

HuGsoN
17-10-07, 12:57
lovelas spadłem z krzesła :)
Sterydom mówię nie !!!

majorn23
18-10-07, 17:42
przede wszyskim musisz uswiadomic sobie ze nie mozna porownywac koksow do suplementow bo to sa dwie inne bajki!!! jesli cwiczysz do siebie to suplementy powinny wystarczyc i satysfakcja ze sam to wypracowales a jesli na pokaz bo chcesz byc wielki to... odpowiedz sobie sam!

rashido
18-10-07, 19:02
duzo ludzi mysli ze walnie sterydy i beda duzi i silni :P
jedynei co od nich mozesz miec to mase i problemy ze zdrowiem ;p
chodz jestem mlody to wiem :]] i znam pare takich koslawych przypadkow co wrzucili sterydy i gowno im dalo

m@bi
20-10-07, 22:06
W żadnych wypadku nie chcę brać sterydów. Po prostu interesuję mnie czy ćwicząc przez długi czas na odżywkach idzie rozbudować swoją muskulaturę do wielkich rozmiarów. Chcę poznać wasze zdanie na ten temat. I nie wiem jak Ty, ale ja nie jestem z wioski.


Zobacz co prezentuje Dagome :) masz w zdjeciach z wakacji w galerii Dla mnie wyglada kozacko :) ( brał same odzywki )



PS sry Dagome jesli wykorzystałem ciebie za przykład ale posture masz pierwsza klasa ;)