PDA

Zobacz pełną wersję : Animal Pak



nowy89
15-10-07, 18:24
Witajcie

Od nowego tygodnia zapisuję się na siłownię i chciałbym się was poradzić co polecacie mi abym przybrał znacznie na masie ( staż-0, wiek-18, waga~55kg, wzrost-178)
jestem bardzo szczupły a chciałbym do lata przybrać znacznie na masie i zacząć swą przygodę z siłownią.

zastanawiałem się nad :
- Vitalmax Whey Pro Gainer 2 ( 2250g )
- Mass XXL

lecz znajomy polecił mi Animal Pak i mam do was pytanie co sadzicie o tym.

czy ja jako początkujący mogę go zacząć używać od początku czy za jakiś czas ...
i czy może ktoś z was się już spotkał z Animal Pak i ma jakieś doświadczenia na jego temat ;)

pzdr.

piszcie co sadzicie o Animal Pak'u

Wilku33
15-10-07, 19:12
animal paki to chyba najlepsze odżywki na rynku, jak stać cie na animala to kupuj
jakbym mial na niego kase to brałbym bez wachania

nowy89
15-10-07, 19:18
tak ale co on daje dokładniej :)

da mi coś wogole jego zarzycie wzrost masy ciała bo o to mi głównie chodzi ;)
bo niewidze sensu kupować go jak nie da mi to wzrostu masy ciała ;/ a tylko na tym mi narazie najbardziej zalezy gdzieś 10-15 kg chciałbym do wiosny uzyskać :P więc co polecacie ;>

Punisher
15-10-07, 19:23
Animal pak ze stażem 0?On mu i tak nie da tego, co chce, bo on potrzebuje masy, masy i jeszcze raz masy. A mięśnie to na początku idą jak burza.
Dobrze myślisz jeżeli chcesz gainera i wybrałeś dobre firmy, jednak 2-3 kg to mało... Ale w połączeniu z dietą masową to zawsze coś i na pewno łatwiej będzie, tyle że kup minimum z 5kg tego jak już. Na samym starcie ci pójdzie gładko, na sucho.

nowy89
15-10-07, 20:20
tak teraz to stycznia/lutego chciałbym ćwiczyć z garnierem :

- Vitalmax Whey Pro Gainer 2 ( 2250g )
- Mass XXL

lecz zapewne wybiore Mass XXL ;P bo podobno lepszy jest

a pozniej w styczniu jak złapię parę kg to z Animal Pakiem chyba że nie uzyskam takiej masy o jaką mi chodzi wtedy zainwestuje w "metke" gdyż to będzie jedyny sposób na osiągnięcie tego czego chce ;) czyli tych przynajmiej 15 kg ;P ale to tylko narazie zakladam że jak mi nie pojdzie na garnierach to spróbuję metki :)


pzdr.

HuGsoN
15-10-07, 20:27
Lepszym sposobem na osiągnięcie tego co chcesz jest czas.
Po 6 miesiącach weś mono. Potem powtórka, następnie jakiś jabłczan, który też możesz powtórzyć. Następnie animal. W 2 latka około będziesz miał swoj cel. Moooże uda Ci się to na sterydach w rok, ale pomyśl czy warto, wszystko wyjdzie na starość, albo nawet w młodości.

Punisher
15-10-07, 20:33
tak teraz to stycznia/lutego chciałbym ćwiczyć z garnierem :

- Vitalmax Whey Pro Gainer 2 ( 2250g )
- Mass XXL

lecz zapewne wybiore Mass XXL ;P bo podobno lepszy jest

a pozniej w styczniu jak złapię parę kg to z Animal Pakiem chyba że nie uzyskam takiej masy o jaką mi chodzi wtedy zainwestuje w "metke" gdyż to będzie jedyny sposób na osiągnięcie tego czego chce czyli tych przynajmiej 15 kg ;P ale to tylko narazie zakladam że jak mi nie pojdzie na garnierach to spróbuję metki
Na łatwizne iść nie? Tak najłatwiej, po co się męczyć na siłowni, lepiej pochodzić przez 2 miechy i potem odpuścić sobie, bo po co jak się metka skończyła...
Gratuluje pomysłu. I jeszcze ten staż...

HuGsoN
15-10-07, 20:36
Jak pójdzie na takie rozwiązanie, to kiedyś napewno będzie chciał cofnąć czas, ale niestety nie da się....:)

AdRiAn
15-10-07, 20:54
Apak to witaminy, nie wiem co ty chcesz po tym osiagnac, apewno nie skoczy Ci 2 cm w bicepsie,

inna sprawa to to, ze witaminy sa podstawa cyklu, a te sa najlepsze na rynku i jeszcze dlugo beda najlepsze

cena warta produktu

tom
15-10-07, 22:51
Lepszym sposobem na osiągnięcie tego co chcesz jest czas.

popieram

Prezydent_1c
15-10-07, 22:54
Na początek gainer + witaminy i dokładam się do tom'a CZAS !

nowy89
16-10-07, 06:09
ok narazie tak właśnie będę robił garnier + dieta + czas i poczekam na rezultaty ;)

z tą metką to napisałem że to nie jest pewne dałem tylko takie założenie ...

pzdr.