PDA

Zobacz pełną wersję : witam pomozecie



katamachos
14-10-07, 18:54
witam
jestem nowy na forum mam 29 lat 187cm wzrostu waga 72kg tak ze bykiem niejestem moj starz na silowni to jakies 2 lata ale to bylo jakies 5 lat temu i wtedy z 60kg przez 2 lata doszlem do 86 kg poprzez systematyczne cwiczenia bez diet czy odzywek zarlem co popadnie , niestety praca niepozwolila mi na dalsze cwiczenie i masa poszla w sina dal i jakos naszlo mnie zeby wrucic na silownie i chcialbym odwas pomocy w zwiazku doboru suplementow jakiegos gainera kreatyny i cotam jeszcze by sie przydalo zeby miec jakas motywacje noi moze jakas dobra osoba opracuje mi diete
pozdrawiam i dzieki

Punisher
14-10-07, 19:00
No na początek to jak pewnie sam dobrze wiesz, idzie ładnie, nawet jeżeli kiedyś ćwiczyłeś-organizm zapomniał o tym. I dobrze by było jakbyś poćwiczył niespomagając się kreatyną. Ale gainer jak najbardziej, myślę, że znajdziesz tutaj (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6440) coś odpowiedniego dla siebie, nie tylko z gainerów.

HuGsoN
14-10-07, 21:03
Już kiedyś ćwiczyłeś, także będzie łatwiej i lepiej wejdzie. Możesz ew. gainerka jakiegoś, polecam mass xxl. Poćwicz z rok i potem dopiero jakieś mono. Uważam, że napewno lepiej będziesz miał wrócić do formy, niż zaczynać od nowa.