PDA

Zobacz pełną wersję : Mięśnie skośne?



Czarnowąsy
14-10-07, 14:15
Mam problem. Dziewczyna mi ostatnio powiedziała, że takie mięśnie jak ma ten facet na zdjęciu ( zaznaczone czerwonym kółkiem )ją kręcą. Fakt faktem, nie wiem co to za mięśnie ( skośne?? ) i nie wiem jak sie mam zabrać, żeby je wytrenować. Zależy mi na tym strasznie i mam nadzieje, że ktoś mi doradzi. Może wystarczą typowe ćwiczenia na brzuch, a ja o tym nie wiem? Chodzi mi o jakieś ćwiczenia w domowym zaciszu, bo posiadam tylko hantle :/

Czarnowąsy
14-10-07, 19:46
Nikt nie jest w stanie pomóc? :/

ubermas
14-10-07, 21:21
Ja ci pomoge!
Zmien dziewczyne...

tom
14-10-07, 21:33
jest tyle stron....
sam poszukasz wiecej bedziesz wiedzial...

a masz

http://kulturystyka.bajo.pl/galeria,110,przod.jpg.html

Punisher
14-10-07, 22:31
Co to za Pedros ze złomem na szyi?
Ten koleś ma chyba przepuklinę hehe :p

mały huba
14-10-07, 23:43
To mi nie wygląda na mięśnię tylko na biodra :) Może nie jestem specjalistą ale trudno o mięśnie w takim kształcie i na takiej małej powierzchni, po za tym to smutne co napisałeś.Prawie tak jak tekst który zasłyszałem niedawno: Nie umówię się z kolesiem który nie ma wyrzeźbionej klaty i brzucha :D (a laska była lekko mówiąc szara myszka :D )

hans87
15-10-07, 01:53
dołączam sie do ubermasa, jak dziewczyna chce cie kochac za twoje mięsnie a nie za osobowośc i charakter...to lepiej szybko jej podziękuj. pozdro z wlkp. :)

VegetaSSJ3
15-10-07, 09:12
Tak sa to miesnie skosne zaliczaja sie one do miesni brzucha wiec rozwijaja sie one wraz z nimi cwicz brzuch a je ujrzysz w przyszlosci i Twoja kobialka

Sonny_Black
15-10-07, 13:40
to sa raczej kosci

AdRiAn
15-10-07, 16:31
to sa skosne brzucha, nie zadne kosci,

1. cwicz skosne hantlami
2. zeby miec tak widoczne jak pacjent na zdjeciu potrzebna jest zajebista redukcja, juz Ci mowie, ze Ciebie na taka nie stac...

Czarnowąsy
15-10-07, 17:34
Chce uciąć wszelkie spekulacje na temat mojej kobiety. Raz wspomniała, że podobają jej się takie mięśnie. Nie mówiła mi nic, żeby dążył do tego, wręcz przeciwnie. Akceptuje mnie takiego jakim jestem i nawet nie w głowie jest jej ocenianie moich mięśni. Robię to dla swojego lepszego samopoczucia, bo mimo wszystko wiem, że się jej to podoba. A zdjęcie znalazłem sam w internecie, przez co też ucinam spekulacje, że kobieta mi je pokazała chcąc wywołać u mnie jakąś reakcje. Ale to tylko taki offtop.
Co do ćwiczeń to AdRiAn podał byś mi jakieś typowe ćwiczenia hantlami na te mięśnie? Dodam, że ćwiczę całe ciało, żeby nie było, że uparłem się tylko na te jedne mięśnie.

AdRiAn
15-10-07, 19:33
jest mnostwo tych cwiczen, poszukaj sobie w internecie wpisz : misnie skosne brzucha i szukaj cwiczen.

ja mam ksiazke Weidera to tam jest na skosne 21 cwiczen !

Punisher
15-10-07, 19:40
No to chłopak sie stara widać :)
Ja słyszałem, że takie mięśnie to najczęściej mają osoby wysokie i chude.

AdRiAn
15-10-07, 20:43
kazdy moze miec "takie miesnie"... sa one bardzo podatne na trening i jak jestescie mocno wycieci to bedzie to zajebiscie wygladac, kulturysci raczej nie cwicza, co innego Ci z fitnessu,

tam to juz klasa, bebech pociety jak szczypiorek

ubermas
15-10-07, 21:10
Adrian i ty jestem modem?? Jak to sa miesnie skosne to ja serio wymiekam... pozostawie to bez dalszego komentarza. Pozdrawiam

AdRiAn
17-10-07, 14:34
przepraszam... zaraz napisze do admina zeby mnie zdjal, postawimy Ciebie..

zastanow sie troche, pytanie bylo o miesnie skosne jak ich tam nie widzisz to Twoj problem, ja nie mam zamiaru sie z Toba klocic i zniazac do Twojego poziomu. To tyle...

lovelas69
17-10-07, 17:33
hehehe no to powodzenia zapisz sie na fitness :)

dexter
17-10-07, 19:35
mysle ze dobrym cwiczeniem na te miesnie bedzie twister czy jak to tam zwia albo "bujanie" hantlami

Seweryn11
19-10-07, 20:21
Ziomuś to mięśnie skośne jak niewierzysz zajrzyj do podręcznika biologi z gimnazjum , otwurz na temacie o mięśniach.
Kolo te mięśnie to męczarnia i nato trzeba dać pare lat stażu na siłowni ale jak chcesz to marz
1.Skośne hantlami
2.a6w,abs lub absII
3.Na stronie jest pare jeszcze ciwiczeń poszukaj

Czarnowąsy
19-10-07, 20:47
Dzięki za pomoc. Hantle poszły w ruch, a6w to tak jak już wcześniej robiłem i działam :) Dzięki raz jeszcze, a jak będę miał jakieś rezultaty to nie omieszkam się tu z Wami nimi podzielić.