PDA

Zobacz pełną wersję : Zwiększenie masy



ooolekooo
12-10-07, 21:18
Witam! Mam 16 lat i ćwicze dopiero miesiąc. Z powodu ze waże zbyt mało kupiłem massive gainera Activity który właśnie mi się skączył. Co moglibyście mi polecić bym zwiększył swoją masę? Z góry dzięki

Krzychu999
12-10-07, 21:38
dietka

tom
12-10-07, 21:50
dieta a w celu jej uzupelnienia gainer
MHP Up Your Mass jest godny polecenia jednak ma jedna wade - cena

iTunes
12-10-07, 21:53
uloz diete a gainera kup jak ci czegos w diecie brakuje, odzywki nie sa raczej zdrowe wiec jak ulozysz dobry plan to gainer nie bedzie ci potrzebny.

rafalkomando
13-10-07, 14:48
potwierdzam wypowiedzi kolegów wyzej.

Kakashi
13-10-07, 14:58
a to niby dlaczego odzywki nie sa zdrowe?? skad ten wniosek?

sebcio
13-10-07, 15:35
a jakie masz rezultaty po tym massive gainera Activity ??

iTunes
13-10-07, 15:39
radar - sama chemia
Jak ciagle bedziesz bral te odzywki to poniszczysz sobie narzady, watroba nerki,trzustka...oczywiscie jedzenie tez nie koniecznie jest zdrowe np jajka sa zrodlem cholsterolu tylko ze jaj nie jemy codziennie, powinno sie je jest raz na tydzien a odzywki bierze sie codzinnie po kilka razy. Dlatego powtarzam ze lepiej jest normalne posilki a gainera stosowac tylko do uzupelnienia diety czyli w niewielkich ilosciach a jak dieta jest dobra to nie potrzba odzywek wogole. Wszyscy maja gdzies konsekwencje mysla ze nic im nie bedzie, pogadamy za kilkanascie lat o ile bedziesz w stanie mowic...

gr-x
13-10-07, 17:10
radar - sama chemia
Jak ciagle bedziesz bral te odzywki to poniszczysz sobie narzady, watroba nerki,trzustka...

Teraz mnie powaliłeś tym tekstem :)
Przecież odżywki to "jedzenie" tyle że w proszku.

Ja polecam ci DUZO JEŚĆ naprawde DUZO a jeżeli nie będziesz miał apetytu lub kłopoty z nim to kup sobie Black Hole z CL ( lub tanśzy odpowiednik - DIBENCOZIDE - i stsouj w podwójnych dawkach) do tego możesz dokupić jakiegoś gainerka np. Gain Fast lub z tanszych Gain Bolic

nowin
13-10-07, 17:32
gr-x jeśli coś jest w proszku to jest to sama chemia
iTunes ma racje odżwyki to sama chemia aczkolwiek z tym niszczeniem narządów to już przesada. Z drugiej strony w czym teraz nie ma chemii? mięso - zwierzaki karmione paszami więc sama chemia, ważywa, owoce- rosną na pestycydach -sama chemia, chleb - robiony z pszenicy czyli znów pestycydy. ludzie nie dajmy sie zwariować gdybyśmy chcieli żyć zdrowo to jedyne wyjście wyjechać na wieś kupić krowe i zasdzić kartofle a to i tak nie wiadomo czy wyrosną bez nawozów. a co do chemii w produktach to jeszcze 100 lat temu tego nie było i co? śreenia wieku była 50 lat a wzrostu 160cm więc ja sięo chemie nie martwie
pozdro

Punisher
13-10-07, 17:52
Co nowin dodać do twojej odpowiedzi?Wszystko ładnie wytłumaczone. Może jakiś art napiszesz :)? Pewnie kwestia chęci i czasu hehe :)

iTunes
13-10-07, 17:53
nowin znam juz 7 osob ( ostatnia w zeszlym tygodniu) ktore maja problemy z nerkami albo z watroba z powodu odzywek.
Moj kolega pare miesiecy temu wyszedl z problemow z watroba zreszta sam mialem problemy z nerkami, uwierz ze nie chcialbys przezyc takiego bolu no i oczywiscie strata zycia przez lezenie w szpitalu.

Co do tych pestycydow...no tak sa ale nie mozna tez tak na to patrzec bowiem wiele produktow ma tez swoje dobre strony a nie mozna powiedziec tego o odzywkach...

Punisher
13-10-07, 17:57
To pewnie jechali równo z tym wszystkim, bo nie powiesz, że przeciętny amator kulturystyki, który stosuje racjonalne dawki i robi przerwy regeneracyjne ( po prostu sięga po odrzywki z głową) to te osoby o których mówisz. Tu nie chodzi o gainery czy tam białka, bo to jest pikuś w porównaniu do kreatyny itp.

tom
13-10-07, 19:40
problemy z nerkami to mozna miec jesli ma sie w diecie za duzo bialka i to nie koniecznie z odzywek...
zdrowe osoby stosujace normalne dawki supli nie maja problemow ze zdrowiem

Punisher
13-10-07, 20:45
problemy z nerkami to mozna miec jesli ma sie w diecie za duzo bialka i to nie koniecznie z odzywek...
zdrowe osoby stosujace normalne dawki supli nie maja problemow ze zdrowiem
No to właśnie to, o czym mówie:)

ooolekooo
14-10-07, 12:01
A więc w większości radzicie bym zrobił diete a gainer tylko dla uzupełnienia, i to chyba najlepsze rozwiązanie, ale z tymi chorobami nerek itp. to chyba przesadzacie bo nie jem tego kilogram dziennie a pozatym nie jest to czyste białko ale mieszanka węglowodanów itp. a poza tym w porównaniu do niektórych którzy wpiepszają dziennie po 3 porcje czystego białka, gainera, kreatyny, HMB itd. to dwie porcje dziennie gainera mogą mi tylko pomóc w budowie mięśni i zwiększeniu masy. Dzięki

Punisher
14-10-07, 14:16
Jak podchodzisz do tego sportu z głową, to wszystko jest ok.