PDA

Zobacz pełną wersję : masa szybka i tanio



inter162
10-10-07, 17:42
mam 72kg 180 cm wzrostu co jeść aby nabrać szybkiej masy i wyjść na tym tanio??

nowin
10-10-07, 17:59
bez kasy cudów nie zrobisz
węgle to ryż jest tani więc ok
białko najtaniej wyjdzie Cię biały ser/ tuńczyk rozdrobniony/ ew jakieś mięso 2 jakości

dzako18
10-10-07, 20:01
ryż i pierś z kurczaka za całe danie kolo 3-4 zł

Bicepsss
13-10-07, 12:52
Jak cię nie stać na odżywki itp.to proponuje ci :



Płatki owsiane - nie całe 2 zł
Bakalie - nie całe 2 zł
Mleko w proszku - nie całe 8 zł
Płatki kukurydziane- około 3 zł

Zaparz płatki/dodaj 2 łyżki mleka,garść bakali,garść płatków kukurydzianych lub innych .Wymięszaj to.Smacznego

3/4 razy dziennie i wierz mi musisz przytyć.
zamiast płatków możesz to robić z ryżem.


Powinno ci to starczyć na około 3 /4 dni.A suma to 4/5 zł na dzień.
:]

ubermas
13-10-07, 14:31
hmmmm... to na miesiac okolo 150 zl. Za to idzie kupic w cholere gainera dobrej jakosci, wiec nie wiem czy to akurat dobry pomysl

Bicepsss
13-10-07, 15:22
może i tak ale ty musisz wywalić naraz około 150 zł
Zaś część tych produktów może zdobyć za darmo szukająć na półkach z żywnością.
Po za tym każda mama zgodzi się kupować to , bo bedzie uważała to za zdrową żywność.

Np.Jak powiesz mamie.Mamo kup mi odżywke za 150 zł to w większości od razu jest odmowa.
Ale jak powiesz mamo kup mi płatki,mleko,ryż itp bo mam na to ochote,.To na pewno ci tego nie odmówi.


Patrzcie --- ile te produkty mają WEGLOWODANOW :]

(aby się nie przejadł starczy ci to na około 5 dni - po za tym jesz jeszcze posiłki dzienne i nie tylko .)

dexter
13-10-07, 15:53
oj to prawda biceps

ubermas
13-10-07, 16:03
Heh co prawda to prawda. Ja chodze codziennie po mleko, bo dla mojej mamy wydac naraz 10 zl na 4 mleka to wiecej niz kupowac przez 4 dni po jednym mleku :)

nowin
13-10-07, 17:01
tak bicepssss ale zobacz w twoim przepisie nie ma praktycznie wogóle białka. moim zdaniem dodanie 2/3 jajek będzie super pomysłem i wtedy to już będzie prawdziwy Omlet kulturysty :)
przy okazji ja ostato robie tak 50g twarogu+ 3 jajka całe + łyżka mąki + 100g płatków = wszystko dokładnie mieszam(gł twaróg żeby nie było gródek) i wrzucam na patelke i mam super posiłek

Bicepsss
13-10-07, 18:58
zobacz w twoim przepisie nie ma praktycznie wogóle białka


(Papka) jaką tu stworzyłem jest węglowodanowa.
Jak sam wiesz ma ona na celu dostarczenie organizmowi tego czego potrzebujesz na siłownie.
A czym więcej Weglowodanów tym większy przyrost masy.Oczywiście trzeba to łączyć z Siłownią.

Sam kiedyś stosowałem taki schemat i teraz też tworze sobie takie zestawy z różnymi dodatkami.

ubermas
13-10-07, 19:37
Nowin, a ten twoj placek to trzyma sie kupy czy rozlatuje? Nawet ciekawie brzmi ten twoj przepis

nowin
13-10-07, 20:01
to zależy jak to usmażysz - jak na teflonie to trzyma się razem taki gruby naleśnik, ajak na normlaniej patelce to taka papka

inter162
13-10-07, 23:13
dziena ci bicepsss za te porady myślę ze tak zrobię jak mówisz ponieważ jesteś w tym wszystkim doświadczony a przede wszystkim jest do zdrowe

acha i jeszcze jedno pytanie do bicepsa ile ok przytyje stosując tom dietę przez miesiąc

•••
14-10-07, 12:30
I takie pytanko, to mleko z Twojego przepisu to odtłuszczone czy pełne? I zamiast jakich płatków mogę tam wcisnąć ryż, kukurydzianych czy owsianych? I już ostatnie zdanie zaczynające sie na "I" lol. I jak już dosypuję tam tego mleka w proszku to to ma przypominać konsystencją np budyń czy np taka zupka ? ;)

Bicepsss
15-10-07, 11:44
robisz to tak, jak ci odpowiada.Czy na rzadko czy na gęsto to twój wybór.
Podobnie do mleka.Pełne jest droższe,Odtłuszczone tańsze a zwykłe jeszcze tańsze.Każde z nich ma inne składniki.Sam oceń czego potrzebujesz.