PDA

Zobacz pełną wersję : bark ;/



polo
09-10-07, 20:13
mam problem z barkiem kiedyś upadlem na lokiec i w barku mi bradzo chruplo bol mi przeszedl po 3 tyg ale nadal mnie boli nie moge cwiczyc i od upadku minelo z 7 tyg i nadal mnie boli;( czy bede mogl cwiczyc normalnie kiedyś ??? co zrobić ?? smaryje masciami itp,

hans87
09-10-07, 23:03
na twoim miejscu zglosilbym sie do lekarza i zrobił prześwietlenie. Polecam też pojscie do masażystki.

Kakashi
09-10-07, 23:24
bez lekarza sie tutaj nie obedzie...nikt z forum Ci nie pomoze bo moze byc wiele przyczyn tego bólu...

polo
10-10-07, 15:12
normalnie mnie nie boli z zyciu codziennym ale gdy coś podnozed to odczuwam bol, moze wybiore sie do lekarza, znacie jakieś zastrzyki na odbudowanie chsząstki stawowej ??? bo bez tego sie nie obedzie

Kakashi
10-10-07, 17:02
lekarz na pewno bedzie znał!! nie zwlekaj tylko jak najszybciej sie do niego udaj!!

FANATOR:)
11-10-07, 01:12
Nie istnieje żaden zastrzyk na odbudowanie stawów:d tzn. chrząstki stawowej:p Jest natomiast
(bo chyba o to Ci chodzi) tzw BLOKADA....czyli zastrzyk sterydowy uśmiercający nerwy...po których już nic nie boli co jednak nie oznacza że jesteś już zdrowy.

Jeżeli chcesz odbudować chrząstkę stawową i zwiększyć ilość mazi stawowej to nic innego jak tylko MSM i GLUKOZAMINA... najlepiej te z olimpu... heh...i co jeszcze jest ważne to to że wynik...rezultat... będziesz odczuwał dopiero po jakimś miesiącu jak nie dwóch... polecam do tego jeść produkty zawierające żelatynę... i niezbędne są ćwiczenia aerobowe na dany staw. do tego jak chcesz wszystko zrobić na maxa profesjonalnie to zamów sobie 2 tygodniowy zabieg kryioterapi ale miejscowy nie na cale ciało.
Czyli sumując:MSM i GLUKOZAMINA... AEROBY i jeżeli dasz rade to lekkie treningi(typu sztanga 10kg:P) ewentualnie krioterapia, wytrwałość i wiara w siebie. Jedyne co mogę Tobie powieidziec żeby dodać Ci otuchy to że ja miałem naderwane mięśnie barków uszkodzona torebkę stawową i zaawansowaną chorobę ZBB (zespół bolesnego barku) z takich rzeczy sie na ogół nigdy nie wychodzi na zupełnie zdrowego... ja natomiast wyzdrowiałem na 100% i to w 4 miesiące. POZDRO!!!!!

polo
11-10-07, 14:43
kiedyś wyzdrowieje sie z tego ale juz nie bede mogł normalnie cwiczyć;/
jest coś takiego jak naklofen moj kumpel to brał jak mu kręgi wypadły,

Kakashi
11-10-07, 16:45
daj znac co Ci lekarz doradził...moim zdaniem to tylko długotrwała kontuzja ale bedziesz mogł wrócic do cwiczen:D

polo
11-10-07, 19:19
a więc dziś bylem u lekarza i powiedział że nie da rady nic z tym zrobić coś gadał o maściach itp , mowił zeby zrobić se prześwietlenie , ale ono nic i tak nie da wg mnie , powiedziałem mu zeby przepisał mi naklofen i przepisał i 5 strzałow , potem mowiłem mu zeby przepisał mi cocarboxylase ale mowil mi ze to nie konieczne , oba te środki to strzały , mam tylko naklofen dziś zrobiłem sobie pierwszy strzał

polo
11-10-07, 19:21
bardzo chciałbym wrocić do ćwiczen ale nie wiem czy bedzie tak jak dawniej :(

Kakashi
11-10-07, 23:05
zycze ze wszystko dobrze sie ułozy!! pozdro:D