PDA

Zobacz pełną wersję : Forumowa - CZARNA LISTA - odżywek i suplementów



Punisher
09-10-07, 18:09
Sporządzona przez Was
Czarna lista odżywek i suplementów:

Megabol:
Gainer 737
Dibencozide Magnum
testosterol i biosterol
HMB
Creatine Alkaline,
Nitrox

Bio Age Pharmacy - Meta Anabolon

Trec:
l-glutamine EXTREME
Dibencozide force
Creatine 200 mesh caps

Hi Tec
Testy białek tej firmy nie spełniają kryteriów producenta:
np. Anabolic protein firmy Hi-tec - 38g/100g białka, gdzie producent szacuje 91/100g białka !
KTP creatine
Fenuplast

Sports One
Testy białek tej firmy wykazały ~50g/100g białka

Inne firmy:
OXY-GEN naturalna serwatka smakowa
serwatka białkowa
Premium Nutrition Thyrotherm (brak efedryny w składzie)
WPI 95%

Jak macie jakieś inne propozycje, to mówcie i zatwierdzajcie je wzajemnie to uaktualnie dane.



Zobacz także:
Sporządzona przez Was
lista odżywek i suplementów godnych polecenia (http://e-gym.pl/showthread.php?p=70643#post70643)


Temat powstał dzięki koncepcji: jonasz7

Punisher
22-12-07, 12:29
Jakieś pytania, wątpliwośći, pomysły to śmiało pisać.

Punisher
02-02-08, 21:38
Archiwum (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3423&page=13)

Punisher
13-04-08, 23:43
Archiwum (http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3423)

__________________________

pl69
07-07-08, 15:28
musze sie nie zgodzic z umieszczeniem bialek hitec'a na liscie!!!
od lutego br produkcja zostala przeniesiona do nowego laba , z zupelnie nowymi kryteraimi jaosci. obecnie whey pro i anabolic protein to jedne z najlepszych preparatow na rynku wg testow haacp

Symu
07-07-08, 16:06
Niestety ale testy haacp nie swiadcza o wszystkim. Wcześniej wpadli i trudno teraz muszą odbudować swoją reputacje.

Punisher
07-07-08, 16:27
Nawet jesli poprawiliby jakość swoich produktów, to i tak maja pełne zaplecze produktów.
Zgadzam się, że muszą odbudowa swoją reputacje, a reputacje buduje sie latami.

lovelas69
08-02-09, 23:44
znalezione na innym forum:
"Były kiedys jakies badania białek i wyszło niby że jest tam mniej białka niż powinno być.
Badania te powtórzył Sklep *** i wyszło że jest około >83 cos gramów białka, (dokoładnie nie pamiętam) chyba w smaku czekoladowym ...
A że nie ma 91 gram białka to dlatego że 91 - to jest % białka w suchej masie produktu a nie w prochu (trzba byłoby odparować cała wilgoć , uzyskalibyśmy wtedy suchą masę). Teraz na nowych Etykietach i w Katalogach napisane jest ile % białka jest w suchej masie i ile jest gramów białka na 100 gram produktu aby nie było niedomówień i wątpliwośći.
Nie wiem skąd były te białka do Badania itp. grubszy temat kiedyś jedno moge powiedzieć że sam "robie na nich forme " a raczej jest to prawie jedyne źródło białka w mojej diecie a formę - mięśnie rosną , a tłuszczu nie przybywa.
Tyle że ja produkty mam prosto z firmy."

igrek
09-02-09, 20:37
znalezione na innym forum:
"Były kiedys jakies badania białek i wyszło niby że jest tam mniej białka niż powinno być.
Badania te powtórzył Sklep *** i wyszło że jest około >83 cos gramów białka, (dokoładnie nie pamiętam) chyba w smaku czekoladowym ...
A że nie ma 91 gram białka to dlatego że 91 - to jest % białka w suchej masie produktu a nie w prochu (trzba byłoby odparować cała wilgoć , uzyskalibyśmy wtedy suchą masę). Teraz na nowych Etykietach i w Katalogach napisane jest ile % białka jest w suchej masie i ile jest gramów białka na 100 gram produktu aby nie było niedomówień i wątpliwośći.
Nie wiem skąd były te białka do Badania itp. grubszy temat kiedyś jedno moge powiedzieć że sam "robie na nich forme " a raczej jest to prawie jedyne źródło białka w mojej diecie a formę - mięśnie rosną , a tłuszczu nie przybywa.
Tyle że ja produkty mam prosto z firmy."

A co za znaczenie mają te wyniki dla przeciętnego zjadacza ryżu:-) jeśli większość z nas używa miarki dołączonej do opakowania i większe znaczenie ma objętość. Objętość nie zwiększa się ze wzrostem zawartości wody, a wręcz przeciwnie białko się "ubija". Bardziej wiarygodne badania były by gdyby zmierzono wagową ilość białka w jednej miarce. A co do sklepu który rzekomo wykonał te badania to też bym w to nie wierzył (ah te pełne magazyny produktów;-). No chyba że zobaczył bym skan wyniku testu.

Symu
09-02-09, 21:26
Heh no z tymi wynikami badań była śmieszna rzecz bo wyniki pierwsze były fatalne, drugie przeprowadzone przez sklep z tego co pamiętam też nie były najlepsze i nie mowie tu o 80g zamiast 90 bo to nie ejst tak tragicznie (chociaz jak ktos kupuje izolat hmm...). Dla mnie hi tec jest spalony w każdym razie na długooooo. Nie chce jesc gainera zamiast białka.

dzbanekzwd
11-02-09, 17:52
ja chapnełem (zanim zobaczylem ten temat) te hi-tec anabolic protein własnie czekoladowy i jakos nie narzekam, ostrovia i tak sie chowa.

michal_f
11-02-09, 18:00
ja chapnełem (zanim zobaczylem ten temat) te hi-tec anabolic protein własnie czekoladowy i jakos nie narzekam, ostrovia i tak sie chowa.

ale popatrz ile kosztuje ostrowia a ile hi tec anabolic... nie ma porownania:smile:
ale i tak nadal jestem zwolennikiem ostrowi... tanie i dobre w dzialaniu bo w smaku to nie za bardzo:lol:

ht
11-02-09, 18:23
dla mnie caly megabol. zreszta wogole nie lykam nic z polskich supli. jakos nie mam do nich przekonania co nie oznacza ze nie dzialaja. poprostu wole firmy typu universal muscle tech itp...mysle ze lepiej doplacic te pare groszy i lykac naprawde dobre suple.

Symu
11-02-09, 18:55
hmmm.... a ja ostatnio w drugą stronę. Przechodzę na polskie suple bo zazwyczaj gwarantuje mi to że to co na etykietce to w środku (wyjątek hi-tec). W stanach za duzo wpadek z koksem w suplach (nawet w l-carnitynie), sam myślę że mnie to nie ominęło. W polskich suplach jest też mniej chemii. Niestety co za tym idzie smak często jest b. słaby. Co do staków to powoli rynek się wyrabia : knockout z olimpa, crea shot z activlab.

Prezes007
27-02-10, 22:24
Sciema to:
1. Wszystkie HMB
2. Kazda L- karnityna
3. Megabol- testosterol i biosterol
4. Olimp- Massacra,
5. Muscletech- Anabolic Halo (obydwa z cyklu jak drogo sprzedac cukry)

Co do Hi-teca nie moge sie zgodzic- anabolic protein bylo ok (stosowalem na redukcji i nie podlalo), obecnie nowosc Whey Fusion jedno ze lepszych bialek na rynku ;)

szycha77
27-02-10, 22:40
Nano vapor na rynek europejski syf.
Wszystkie Olimpowe Masacry i Olimpowe stacki gdzie jest po 7 form krety.

Rafal_rsl
27-02-10, 22:47
Massacra Episode I - testowałem i wg mnie jak najbardziej na plus, więc nie wiem o co chodzi ... fakt faktem że za 3 puchy się nieźle wypłacić musiałem ale nie żałuje

rafio83
28-02-10, 10:59
Co jest nie tak z Creatine 200 mesh caps z TRECA bo własnie miałem ja kupic, akoledzy na forumnie pisali ze dobra jest!!!???

Prezes007
28-02-10, 11:47
Nano vapor na rynek europejski syf.
Wszystkie Olimpowe Masacry i Olimpowe stacki gdzie jest po 7 form krety.

Knockout jest dobry :)



Massacra Episode I - testowałem i wg mnie jak najbardziej na plus, więc nie wiem o co chodzi ... fakt faktem że za 3 puchy się nieźle wypłacić musiałem ale nie żałuje

To, ze masz tam duza ilośc wegli, malo kreatyny a cene jak za stack ;)



Co jest nie tak z Creatine 200 mesh caps z TRECA bo własnie miałem ja kupic, akoledzy na forumnie pisali ze dobra jest!!!???

Tej akurat nie bralem, ale jesli mono to universal albo multipower (nie znam osoby ktora narzekala)

Rafal_rsl
28-02-10, 11:52
Jak ta kreatyna z TRECA w kapsułkach to tylko ta nowa edycja ! Ma 2x większe stężenie, ta za 9.99zł i za 59zł nie opłaca się wogóle