PDA

Zobacz pełną wersję : *******Trening - czy dobry?*******



Rybaa89
09-10-07, 16:03
Więc tak, cwicze ok 11 mies, mam 18 lat, waga 78 kg, i cwicze w domu nie wiem czy dobry trening ustawilem i chcialbym wlasnie spytac czy moze tak byc:
Poniedzialek : klata brzuch triceps
Wtorek : bary brzuch biceps
Sroda : Wolne
Czwartek klata brzuch triceps
Piątek bary brzuch biceps i wieczorem basen
Sobota kaptury
Niedziela wolne

Dodam ze aktualnie biore createston i bcaa dlatego cwicze poszczegolne partie 2 razy w tygodniu. Prosze o komentarz tego treningu

nowin
09-10-07, 16:23
szczerze to do niczego
gdzie nogi? gdzie plecy?

wara
09-10-07, 17:19
bez sensu plan nic nie kombinuj z cwiczeniem dwa razy tej samej prati nawet sie nie wypowiem co do tego ze nie ma plecow ...

Rybaa89
09-10-07, 18:43
czyli nie moge dwa razy w tydz cwiczyc jednej partii mięsni? ale pleców w domu nie mam gdzie zrobic a przeciez chodze na basen wiec plecy na basenie chyba w 45 min plywania wycwicze nie?

Kakashi
09-10-07, 19:06
jak nie amsz gdzie robic?? podciaganie w szerokim chwycie wiosłowanie hanltem wiosłowanie oburacz + martwy ciag i plecy super pocwiczone!!

i mozesz cwiczyc 4 razy w tygodniu ale cwicz z głowa!! kazda partia raz najlepiej basen traktuj jako 4 dzien treningowy!!
polecam pon klatka + triceps
sr plecy + biceps
pt barki + nogi
w wekend na basen:D

brzuch kilka serii po kazdym treningu!!

pozdrawiam:D

Kamil1991
09-10-07, 19:29
moim zdaniem nie po co cwiczyc kaptury one rosna wystarczajaco prz barkach a potem wyglada sie jak rolnik

Wilku33
09-10-07, 19:51
moim zdaniem nie po co cwiczyc kaptury one rosna wystarczajaco prz barkach a potem wyglada sie jak rolnik

nieprawda....nie rosna tak dobrze
ja tam chce miec duze kaptury, fajnie to wygląda

Kakashi
09-10-07, 22:19
nieprawda....nie rosna tak dobrze
ja tam chce miec duze kaptury, fajnie to wygląda

ja tez mam takie zdanie:D czasami robie to podczas sesji z barkami i z plecami w tym samym tygodniu po jednym cwiczeniu:D

kolega jka zmieni plan na taki gdzie bedzie wszystko raz w tygodniu to niech tez da do oceny i zredagowania:D

Spahil
10-10-07, 09:21
Pon klata+triceps+brzuch
Wt barki+biceps+kaptury
Czw Nogi + łydki+brzuch
Pt Pecy+kaptyry

Kakashi
10-10-07, 12:39
jasne dzien po klatke barki <brawo> dla mistrzunia!!

i plecy na koniec tygodnia....

mały huba
10-10-07, 12:52
Radar- Nie rozumiem co jest złego w plecach na koniec ? Ja np. zawsze tak robiłem bo plecy mam o wiele silniejsze niż np.bica i bary i jak ćwiczyłbym plecy na początku to byłyby spore dysproporcje w budowie(większe niż teraz :D). A bary zaraz po klacie to porażka bo będą przemęczone...chyba ,że kolegę interesuje tylko masa a siłę ma w poważaniu wtedy to ok :)

Kakashi
10-10-07, 16:03
nie bo masy naprzetrenowanych miesniach tez nie uzyska:D a plecy to moim zdaniem pracuja przy zbyt wielu cwoczeniach zeby je dawac na koniec!