PDA

Zobacz pełną wersję : Grecka Deka



Kruk88
08-10-07, 20:42
Witam wszystkich dawno mnie nie było na forum mam problem i proszę was o porady.
A mianowicie pierwszy muj cykl skaldal sie z sety mety ruskiej po cyklu bylo nieźle z masa ale po 3 miesiacach niebylo ruznicy jak przed cyklem niewiem czemu diete trzymałem i trening tez. 6 miesiecy po cy6klu kupiłem 10 strzałow deki miałem brac z tesciem ale niemoglem dostac wiec bralem sama strzały robiłem w bica albo ramie zrobiłem 4 i dupa nic nie bylo widac byla opuchlizna i na treningu niezle wygladalo ale chwilowo po treningu norma. przestalem brac i zastanawiam sie czy wbic sie w mete i nabrac masy i dopieru deke niewiem doradźcie.

pablo91prg
08-10-07, 21:02
a odblokowałes po cyklu z meta?

vold
08-10-07, 22:29
Nigdy nie bij w biceps, deca zaczyna działać po 3 tyg i nie stosuj bez testo, dobre powiązanie to deca+susta i strzał raz w tyg.

Kruk88
09-10-07, 15:03
dobra w bica bil niebede, ale po tych trzech tygodniach powinno byc widoczne dzialanie a u mnie tego widac niebylo czemu?

kiniu5
09-10-07, 22:40
kiniu jeszcze jeden taki post i wylatujesz.

NIE OBRAŻAMY LUDZI NA FORUM!

Zoth
09-10-07, 23:06
Nigdy nie bij w biceps, deca zaczyna działać po 3 tyg i nie stosuj bez testo, dobre powiązanie to deca+susta i strzał raz w tyg.

Czemu w bica nie ? A w co najlepiej ? Bo w dupe odpada moim zdaniem :P fakt faktem rozchodzi sie po ciele ale glowne efekty sa w miejscu ukucia dajmy na to jak bym walil w dupsko wbrew pozorom i stwierdzeniom innych dupa bedzie wyje**na co do barow to zrobie sobie w bara i mam taka genetyke ze bary mi szybciej wchodza i jest duza roznica miedzy jednym a drugim co do plecow to w plecy jest spoko tez brac ale tez to na plecy glownie idzie wiec gdzie ma sie kluc typo co chce powiekszyc gale ?

To tak na marginesie chcialbym uzyskac odpowiedz na to pytanie

A wracajac do tematu to z koksem jest roznie to zalezy tez od organizmu stazu itd. Pozatym nie spodziewaj sie Bog wie czego po dece dece wolno dziala co do mety i spadkach to zalezy ile i przez ile ja brales meta z tego co zauwazylem w wiekszosci przypadkach wiekszej masy nie daje za to jest dobra w polaczeniu z winkiem lub z suplami,odzywkami jezeli chodzi o sile co do masy to jeden lapie ja szybciej drugi wolniej to bardziej zalezy od diety niz od koksu nie zdobedziesz masy zle sie odzywiajac chociazbys niewiem jaki koks wcinal. Pozatym jezeli chcesz na dece jechac to za krotki okres a pozatym zaliczyl bym ten cykl o ile mozna go takowym nazwac do tzw. "amatorskiego koksowania" czyli brania od czasu tego i tego itd. itp. co do takiego sposobu to tez bywa roznie ja z wlasnej praktyki zauwazalem ze jest to dziwny okres bierzesz raz wydaje ci sie ze masz przyrosty drugi raz spadki a w rzeczywistosci nic nie masz dopiero po pewnym czasie zauwazasz ze jednak sa przyrosty i zastanawiasz sie czy dzieki temu ze brales czy na sucho zrobiles cwiczac... Z tad tez wiele ludzi ciagle mowi po wzieciu sterydow w malych ilosciach ze nic nie daja i ze mozna do tego na sucho dojsc.
Pozatym po 4 strzalach deki i pewnie nie wiecej jak 100tabsach mety nie spodziewaj sie cudow...
Jak chcesz szybkie efekty dla tzw. "amatorskiego kokswowania" to : superanabolon, boldenon ale nie po jednym strzale chociaz troszku to jakos rozplanuj
a najlepiej zrobisz jak nie bedziesz brac wogule koksu ;] do tego trzeba miec glowe obliczac dawki itd. dla najlepszego efektu i jak najmniejszych skutkow ubocznych.

vold
09-10-07, 23:20
Zoth nie wypisuj głupot bo aż serce boli!

Jeśli twierdzisz że największe efekty są w miejscu ukłucia to chyba mylisz sterydy z syntholem , no chyba że rajcuje Cię chwilowa opuchlizna jak podasz sok w mały mięsień.


A tak na poważnie pośladki to najlepsze miejsce na injekcje z powodu na wielkość mięśnia, potem uda itp.

Zoth
09-10-07, 23:26
Zoth nie wypisuj głupot bo aż serce boli!

Jeśli twierdzisz że największe efekty są w miejscu ukłucia to chyba mylisz sterydy z syntholem , no chyba że rajcuje Cię chwilowa opuchlizna jak podasz sok w mały mięsień.


A tak na poważnie pośladki to najlepsze miejsce na injekcje z powodu na wielkość mięśnia, potem uda itp.

Synthol to nie steryd nie wiem czy wiesz ale to olej ;] Co do brania syntholu to jeszcze amputacja reki mi sie nie marzy...
Co do glupot to napisalem pare glupot ale co do miejsca uklucia bym sie sprzeczal ale nie bede spamowal...

arufcc
01-02-08, 09:16
ej najlepiej bic tam gdzie masz najwiekszy miesien czyli albo posladki albo udo. ja sam wybral bym to drugie...

tomaszewiak
01-02-08, 11:48
mozesz bic w kazdy miesien, bez znaczenia

MELISSADETTWILLER
01-02-08, 13:35
Zoth nie wypisuj głupot bo aż serce boli!

Jeśli twierdzisz że największe efekty są w miejscu ukłucia to chyba mylisz sterydy z syntholem , no chyba że rajcuje Cię chwilowa opuchlizna jak podasz sok w mały mięsień.


A tak na poważnie pośladki to najlepsze miejsce na injekcje z powodu na wielkość mięśnia, potem uda itp.
przychylam sie do wypowiedzi volda... najpierw posladki, potem uda, jasne mozna bic w bicepsy, tricepsy ale po co??? chyba tylko w momencie jak mamy poklute na maxa posladki/uda/barki. miejsce iniekcji srodkow typu SAA nie ma znaczenia jesli chodzi o działanie, te środki nie działają miejscowo. klując w biceps masz to samo działanie co w pośladek + dodatkowo bezsensowna opuchlizne. tylko iniekcje igf1lr3, syntholu w dane partie miesniowe typu biceps, klatka piersiowa, łydki mają sens...

kogut2
01-02-08, 18:36
niewarto bic w bica ani w barki , najlepiej dupa i udko to sa najlepsze mniejsca,i guwno prawda ze jak walne w bic to bedzie wiekszy ,saa jak napisal melissadettwiller nie dzialaja miejscowo