PDA

Zobacz pełną wersję : oceny



Młody
07-10-07, 10:13
http://motorola9c4.wrzuta.pl/obraz/c6SSe7Ykac/na_silce
Ćwiczę 4 lata chodź od 1.5 roku tak serio nie stosuje żadnych diet powruciłem po bardzo ciężkiej kontuzji (zwichnięty bark) z 80kg ponieważ schudłem bo byłem w gipsie od pasa po szyje przez 2miesiące (gipsują jak na obojczyk) przytyłem do 93kg i co najbardziej mnie cieszy tylko na odżywkach :D Białko,Gainer,Glutamina,HMB, Tribusteron cały czas na tym moja dieta to jeść jak najwięcej :D mam 17lat

Kakashi
07-10-07, 19:17
4+

łapki sie wydaja troche za małe do reszty:D to tylko tak wyszło na fotce czy serio tak jest?

a cała reszta to na duzy +

HuGsoN
07-10-07, 19:26
Spoko masa, brzuch i łapki do poprawy. Pozdro.

Młody
07-10-07, 21:55
mam 41cm w łapkach to mało ?

Kakashi
07-10-07, 21:57
nie napisałem ze małe tylko ze odstaja od reszty:D i albo naprawde odstaja albo tylko tak na tym foto wyszło:D pozdro

SEBAN
08-10-07, 13:45
Dla mnie spoko!! Niezła masa! Jakieś inne jeszcze suplementy brałeś???

Sosnalol1705
08-10-07, 14:22
mnie sie podoba i pomyslec ze masz 17 lat super!!

Wilku33
08-10-07, 14:27
troche ulany jestes, ale w porównaniu do mnie to zajebiście, sam bym chciał tak wyglądać. duzo razy sie kułeś?

ReGsio
08-10-07, 14:39
Fajna klata, masa, serio masz 41 w łapkach?:>

Młody
08-10-07, 15:44
tak serio mam 17lat i 41cm w łapkach kułem się 2 razy ale przed kontuzją wtedy ważyłem 96kg i wyglądałem dużo lepiej ! Ale teraz jestem zadowolony z tego co mam udowodniłem sobie że można bez sterydów.

SEBAN
08-10-07, 17:31
To wcześniej brałeś sterydy????A ja myslałem,ze jechałes bez,hm....???

sławo
08-10-07, 18:52
a co niby udowodniłeś tą sylwetką nie możesz wrócić do tamtej formy wiec pocieszasz się tym co jest
zalany jesteś nic więcej

i jeszcze po co ci ten tribusteron
a chyba że mały jeszcze nie staje po koksach

Kakashi
08-10-07, 19:13
a masz moze fotki po cyklu na sterydach?? dla porównania?

Młody
08-10-07, 20:39
nie moje stare foto jest z połowy cyklu porównać możesz sobie jak chcesz(gdzie jest na forum).Staje ,a nawet gdyby nie to nie powinno Cię to chuj obchodzić :D Znowu pierdolenie o szopenie się zaczyna CHUJ WAS TO OBCHODZI CO BRAŁEM I KIEDY ! (to do tych co mają jakieś bunty) koxy waliłem kiedyś! po tym schudłem do 80kg i przytyłem na czysto ! po za tym ja lubię być zmasowany nie robi mnie rzeźba wcale ! Więc podoba mi się bycie zalanym co mi pa kracie na brzuchu ? Popatrz np na zawodników sumo oni mają zajebiste mięśnie tylko pod tłuszczem dla tego ich nie widać a i tak są zajebiście silni

Punisher
08-10-07, 20:42
Każdy lubi to co ma.

Kakashi
08-10-07, 21:15
mnie tam to jebie co brałes:D byłem tylkociekawy jak wygladałes po cyklu:D

Młody
08-10-07, 21:19
spoko radar do Ciebie się nie burze tylko widzisz są tutaj ludzie co mają jakieś problemy sami ze sobą i swoje kompleksy muszą gdzieś odreagować :P Wypadło na mnie trudno he he

mały huba
09-10-07, 09:25
Dla mnie jest spoko. Wyrzeźbisz się koło czerwca i będzie gruubo. A co do przytyków o koksy: Niektórzy zachowują się jak kobiety, i jeśli ktoś jest większy, coś ma lepszego to traktują to jako osobistą obrazę(zupełnie jak zawistne laski widzące inną zgrabniejszą/z większymi cyckami/za którą ogląda się więcej kolesi:D)Przyzwyczaj się :D Pozdro.

sławo
09-10-07, 16:13
hahah kompleksy
chłopie o czym ty gadasz sam pewnie byłeś zakompleksiony i łapnąłeś się za koks i do tego jeszcze pewnie strasznie nieudolnie ,
nasiąkłeś wodą po kuracji wszystko wylałeś i zostało co nic

mówisz o sumo
ciekawe autorytety jak na kulturystę

kolego nic sobą nie prezentujesz
taką sylwetkę ma sporo nawet nie ćwiczących ludzi

Punisher
09-10-07, 16:47
taką sylwetkę ma sporo nawet nie ćwiczących ludzi
Już nie przesadzaj :p

pakoo21
09-10-07, 16:56
Moim zdaniem Sławo trochę przesadził :) "młody" jak na swój wiek już wygląda jakoś całkiem spoko jego waga jest jego zaletą . Moim zdaniem chłopak był za młody na koks głupi pomysł . wogóle koks to głupi pomysł :) moim zdaniem koks biorą i powinni brać tylko zawodowcy :) oni ćwiczą długi okres życia a taki każdy zwykły zapaleniec siłowni kiedyś zawsze przestanie i z niego to spadnie a co naturalne to naturalne czasem odżywki dla większego powera odejścia od przestoju w robienia siły czy masy.
Młody w twojej budowie widzę braki kapturów i pleców (motyli) choć to było jedno zdjęcie ono wszystkiego nie pokaże :) i nie każdemu wszystko równo idzie ale skup sie na tych partiach Pozdro Moc z Wami .

Kakashi
09-10-07, 18:47
dobra zamykam ten temacik bo widze ze sie nieciekawie porobiło:D

Kakashi
10-10-07, 20:03
nom wiec słucham:D kazano mi otworzyc ten temat aby ktos sie wypowiedział:D

ubermas
10-10-07, 20:15
Jak dla mnie spoko. Slawo to dzial Foto Galery, tutaj sie ocenia wyglad... Jak dla mnie spoko, naprawde fajnie, wole nie myslec jak bedziesz wygladal w wieku 20 kilku lat. Slawo napisal, ze jestes zalany, a ja napisze, ze on jest glupi...

Kakashi
10-10-07, 20:21
, a ja napisze, ze on jest glupi...

nie lubie jak ktos obraza osoby ktore daze szacunkiem wiec jeszcze raz takie cos to bez warna sie nie skonczy!!

wyraził swoja opinie i powinnismy ja szanowac mozna nad nia dyskutowac ale nie obrazac!!

HuGsoN
11-10-07, 08:51
mam 41cm w łapkach to mało ?

Ja mam 43 i uważam, że mam małe ręce.

Młody
11-10-07, 13:56
napisałem do sława na priv i styka nie obraził was tylko wyraził swoją opinie z którą ja się nie zgadzam no ale nie będę zniżał się do jego poziomu na ogulnym forum. Wolałbym abyście opisywali moją sylwetkę niż się wyzywali :D Pakoo kaptury mam nawet spoko ale ich nie ćwicze bo mam zapadłe barki taka budowa ciała i jak bym mial większe to strasznie by to wyglądało, co do pleców to ciężko mi idą ale staram się nie mogę niestety podciągać się na drążku dla tego też idzie mi tak ciężko

Kakashi
11-10-07, 15:45
a dlaczego nie mozesz sie podciagac na drazku?:>

sławo
11-10-07, 16:50
ubermas jak ja jestem głupi
to ty w ogóle jesteś debil ,

nigdy w galeriach nie obrażałem nikogo ba zwykle broniłem od wyzwisk te osoby co wstawiały swoje foty
dlatego też nie mów mi o moim poziomie skoro jesteś parę klas do tyłu
pożaliłeś się mi na pw
dlatego poprosiłem radara żeby odblokował temat abyś mógł dalej pisać w swoim temacie a nie zaśmiecać mi skrzynkę

co to twojej sylwetki
nie ma w niej nic z kulturystyki żadnych zarysów nic tylko jedna klucha
no ale już to rozumiem bo twoi idole to nie kulturyści

i nie pisz mi już więcej na pw czy ci staje czy nie
za bardzo mnie to nie interesuje

Młody
11-10-07, 20:48
oj trochę przegiołeś pałeczkę sławo ale możemy i tak pogadać jak tak Ci zależy zakompleksiona ruro. Żal mi takich pajaców jak Ty nie żaliłem Ci się a starałem uświadomić że się mylisz no ale widzę że chyba z PISuaru jesteś bo mądrością nie grzeszysz uważasz się za jakiegoś kulturystę chyba strasznego skoro ja wyglądam jak ludzie co nigdy nie ćwiczyli ciekaw jestem twojego wyglądu. Może zaprezentujesz nam swe stalowe muskuły ? Najlepjej w jakimś czasopiśmie kulturystycznym. I jak już mówiłem to nie uważam się za kulturystę a ćwiczę na masę i mam w dupalu kratki a w moim wieku nawet pewnie nie mażyłeś żeby wyciskać 130kg na klatkę i bawileś się z kolegami w piaskownicy w piasku z psimi kupami i mówilęś że piasek jest mily w dotyku. Tak na marginesie to czekam na twe foty z utęsknieniem tez chętnie ocenie (tylko normalnie bo nie mam takiej kupy w głowie jak Ty) POZDRO DLA NORMALNYCH

Punisher
11-10-07, 21:06
Młody, wstawiasz fotki do oceny, a sławo je ocenił, więc po co teraz te zbędne dyskusje? Każdy ma swoją opinię, wstawiając fotki nie możesz myśleć, że każdemu się będzie to podobało. (może czasem się wymsknie coś, ale to nie powód, żeby się wyzywać jak dzieci) Powinieneś wiedzieć, że od osób które chwytają się za koksy wymaga się więcej, bo to nie są środki dla zesonowców, czy tam napaleńców, lecz dla profesjonalistów. Takie jest moje zdanie i myślę, że pare osób je podziela.

Młody
11-10-07, 21:14
Ja ale ile ja mam powtarzać że nie dokończyłem kuracji bo miałem kontuzje 2 miesiące w gipsie od pasa po szyje potem 3 bez siłowni rehabilitacja potem budowanie od nowa tego co było już ok. Przez tą zjebaną kontuzje nie mogę wykonywać wielu podstawowych ćwiczeń np. pompki na poręczach, podciąganie na drązku. Kupiłem rowerek stacjonarny bo wkurwia mnie oponka ,ale i tak nie chce kratki.Lubie być zmasowany dobrze mi z tym i już. Komuś się to może nie podobać ale niech to powie normalnie a nie się sra a pewnie sam jest dentką od bobika ! Krytykować ma prawo ale nie w taki sposób. Rozumiesz kultura obowiązuje ale jak mi wypierdala z takimi hasłami że nie staje itp to mnie kurwica bierze.

ubermas
11-10-07, 21:14
Slawo wlasnie ich nie ocenil. Pisal cos tam i penisie, ze mu nie staje i zony nie umie zadowolic... jakies brednie same

Młody
11-10-07, 21:19
heh no o żonie żadnej nie pisał takowej nawet nie mam :P Ale intelektem to nie zabłysnął jedynie co to jakby hamówą? prostactwem? nie wiem jak to określić ale na pewno jakoś podobnie

ubermas
11-10-07, 21:32
nie skumales ironii ziom

Kakashi
11-10-07, 22:08
nie no teraz juz tego na bank nie otworze!!