PDA

Zobacz pełną wersję : Ból po treningu ?



Street Fighter
07-10-07, 00:17
Od kiedy tylko zacząłem ćwiczyć przedramię zawsze po serii przedramie mnie kuje i boli ze ciężko jest wytrzymać niemówiąc o podejściu do kolejnej serii .Jakoś daje rade ale chce sie dosiedzieć jakie mogą być tego przyczyny.

A tak an uboczu to lepiej jest brać większy ciężar czy bardziej iść na ilość?

Punisher
07-10-07, 00:33
Na ilość! Co do tego "kłucia", czy to nie jest czasem taka niesamowita pompa, że rozpie%^$ przedramie? To chyba fajnie;p

zapytajnik
07-10-07, 01:26
tez mam pododny bol...ale ten bol jest zajebisty;d;d;dd; wiadomo ze jak boli to puchenie, a jak puchnie to rosnie;d....nie przejmuj sie tym...tzn, ze dobrze wykonujesz cwiczenie...

Kakashi
07-10-07, 03:02
nie...ja chyba wiem o co chodzi bo tak miałem:D w momecie jak puszczasz gryf hantla itp to napierdziela tak ze ciezko wytrzymac?? nie chce Cie martwic ale zrobiłem sobie z tego powodu miesiac przerwy spadki były dosc duze ale na szczescie nie czuje juz takiego bólu i jade sobie bez problemu:D

a tylko ze tak miałem samo od siebie a przedramienia nigdy nie cwiczyłem samego...poza tym moim zdaniem to zbedne cwiczyc przedramie bo ono sie cwiczy podczas bica pleców i niektórych innych cwiczen:D pozdro-.-

pw
07-10-07, 08:56
radar po co ćwiczyc bicepsy przecież robią się podczas pleców

Street Fighter
07-10-07, 09:03
Heheh elegancko myślałem że jak mięśnie puchną to na jakieś nerwy czy żyły naciskają :D .Dzięki już jestem spokojny, ale ciekawe czemu tylko w przedramieniu mam taki ból :P

Kakashi
07-10-07, 12:56
pw nie porównuj bica i przedramienia bo jak cwiczysz przedramie to robisz tylko jedno cwiczenie...wiec sorki!!

Punisher
07-10-07, 13:51
pw nie porównuj bica i przedramienia bo jak cwiczysz przedramie to robisz tylko jedno cwiczenie...wiec sorki!!
No jak tylko jedno, jest pare różnych..
Jak ktoś potrzebuje ćwiczyć przedramie to chyba ćwiczy, to jest logiczne. Każdy wygląda inaczej.

streetfighter, a ten ból może być od tego, że robisz od niedawna i nie wiem, dużo krwi napływa na przedramion itp. Ja kiedyś ćwiczyłem na przedramie i też miałem taki ból ale zaciskałem zęby i robiłem na maxa ile się da. Raz nawet miałem rozstępa;p

Kakashi
07-10-07, 14:00
w sumie to tez fakt ze kazdy ma inaczej:D ja osobiscie nie potrzebuje cwiczyc przedramienia:D pzodro;D

SEBAN
07-10-07, 14:53
moim zdaniem to zbedne cwiczyc przedramie bo ono sie cwiczy podczas bica pleców i niektórych innych cwiczen:D pozdro-.-


No chyba się mylisz kolego,od ćwiczenia bicepsów jeszcze nikt nie dorobił sie duzych przedramion.Do niedawna nie ćwiczyłem wogóle przedramion,bo myslałem tak jak ty.Teraz widzę,ze jest duża róznica(przedramie mam bardzo szczupłe) i bede musiał nadrabiać.

Kakashi
07-10-07, 15:19
mowie przeciez ze mi to wystarcza jaksie przeramie pomeczy przy pleckach albo bicku i nie widze zeby było za szczupłe:D innym takie cos moze przeszkadzac ale mi nie:D pzodroD

SEBAN
07-10-07, 17:52
A, chyba ze tak,to inna sprawa...

pey
08-10-07, 19:14
Jeśli po każdym ćwiczeniu boli Cię przedramię daj mu odpocząć! Ból powoduje ciężar lub ilość powtórzeń - tego nie da się ustalić! Przedramię może być nie przyzwyczajone do intensywnego treningu tak jak biceps czy triceps. Stosuj maść rozgrzewającą na noc a podczas teningu opaskę na przedramię powinna pomóc w takiej sytuacji. Ból z czasem napewno przejdzie bo mięsień w końcu się przyzwyczai do wysiłku.

rashido
14-10-07, 09:30
hehe :P
ja mam tak ze jak pocwicze chiwle to przedramie mi puchnie jak pojeba*e
ale to fajnie :D bo mam duze przedramie jak na kogos takiego jak ja