PDA

Zobacz pełną wersję : Zarays posilkow w ciagu dnia



Lukasz_L
06-10-07, 21:35
To nie jest jeszcze właściwa dieta, ale lekki zarys, zeby przyzwyczaic sie do systematycznego spozywania pokarmow. Powoli mysle, ze sie przyzwyczaje, wtedy rozpisze zapotrzebowanie kaloryczne itd. NArazie muszę przestac z podjadaniem i powoli wdrozyc sie w ten schemat, co i kiedy spozywac.

A wiec:

Przed sniadaniem tran.

Sniadanie: płatki na mleku(duza ilosc platek - wieksza kalorycznosc posilku), slyszalem, a raczej czytalem, ze mozna jeszcze jaja jesc - puki co, nie jem.

2 śniadanie - w szkole: chleb(wypiek mamy, choc zalecany razowy; jutro dam przepis i powiecie, czy moge zastepowac chleb razowy wlasnie tym chlebem) z szynka/serem, niektorzy wcinaja piersi, co w szkole jak dla mnie nie jest mozliwe.

Obiad - jako posilek przedtreningowy(w dni treningowe): ziemiaki/ryz/makaron, ryby(ja akurat jem filety z mintaja)/piersi, choc nie zawsze.

Po treningowy (podwieczorek): sok/kakao, banan/jablko.

KOlacja: serek wiejski/twarog, chleb mamy, na twarog lubie polozyc sobie dzem, choc chyba jest niewskazany.

Pozniej jeszcze przekasze jakies tluszcze, np. slonecznik, orzechy laskowe.

Przed snem tran.

Ulozylem to po przeczytaniu kilku diet. NIe mam pojecia czy taka rozpiska jest wlasciwa.

Proszę o ewentualne wskazowki, poprawy.

Z gory dzieki :)

ArtOne
07-10-07, 01:21
Nie polecam słonecznika na noc bo jest ciężko strawny. W ciągu dnia jest ok bo ma dużo kwasów tłuszczowych Omega 6.

Jest dosyć kaloryczny więc musisz uważać aby nie przesadzić.