PDA

Zobacz pełną wersję : trening na mase dla mnie :P



szybkilopez
06-10-07, 20:18
witam...czy ktos doswiadczony mogl by mi ulozyc trening na mase?mam 175cm wzrostu,64kg :P 21 lat...jakas szczegolna dieta odpada,ze wzgledu na prace :( z gory dzieki za pomoc

Mnichu
06-10-07, 21:25
DIeta to obowiazek bez niej sie duzo nie osiaga dieta to 60 % sukcecu

Kakashi
06-10-07, 21:27
heh....mnihu nie posz głupot!! dieta na pewno wielce pomaga ale bez niej tez da sie bardzo duzo osiagnac...60% gdzie to wyczytałes?? znam duzo osób ktore nie słyszały nigdy słowa dieta a maja duzo ponad 40 w łapce!! i to samego miesnia!

co do planu to jest takowych duzo na forum!! wystarczy poszukac

nowin
06-10-07, 21:32
heh....mnihu nie posz głupot!! dieta na pewno wielce pomaga ale bez niej tez da sie bardzo duzo osiagnac...60% gdzie to wyczytałes?? znam duzo osób ktore nie słyszały nigdy słowa dieta a maja duzo ponad 40 w łapce!! i to samego miesnia!

co do planu to jest takowych duzo na forum!! wystarczy poszukac

ja znam osobe która ma 42 w łapie i w życiu nie miała sztangi w łapach
i to akurat żaden argument że można ćwiczyć bez diety, przy super warunkach genetycznych możliwe że tak ale chłopak ma 64 kg przy 175 czyli nie mam mowy o jakiś predyspozycjach a w takim razie dieta to nie 60% a 80%

Kakashi
06-10-07, 21:35
ja jak zaczynałem cwiczyc wazyłem 58 kg przy wzroscie 180cm teraz mam 185cm i waze 76 kg a diety nigdy nie stosowałem dłuzej niz przez tydzien!!

pozdro

szybkilopez
06-10-07, 21:41
a czy zamiast diety,moglbym brac jakies odrzywki na mase?co doradzicie?
pozdro

ArtOne
06-10-07, 22:13
Witam podstawą jest odżywianie, odżywki możesz traktować jako uzupełnienie, gdy nie masz czasu zjeść czegoś konkretnego.

Takie jest moje zdanie.

Street Fighter
06-10-07, 22:59
Ja jem domowe śniadanie obiad w szkole, drugi obiad w domu i kolacje zawsze to co mi mama ugotuje i jakoś wszystko ładnie rośnie :P

Kakashi
07-10-07, 00:40
ja tez jem ok 4 posiłki dziennie + jakiegos gainera ze 100g dziennie i nie narzekam:P

szybkilopez
07-10-07, 07:23
aha :P czyli rozumiem mam jesc normalnie jak do tej pory i wspomagac sie jakas odzywka heh :P dzieki za odp.pozdro

Street Fighter
07-10-07, 08:07
Jeśli masz możliwości to oczywiście dużo lepiej jest mieć dietę...Nie jestem dietetykiem ,ale myślę że białko węgle z pożywienia są lepsze niż te z puszki :P

Kakashi
07-10-07, 11:53
nie no chyba sie źle zrozumielismy:D jesli masz mozliwosc ułozenia diety i trzymania sie jaj to jak najbardziejD: mi chodziło o wypadki ze ktos nie ma czasu na przyrzadzanie posiłków ani na tego typu sprawy!! wtedy mozna chodzic na siłownie osiagnie sie zamierzane wyniki ale w dłuzszym czasie of course:P

SEBAN
07-10-07, 13:29
aha :P czyli rozumiem mam jesc normalnie jak do tej pory i wspomagac sie jakas odzywka heh :P dzieki za odp.pozdro

Zalezy co rozumiesz pod pojeciem normalnie.Jeśli to sa posiłki wegl-białkowe,jest ich min5 i uwazasz z tlustymi potrawami,na wieczór raczej białko ,brak wegli,a poza tym jakis gainer,to ok( to tak w wielkim skrócie).
Ale poczytaj dział Dieta,tam wszysko jest,co i jak jeśc.Pozdro!!!

szybkilopez
07-10-07, 13:49
tzn.staram sie jesc to co jest podane w diecie,ale nie o odpowiednich godzinach...niestety praca mi przeszkadza :( pracuje na ranna zmiane czyli od 6.00 do 14.00.Gainer hmm..a co polecacie?chodzi mi o cos po czym naprawde widac efekty :D dzieki wielkie za odp.pozdro

Kakashi
07-10-07, 14:20
mass xxl albo mct olimpu :D pozdro

szybkilopez
07-10-07, 14:35
dzieki radar :D oczywiscie zostawiam soga :D pozdro!!!

lovelas69
07-10-07, 17:19
kolego nie czytaj tutaj tych glupot ze dieta to jest 60% czy 80% tego jak bedziesz wygladac... oczywiscie jest ona bardzo wazna ale podam Ci wszystko w chronologicznym porzadku zaczynajac od najwazniejszych rzeczy... TRENING-->DIETA DOMOWA-->SUPLEMENTY i wplatana miedzy to wszystko jest jeszcze regeneracja=sen
P.S Wiec nie mozemy tutaj mowic ze to dieta jest najwazniejsza w 60 czy 80%
Pozdro

Kakashi
07-10-07, 18:22
o to mi własnie przez cały czas chodziło:D pozdro