PDA

Zobacz pe³n± wersjê : si³ownia..



wsp18
04-10-07, 22:10
witam chcialbym zaczac si³ownie i chcialbym jak najszybsze rezultaty zyskac w jak najszybszym czasie bez uzycia sterydow...moje pytyanie brzmi tak...a wiec czy jest mozliwa taka sytuacja ze ...teraz waze 70kg i podnosze 75kg w wyciskaniu i nigdy nie cwiczylem...czy jest mozliwe to ze w ciagu 8 miesiecy bede mogl przytyc do 85kg i w wyciskaniu do 120kg?? przy uzyciu odezywek na poczatku dibencozide z gainerem a potem nitrox a potem inne odzywki silowe i masowe tak pprzez 8 miesiacy ciagle z dobrym odzywianiem sie i dobrym treningiem?? prosze o odpowiedz....

SEBAN
04-10-07, 22:59
Na pewno nie osiagniesz tego w tak krótkim czasie,mówiê o tym ile chcesz przytyc.Je¶li uda ci siê zdobyc 6-8 kilo to bedzie niez³y wynik.Musisz u³ozyc dobry plan,opracowac dobr±,kaloryczna dietkê,a to wymaga wysi³ku i poswiêcenia.Ale czas pokaze....Wiêc jak???Zaczynasz walkê????Pozdro!!!

P.s. ja tez bym tak chcia³ jak ty,ale wiem ze sie nie da.Musisz isc powoli,ma³ymi krokami,a dasz rade.

wsp18
04-10-07, 23:15
aha...no to nie dobrze...ale jesli mowisz ze nawet te 8 kilo to i tak jest dlamnie bardzo duzo...ale i tak bede probowal niemam nic do starcenia a do zyskania mam duzo nawet bardzo...pozdrawiam

Kakashi
05-10-07, 10:25
a dlaczego taki cel na 8 miesiecy?
masz naprade nik³e sznase zeby to osiagnac... bo odzywki takie jak mono najwczesniej po 6 miesiacach cwiczen!! czyli po 8 miesiecznym stazu bedzies tylko i wy³acznie po 1 cyklu na krecie:D gainerki mozesz wcinanac non stop ale pamietaj ze one sa jedynie jako uzupe³nienie diety!!

HuGsoN
05-10-07, 11:09
8 miesiêcy i 45 kg w sile, uwa¿am, ¿e to 1,5- 2 lata minimum, no mo¿e przy dobrych predyspozycjach 1 rok. Co do supli:
- na pocz±tek jedynie jakie¶ bia³ko i gainer np. mass xxl
- po 6 miesi±cach mono kreatynê mo¿esz wzi±¶æ np. vitalmax zielona
Pamiêtaj, ¿e dieta to podstawa.

wsp18
05-10-07, 15:46
aha czyli rozwialiscie mi moje marzenia...hehe nie no swiruje ale teraz juz sam niewiem jak to jest...moi znmajomi jak zaczynali silownie to wiekszosc z nich w ciagu 2 miesiacy dobrego treningu bez zadnych odzywek podnosili w wyciskaniu o 20kg wiecej a ja mam na to 8 miesiecy ....wiec jezeli ym sie kierowal tym co mowia to mam szanse to zrobic ale teraz juz niewiem sam...bede musial sie jeszzce popytac i doagadc sie z jakimis ludzmi co sa w temacie i niech mi doradza co bede musial zrobic lub wziasc z odzywek zeby moje zamierzenia stal sie realne...

Kakashi
05-10-07, 15:50
w 3 miechy 20 kg na klatke to naprawde mozliwe:D ale potem jak w naspetne 2 miechy walniesz + 5kg to jest dobrze:D to tylko z poczatku tak szybko i ³adnie wszystko idzie:P pozdro

wsp18
05-10-07, 15:58
w 3 miechy 20 kg na klatke to naprawde mozliwe:D ale potem jak w naspetne 2 miechy walniesz + 5kg to jest dobrze:D to tylko z poczatku tak szybko i ³adnie wszystko idzie:P pozdro
aha...czyli dobre i te 20kg na poczatek...a czy ma cos to do tego ze wlasnie w ciagu 8 miesiacy chce podniesc te 120kg to iz ja bez cwiczenia co dwa miesiace regularnie podnosze 5 kg wiecej i tak jest regularnie juz od jakiegos zcasu bez zadnej silownii ani terningow ..i przy tym pi³em:) i czy mi to dobzre wrozy czy nie/?

Kakashi
05-10-07, 21:22
hmmm...nie wiem jak to jest ale albo jestes urodzonym kulturysa albo nam troche sciemniasz!!

SEBAN
05-10-07, 22:26
sam niewiem jak to jest...moi znmajomi jak zaczynali silownie to wiekszosc z nich w ciagu 2 miesiacy dobrego treningu bez zadnych odzywek podnosili w wyciskaniu o 20kg wiecej


Moze cos brali,ze tak szybko si³a im sz³a...?????

wsp18
06-10-07, 01:02
no wlansie oto chodzi ze nic nie sciemniam bo chce sie dowiedziec tu wszystkiego tak na powaznie bo wiem ze ludzie byuwajacy na tym forum maja pojecie o trenowaniu.i wlasnie ja juz tak mam moze urodzonym kulturysta nie ejstem ale wlasnie juz tak mam ze 5 kg wiecej podnosze be niczego zadnegotreningu co dwa miesiace.a no wlasnie koledzy nie brali zadnych odzywek a moze to jest pzryczyna tego ze im sila skoczyla pzrez te 2 miesiace o 20kg ze skok byl z malej liczby czyli z 40kg na 60kg moze to dlatego...sam niewiem czemu

Street Fighter
06-10-07, 03:43
Taki skok si³y jest normalny , ja sam niedawno zacz±³em przygodê z si³k± :P Zazwyczaj jest tak ¿e na pocz±tku pójdzie ci te 20kg si³y a potem ju¿ jest ciê¿ko( i tu debile zaczynaj± braæ koks :D ).A co do kolegów z si³owni to wiesz ... ka¿dy chce ''przykozaczyæ'' ty s³uchaj ludzi którzy ci tu dobrze radz± i chc± ci pomóc rób swoje i miej wyjebane na resztê a nim sie obejrzysz bêdziesz mia³ 85wagi i 120 wycisku na klatê p0zdr0 :D:D:D

wsp18
11-10-07, 17:33
zacz±³em wreszcie trening i zazywam juz ten dibencozide...po 3 dniach spozywania danego specyfiku przytylem 3.5kg!!! i niewiem czym jest to spowodowane choc jestem bardzo z tego powodu zadowolonyi chodze taki pobudzony

wsp18
11-10-07, 17:43
aa i dodam do tego ze moja dieta polega na jedzeniu okolo 6-7 posilkow dziennie

Wilku33
11-10-07, 18:18
napewno tluszczu ci duzo wesz³o, bo suchej masy to max 150g przez 3 dni, organizm poprostu wiecej bia³ka nie jest w stanie wch³on±æ

ubermas
11-10-07, 19:51
Wilku33 puknij sie w glowe, nie ma bata zeby sie w 3 dni tyle tluszczu dolozylo, w 3 dni nie odolozy sie nawet 1 kg tluszczu. Toz to zwykle H2O, jesz wiecej i woda jest zatrzymywana w organizmie

Kakashi
11-10-07, 22:12
dok³adnie...szybko Ci to zejdzie:D

Wilku33
11-10-07, 22:25
dobra pomyli³em sie, ale nie napisa³em ze mu sam tluszcz wszed³:P powiedzia³em ze duzo
ale moj b³ad ...

Rybaa89
12-10-07, 23:27
20 kg to troche duzo jak na 2 mies, ale jest to mozliwe.. na pocz±tku ladnie wchodzi wlasnie przez te pierwsze 2 mies.., mi tez ok 15 weszlo na poczt±tku:) ale najlepiej sam sproboj bo nie kazdy jest taki sam:P

Kakashi
13-10-07, 13:26
no mi tez:D z 48 kg na 65 po ok 3 miechach posz³o:D

Rybaa89
13-10-07, 19:28
Ale z mas± to juz gorzej..,moj kumpel jako cel postawil se mase.., od polowy lutego do teraz 10 kg przyty³.., ale bral mete 1 cykl, i jak±s kreatyne tylko dokladnie nie wiem jak±... oprocz tego przez te 8 miesiêcy jest na diecie ciagle bialy ser tunczyki ryz jajka itp

wsp18
14-10-07, 23:00
Ale z mas± to juz gorzej..,moj kumpel jako cel postawil se mase.., od polowy lutego do teraz 10 kg przyty³.., ale bral mete 1 cykl, i jak±s kreatyne tylko dokladnie nie wiem jak±... oprocz tego przez te 8 miesiêcy jest na diecie ciagle bialy ser tunczyki ryz jajka itp
no i ja w³a¶nie najbardziej sie boje o t± mase bo kazdy mi mowi ze trudno jest przytyc osobie ktora ma dobra przemiane materii...a z si³a to umnie wszytko idzie w dobrym kierunku jeszcze nie zacza³em si³ownii a juz zanotowa³em nastepny skok z 75 na 80 w wyciskaniu:)od listopada zaczynam:)

aleksk
24-01-09, 20:43
witam panowie co jest lepsze HMB cz kreatyna albo to i to naraaz

matekk
24-01-09, 23:24
Nie mo¿na porównywaæ HMB do kreatyny. HMB z tego co wiem jest brany bardziej jako antykatabolik, a kreatyna (pewnie chodzi Ci o mono) to przede wszystkim na masê i si³ê.
Dodatkowo HMB musisz braæ przez dosyæ d³ugi czas, zeby zobaczyæ efekty, a na kreatynie robi siê cykle (6-8 tyg).
Lepsza jest IMO kreatyna(je¶li chodzi Ci o masê), ale o niej powiene¶ my¶leæ maj±c jaki¶ sta¿ treningowy, a nie wiem jaki sta¿ Ty masz.

aleksk
26-01-09, 20:27
trenuje intensywnie od 2lat przez rok trenowa³em rugby i nabra³em si³y w nogach a prze drugi rok Zapasy i chcia³em nabraæ co nieco miê¶ni....tylko siê zastanawiam czy w wieku 15 lat mo¿na braæ takie rzeczy.

Cyber171
26-01-09, 20:31
Witam Mam 18 lat i wycisne 95 ile musze cwiczyc w moim przypadku na atlasie zeby wycisnac1 10kg??

pawelek616
26-01-09, 21:03
Na 15 lat to sobie lepiej witaminki kup. Za du¿o podniety panowie, poæwicznie ze dwa lata to dopiero siê pochwalcie. Do Cyber(ile¶ tam:smile:), na atlasie techniki sobie nie wyrobisz.

Cyber171
27-01-09, 12:05
Do atlasu posiadam stojak w miejscu ³awki do brzuszków<skos>i gryf+50kg

Budrys
27-01-09, 17:07
bêdzie ciê¿ko, uwa¿aj ¿eby sie nie przetrenowaæ

Micek185
27-01-09, 23:38
na pocz±tku proponowa³ bym cwiczyc z dobra diet± wysoko wêglowodanow± i bia³kow±.po jakims miechu mozesz zacza brac jakies gainery a potem to juz monohondryt kreatyny (ja polecam hi teck jest drogi ale daje niez³e efekty)a co do efektów to nik³e sznse.ale rób dobra rozgrzewke a potem duze obci±¿enia najlepiej z partnerem,i jak masz taka mozliwosc to rób powtorzenia negatywne to daje kopa!pozdrawiam!

Budrys
30-01-09, 12:44
Na 15 lat to sobie lepiej witaminki kup. Za du¿o podniety panowie, poæwicznie ze dwa lata to dopiero siê pochwalcie. Do Cyber(ile¶ tam:smile:), na atlasie techniki sobie nie wyrobisz.

hehe Dobre s³owa pawe³ek, niektórzy dopiero zaczynaj± przygode z si³owni± i odrazu kupuj± tyle supli na ile pozwol± fundusze. co do atlasu te¿ sie zgadzam, pozdo

pawelek616
30-01-09, 18:01
Dok³adnie Budrys. Dumni s± ¿e 90 kg wycisn± a ju¿ nitrobolon brali ze sta¿em kilku miechów. Potem ju¿ na nich nic nie dzia³a i siêgaj± po metke i inne tego typu rzeczy, w wieku 18 albo i mnie lat. Niestety w dwóch zdaniach przedstawi³em przebieg kariery wielku ch³opaków. Dlatego "m³odociani kultury¶ci" najpier wykorzystajcie w³asny potencja³ a dopiero potem dajcie zarobiæ firmie OLIMP:smile:

mariopl
16-04-09, 16:55
Witam
cwicze juz 4 miesiace jak zaczolem cwiczyc bralem shotguna. I nie mialem zbyt duzych po nim przyrostuw.
mam ptanie chcem wziasc teraz sobie creatine monohydrate mega caps 1250 + ostrowie i do tego dieta bialkowa....
czy ktos mo mi powiedziec czy to jest dobry pomysl...

Jolly
16-04-09, 17:09
witam panowie co jest lepsze HMB cz kreatyna albo to i to naraaz
HMB to ¶rodek zmniejszaj±cy/niweluj±cy katabolizm, kreatyna natomiast suplement wspomagaj±cy rozwój miê¶ni. Pewnie koledzy ci naopowiadali ¿e jak bêdziesz bra³ HMB to zamienisz t³uszcz na miê¶nie, co jest oczywi¶cie bzdur±.

//Jolly

Jolly
16-04-09, 17:11
Witam
cwicze juz 4 miesiace jak zaczolem cwiczyc bralem shotguna. I nie mialem zbyt duzych po nim przyrostuw.
mam ptanie chcem wziasc teraz sobie creatine monohydrate mega caps 1250 + ostrowie i do tego dieta bialkowa....
czy ktos mo mi powiedziec czy to jest dobry pomysl...
Bia³ko bierzesz tylko wtedy gdy masz problemem z naturalnym dostarczeniem do organizmu. Kreatyne mo¿esz wzi±æ, ale mo¿e po prostu s³abe efekty by³y spowodowane z³ym treningiem. Polecam to:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13623

//Jolly

Szyszek
30-10-09, 13:52
Heyka moje zdanie co do dopingów jest krótkie i brzmi tak - ,, BZDURA ,, Je¶li chcesz brac ,,doping,, aby szpanowac kolegom to rób jak chcez , ale jak zalezy ci zeby uzyskac duze efekty na si³owni i zmienic swoj± sylwetke na wiêkrz± to lepiej u³uz sobie swuj plan treningowy i diete bia³kow± ! Bêdzie to trwa³o oczywiscie troszke d³uzej ale wtedy bêdziesz móg³ sam sobie pogratulowac za uzyskane efekty które niezniszcz± twojego organizmu.

metadon
30-10-09, 14:31
a Ty lepiej kup sobie s³ownik archeologu!!!

Szyszek
31-10-09, 07:37
A czy ja pisa³em o rutinoscorbin? A czy gainer to doping? - a tak po ciii to wszyscy gainera itak nie mog± spo¿ywaæ - je¶li nie jeste¶ ektomorfikiem to niepolecam. A tak w ogóle ch³opcze to ile ty masz lat?? bo widze ze twoja wiedza jeszcze jest m³oda.

BoloYeung
31-10-09, 10:26
najpierw poczytaj popytaj i zbierz troche wiedzy na ten temat pózniej ruszaj w bój

Micek185
31-10-09, 11:38
Heyka moje zdanie co do dopingów jest krótkie i brzmi tak - ,, BZDURA ,, Je¶li chcesz brac ,,doping,, aby szpanowac kolegom to rób jak chcez , ale jak zalezy ci zeby uzyskac duze efekty na si³owni i zmienic swoj± sylwetke na wiêkrz± to lepiej u³uz sobie swuj plan treningowy i diete bia³kow± ! Bêdzie to trwa³o oczywiscie troszke d³uzej ale wtedy bêdziesz móg³ sam sobie pogratulowac za uzyskane efekty które niezniszcz± twojego organizmu.

Jak chcesz uzyskaæ wiêksze efekty na si³owni U£U¯ sobie dobry plan i we¼ cos mocniejszego,a jka nie wiesz nic na temat dopingu to nie zabieraj zdania.Sterydy to nie tylko k³ucie sie to ciê¿ka praca,ciê¿ka praca i wykurwiscie ciê¿ka praca!!!

BERCIK21
26-11-09, 16:29
witam bra³ kto¶ nitrix

BERCIK21
26-11-09, 16:35
Bra³ kto¶ horse power

iksde
25-01-10, 18:10
Mam pytanie. co lepiej brac na klatke? ciezar ktory podniose maks 8 razy ( robie seryjki po 5-6) czy podnosic ciezar ktory spokojnie biore seryjkami po 30? prosze o odp

szycha77
25-01-10, 21:26
Lepiej ten po 8 razy. 5-6 serii za du¿o, 4 wystarcz±. Chocia¿ pi±t± seriê mo¿esz robiæ na dobitkê, oczywi¶cie mniejszym ciê¿arem.

Tadel
25-01-10, 22:47
ja zacz±³em æwiczyæ w po³owie pa¼dziernika i bra³em ok 65 kg na klatê a teraz wezmê 95 kg i zamierzam startowaæ za parê tygodni po 100 wiêc nie mówcie ¿e to nie mo¿liwe by przybraæ na sile 45kg w 8miechów...

Co do treningów to robi³em 6 tygodni obwodówkê potem 6 tygodni FBW pó¼niej przerwa na ¶wiêta i od stycznia spilt ;)

BuryZenek
26-01-10, 13:07
8 miesiêcy i 45 kg w sile, uwa¿am, ¿e to 1,5- 2 lata minimum, no mo¿e przy dobrych predyspozycjach 1 rok. Co do supli:
- na pocz±tek jedynie jakie¶ bia³ko i gainer np. mass xxl
- po 6 miesi±cach mono kreatynê mo¿esz wzi±¶æ np. vitalmax zielona
Pamiêtaj, ¿e dieta to podstawa.

To nie zale¿y od ¿adnych supli , liczy siê genetyka ja w 15 miesiêcy osi±gn±³em si³owo 51kg i to na sucho przez ponad rok, dopiero w 14 miesi±cu czy tam 13 wzi±³em pierwszego supla , wiêc nie mów ,¿e to jest nie mo¿liwe dodam te¿ ze bez diety po prostu dobrze siê od¿ywiam i wiem czego unikaæ.

nyctrainer
26-01-10, 19:32
przytyc mozesz do wagi o 100 kg w ciagu 8 m-cy ale czy ty chcesz przytyc czy zbudowac mase..jesli regularnie trenujesz - bez sterydow - ani insuliny to na miesciac mozesz zbudowac ok.0.5kg lean muscle.. oczywiscie na wadze moze sie pojawic inny numer poniewaz mozesz stracic troche tluszczu - to zalezy jaki trening wybierzesz.
jesli nie trenowales nigdy mozesz przez pierwsze 3 m-ce rzeczywiscie poprawic swoje wyniki..
jesli mowisz ze wyciskasz 75 kg to co masz na mysli ?
1 REP MAX czy 10 REP MAX czy jeszcze co innego ?