PDA

Zobacz pełną wersję : Probleem...



Frox
03-10-07, 21:41
Witam,
mam problem,a nawet kilka ;s
Dzis byłem u kumpla na siłowni i nie podniosłem duzo,a wrecz przeciwnie.Nie wiem dlaczego mi tak słabo poszło... podniosłem 40kg,a podnosiłem wiecej kilka miechów temu.Mam 16lat waze około 60kg mam około 175cm.Teraz mam pytania:
1.Co robic,zeby byc silniejszym? (dokładnie jaki mam miec plan,jaka kilogramowa sztanga mam cwiczyc,jakie cwiczenia)
2.Od kiedy moge brac kreatyne?
3.Moze jakas meta ? =p
z góry dzieks ;]

Kakashi
03-10-07, 21:58
1 trening obiegowy na poczatek jest w podwieszonych tematach potem na mase
2 kreatynka po 6 miechach cwiczenia:D
3 nie przesadzaj:D masz na to kupe kupe czasu:D

Frox
03-10-07, 22:28
az 6 miechów ?:|
Nie mozna szybciej jakos?
i jeszcze jedno... co poradzicie mi na mase?,ja nie chce zadnych diet narazie stosowac,mam szybki metabolizm ;P

Kakashi
03-10-07, 22:36
no to gainer:D xxl bardzo dobry:D

co do 6 miechów to niezłamana granica:D nie da wczesniejD: ale uwierz mi ze przez pierwsze pół roku cwiczenia przybedzie Ci multum siły i masy:D

SEBAN
03-10-07, 23:11
Jak dobry gainer to Monster Mass z Biogenixa.Pozdro!!!!

Frox
05-10-07, 14:25
I znów pytanko;
Czy moge rozpoczac "trening niemieckich ciezarowców" ?
Podobno mozna szybko uzyskac siłe na wyciskaniu ;) ;>.

T-Bag90
05-10-07, 14:34
Ja kilka miechow temu podnosilem 75kg a teraz po przeriwe 3 miesiecznej 65;/
Ale juz pakuje 3 tygodnie i jest coraz lepiej, wiec nie ma sesnu robic treningow na sile, trenuj na mase a sila z czasem przyjdzie najwyzej po jakims czasie gdy naprawde nic sie nie bedziesz poprawial to zastsuj jakis trening na sile ;] PozdrAwiam

Kakashi
05-10-07, 15:51
myśle ze na trening niemieckich ciezarowców to trzeba z 10 -12 miechów pocwiczyc zeby sie za to zabrac...od samego poczatku nic to nie da i podejrzewam ze go nawet nie skonczysz bo naprawde jest wyczerpujacy!!

SEBAN
05-10-07, 22:24
Kazdy,kto zaczyna chciałby wszystko naraz,masę ,siłę i do tego jeszcze rzeżbę.A poczytać trochę działy nie łaska???Przecież po to jest to forum,tak czy nie....

Kakashi
05-10-07, 23:04
ciekawe czy nastana takie czasy ze ludzie nie beda zadawac takich głuopich pytan zanim sie nie upewnia czy nie było juz podobne na forum...

p.s sory za oftopa

Frox
06-10-07, 00:01
@up
tu jest tyle tematów,ze czytałbym to z rok,albo wiecej... a tyle czasu nie posiadam :|.A i jeszcze jedno... xD;
kolega dzis mi mowił,ze jak np. robie bica to mam wolniej spuszczac sztange.To ma jakies znaczenie,czy wolniej,czy szybciej? :P

Kakashi
06-10-07, 19:15
ma znaczenie bo jak sie bedziesz rzucał jak ryba bez wody to nie fajnie bedzie:D raczej staraj sie doładne ruchy wykonywac:D troche wolniejD: