PDA

Zobacz pełną wersję : Krew z nosa



buzek78
02-10-07, 16:38
ostatnio zauważyłem że jak mocno ćwicze i przy mocnych seriach typu wyciskanie na płaskiej albo jak robie nogi na suwnicy to zaczyna mi lecieć krew z nosa miał ktoś z was podobnego? co moze być przyczyną tego?

lovelas69
02-10-07, 16:43
moze masz nadcisnienie ?

Punisher
02-10-07, 17:20
Bierzesz jakieś suple?
To może być równierz przemęczenie. Mało snu itp. Odpowiedz na pytanko.

buzek78
02-10-07, 17:30
Oj osattnio śpie góra 7h nie wysypiam się a suple biore gainera vitalmaxa 2 i krealkalyn a od nast. tygodnia amino Pozdrawiam

buzek78
02-10-07, 17:31
a z nadciśnieniem kiedyś miałem ale tearz wszystko jest już dobrze

hans87
02-10-07, 18:45
jak nie masz problemów z nadcisnieniem to moze być problem z żyłkami w nosie. Kiedyś często leciała mi krew jak wydmuchiwalem nos, albo sie uderzylem w niego. Pozniej brałem po 2 rutinoscorbiny codziennie rano i problemu juz nie ma ;) pozdro

HuGsoN
03-10-07, 09:57
Mój kolega miał podobnie.
Doktorka kazała mu więcej spać,
mniej alkocholu, oraz zrobić badania.

pey
11-10-07, 23:06
Tylko lekarz! To może powodować wiele rzeczy. W najgorszym przypadku nadciśnienie...

Punisher
12-10-07, 13:42
Bierzesz normalne dawki czy jakieś extra?
Magnez może pomóc.(z vit b12, bo ona jest potrzebna do wchloniecia magnezu)
Po tygodniu powinno się polepszyć. Chyba, że jest jakiś inny czynnik to wtedy

Tylko lekarz! To może powodować wiele rzeczy. W najgorszym przypadku nadciśnienie...

Wiki
12-10-07, 20:58
Eeeeeeeeeee, o ile mi sie zdaje to są chore zatoki.... Mialem to samo, na treningach kickboxu, na silce, nawet jak sie schylilem mocno :/. W zimne dni chodz w czapce i Ci przejdzie;p

Prezydent_1c
12-10-07, 21:53
Mi się wydaje że o naczynia krwionośne może chodzić ... Ale udaj się do lekarza jak już wyżej napisali.

rashido
14-10-07, 08:33
ja mialem cos takiego :D ze przy wysilku lub gdy mocno nosa smarkalem to mi krew leciala
moze to byc spowodowane oslabieniem naczynia krwionosnego w nosie .
bylem z tym u laryngologa i mi je zamykal jakims drutem z wata a na tej wacie chyba bylo cos zracego moze kwas . po pieklo chwile i od kilku lat juz tego niemam :D wiec radze do pana doktora

Punisher
14-10-07, 14:26
Jeżeli w twoim ciele zachodzą silne procesy anaboliczne, to w szczególności potrzebny jest magnez, który jest ważnym składnikiem mięśni(i kości).
Jeżeli jest na niskim poziomie, bo większość zostaje "zabierana" do mięśni to organizm jest osłabiony. Gdy schylasz się, aby zawiązać buty, leci ci krew itp.

pey
15-10-07, 20:45
Dobry jest Rutinoscorbin na takie przypadki!!!

Yoshi
21-10-07, 11:34
moze poprostu masz suchą śluzówke nosa :>

buzek78
21-10-07, 11:43
Ok zaczne brać magnez akurat mam chyba w szafce rutinoscorbin też pomaga najgorzej mam w pracy w weekendy jak pracuje na kuchni zaraz jak czuje krew w buzii to wciagam maxymalnie nosem i głowa ciut do góry i krew nie leci bo siara bybyła w pracy inaczej:P do lekarza będę musiał koniecznie pójde poniedzieli dzięki wszystkim za wskazówki:)

motoboy
21-10-07, 13:15
mi się wydaje że poprostu jestes przemęczony, daj troche luzu i bedzie ok ;)

pinki508
05-11-07, 17:13
mojemu kumplowi leciala bo byl przetrenowany zrub sobie przerwe.
Sorki, ze to samo napisalem niezauwazylem posta wyzej no ale mi sie wydaje ze przez to.

buzek78
06-11-07, 00:35
ehhh od tygodnia choruje mam grype cały czas w łożku leże a problem z krwią dalej został od paru dni po 2 razy dziennie mi leci ta przeklęta krew... może to przez ostry katar
osattnio nawet zaczołem brać magnez i ustępowało moej schorzenie:P
w każdym razie jutro ide do lekarza zobaczymy co zrobi. Dzięki wszystkim za podpowiedzi:) Sogi dla wszystkich:)

Yoshi
06-11-07, 10:20
Krwawienie z nosa może również towarzyszyć niektórym chorobom: wysokiemu ciśnieniu krwi, uszkodzeniu nerek lub dolegliwościom związanym z zaburzeniami krzepnięcia krwi.

mysle ze powinienes pojsc z tym do lekarza, dla wlasnego spokoju

Punisher
06-11-07, 14:03
osattnio nawet zaczołem brać magnez i ustępowało moej schorzenie:P
Tak jak mówiłem... Brałeś troche i przestałeś, czy dalej bierzesz(ciągle)?
Bo to zazwyczaj tak bywa, że jak coś dolega to się to zwalcza, a jak zanikają objawy, to już się nie bierze systematycznie.

buzek78
07-11-07, 19:02
Masz racje brałem i przestałem zaczne brac od nowa ten magnez przydaje się;)

Punisher
07-11-07, 19:07
Bierz codziennie, magnez jest głownym składnikiem mięśni. Ja biore w dzień treningowy zawsze tabsa przed snem. I jak mi sie chce to inaczej też.