PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na Sile



rashido
01-10-07, 20:15
witam :D
mam pytanko

Ile potrzebuje stazu by zaczac trening na sile ?

I jakei sa stawiane wymagania :D ?
Czyli co i jak ?
cwicze juz 4 miesiace mam 15 lat :D 174 i waze okolo 70 kg :P

lavie_89
02-10-07, 00:01
Jeżeli rzeczywiście ćwiczysz 4miesiące, to spokojnie możesz ćwiczyć na siłę...Treningi na siłę, nie polegają na odpowiednich zasadach jak np. na rzeźbe itp...Poprostu masz jak najwięcej powtórzeń, jak największymi ciężarami w seriach, ale bez przesady...Powiedz, jeszcze tylko jaki trening miałeś do tej pory...

rashido
02-10-07, 14:03
cwiczylem na masse taki trening jak by podstawowy :D ale widze po sobie postepy przybylo mi okolo 14 kg sily :D

Kakashi
02-10-07, 18:02
nie wydaje mi sie zeby był sens jechania juz na siłe:P

przez pierwsze pół roku moze nawet troche dłuzej siła i tak idzie bardzo szybko:D poczekaj az bedzie zastój i wtedy walnij sobie na siłe:D

rashido
03-10-07, 14:57
w tym roku chcialbmy na sucho wycisnac 80 kg :P moze dalwas to nic ale dla kogos w moim wieku to jest cos :D
i chcialbmy to przyspieszyc :P ale widze ze lepiej poczekac az bedzie zastuj :P?

Kakashi
03-10-07, 20:35
nie ma sensu serio:D cwicz tak jak mowie na mase bo i tak siła idze-.-

rashido
05-10-07, 14:59
a czy sila nei idzie szybciej ?
bo mnei tylko sila interesuje ;]

Kakashi
05-10-07, 15:50
jak bedziesz od poczatku cwiczył na siłe to nie ma szans bo nie amsz miesni ktore by zrobiły sie silniejsze!! najpierw musisz je sobie wyrobic a potem je wzmocnic:D pzodro:D

rashido
06-10-07, 23:36
pisalem ze cwicze 4 michy ktos odpisal ze juz moge :P
to jzu sie pogubilem xD
powiem tak chcem tylko sily ...

Kakashi
07-10-07, 00:33
to zaobacz ile ma postów ta osoba i zobacz ze tylko ona ci tak doradziła...jaki wniosek?:>

ArtOne
07-10-07, 01:44
siła = się masa. Jeżeli chcesz więcej siły to musisz też nabierać masy to jest logiczne.
Im większe mięśnie tym więcej siły, oczywiście mówimy o nabieraniu masy bez żadnych sterydów, bo wtedy wielkość mięśni nie idzie w parze z siłą.

rashido
08-10-07, 06:40
ze posluchac sie ciebie przybrac na masie dopiero potem na sile ;p

tom
08-10-07, 22:20
jak interesuje cie tylko sila patrz na plany trojboistow itp.
jasne ze sila planem trojboistow idzie szybciej ale to jest calkiem inny plan
jak lecisz na wynik wielkosc miesni jest wazna ale glownie chodzi o polaczenia nerwowe
sila nie rowna sie masie
widziales wyciskaczy?

Kakashi
08-10-07, 23:47
no ale tom zgodzisz sie chyba ze musi nabrac najpierw troche miesni a potem dopiero je wzmacniac coraz to bardziej i bardzie??:>

tom
09-10-07, 22:33
jesli chce miec sylwetke kulturysty - jasne!

rashido
13-10-07, 23:12
skometuje to tak :D
czyli ze nie musze robic na masse tylko moge juz sila bo jzu sie pogubilem
ja niechce wygladu widzialem na silowni typa co nie wyglada wogule na koksa czy jak to nazwaac ale sile mial :o
///
czyli jak powinien wygladac moj trening ?