PDA

Zobacz pełną wersję : trening-problem



apacz
01-10-07, 19:53
witam mam pytanie, siłownie mam w środę,czwartek,piątek ktoś mi mówił że to zle ze pod żąd, że powinienem mieć 1 dzień odpoczynku czy to prawda i czy to jakoś wpłynie na efekt ćwiczeń?? dzięki pozdro

ubermas
01-10-07, 19:57
Oczywiscie, ze wplynie. Miesnie rosna wtedy kiedy odpoczywasz, a ne kiedy trenujesz. Jelsi ty np w srode robisz klatke a w czwartek inna partie to klatka nie ma czasu na regeneracje. Jelsi dopiero zaczynasz to cwicz 3 razy w tygodniu np. poniedzialek, sroda i piatek.

Kakashi
01-10-07, 19:59
no sluchaj cwiczysz w srode klatke w czwartek cos innego a w pt trica...nie zdazy sie zregenerowac jesli nie bedzie miałtego dnia wolnego i trica zaniedbasz:D

j/w ciwicz pon sr pt albo jakos inaczej...masz duzo opcji przy 3 dniowym planie^^ pozdro

TomekŁDZ
01-10-07, 20:12
Musisz mieć przerwę między treningami bo to nie ma sensu taki trening pod rząd 0 odpoczynku.

Gnidek
01-10-07, 22:35
Jak mozesz cwiczyc w inne dni to zmien
Jak nie to moze tak zostac
Ja cwicze od poniedzialku do piatku bo inaczej nie moge i jakos idzie
Pozdro

apacz
21-10-07, 19:28
hmm ale chodzę na siłownię do domu kultury i nie mogę zmienić dni treningu, a mogę zrobić coś takiego aby chodzić na siłkę w środę i piątek a w poniedziałek ćwiczyć w domu? chodzi mi o jakieś ćwiczenia typu pompki brzuszki bo nie mam żadnego sprzętu czy to ma sens?? zamieżam brać teraz białko i nie chce żeby sie zmarnowało na skutek złych treningów. proszę o wypowiedz znawców, wielkie dzięki!

apacz
23-10-07, 14:50
proszę o odp.

lo3
23-10-07, 15:20
a staz jaki masz
?
?

apacz
23-10-07, 16:22
1,5 roku

oSiŁeK_sNd
23-10-07, 18:52
no to sory...1,5 roku i ty nic nie wiesz na temat cwiczenia? bo z twoich pytan to wynika ze nie masz w ogole zadnego pojecia o niczym...chyba 1,5 miesiaca a nie 1,5 roku...smiech na sali...tak na marginesie juz Ci powiem ze to wcale nie wstyd cwiczyc mniej niz 1,5 roku czy rok...ale chociaz bys nie sciemnial

apacz
23-10-07, 20:28
słuchaj osiłek jeżeli mówię że półtora roku to półtora roku Dotarło??
jestem nowy na forum i wcześniej nie miałem sie kogo poradzić, poza tym miałem inny plan a teraz sie zmienił na gorsze jak widać 3dni pod rząd

apacz
23-10-07, 20:30
Gorole!!!

oSiŁeK_sNd
23-10-07, 21:41
no to jeszcze bardziej sie tylko osmieszasz, piszac ze 1,5 roku a nie masz pojecia o podstawowych rzeczach...a za tego posta gorole !! to mozesz tylko warna dostac wiec nie pajacuj jak masz pisac to przynajmniej na temat....w miare chociaz