PDA

Zobacz pełną wersję : Odrzywki a staz ?



rashido
01-10-07, 19:46
Mam pytanie :
JEsli chcialbym brac odrzywki to czy potrzebuja jekiegos stazu ( slyszalem ze 6 miesiecy)?
i
Czy jak zaczne brac odzywki to szybciej mnie czeka stagnacja miesni czy wogule mnei czeka ??

Sorry jesli temat byl ale nei znalazlem

cieniasek
01-10-07, 19:51
1.po pierwsze dieta,cwicz ile sie da bez odzywek jak zobaczysz ze juz nie ma postepow wtedy zacznij cos brac np gainer,kreatyna,bialeczko

2.odzywki sa p to zeby odroczyc stagnacje ;)

HuGsoN
01-10-07, 19:58
Pierwsze odrzywki typu kreatyna mono oczywicie mozna wziąść po 6 miesiącach.
Przed tym jako uzupełnienie diety możesz pić gainery i białko jakieś. Należy pamiętać, że podstawą do sukcesu jest oczywiście dieta.

rashido
01-10-07, 20:02
podstawa sukcesu jest
dieta
sen
trening
i czas :D
ale mnie ciekawi o tych odrzywkach i czy jest ta stagnacja

tom
01-10-07, 21:35
heh reklama robi swoje :)
==>suple sa tylko dodatkiem(uzupelnieniem) diety
==>takie teksty ze bez kreatyny nic nie zrobisz to bzdety<==
i to ze wezmiesz najlepszego stacka na rynku nie znaczy ze zrobisz od razu pare kilo miesnia
jesli robisz mase glownie koncentruj sie na diecie, kreatyne jak sie uprzesz to wezmiesz ale nie warto ==>przez pierwszy rok bedzie szlo b.dobrze bez supli tylko pilnuj sie diety i treningu staraj sie nie przesadzac i sluchaj rad ludzi z jak najwiekszym doswiadczeniem
stagnacja=stoisz w miejscu
jest wiele sposobow zeby przelamac stagnacje nie koniecznie trzeba siegac po suple--sa na to rozne metody treningowe, kombinowanie z dieta...

nowin
01-10-07, 21:38
podstawa sukcesu jest
dieta
sen
trening
i czas :D
ale mnie ciekawi o tych odrzywkach i czy jest ta stagnacja

tak ale w tym sporcie ważne (najważniejsze?) jest jeszcze :
dieta =$$$
sen
trening =$$$
odżywki =$$$
i czas :D

Street Fighter
01-10-07, 22:21
tak ale w tym sporcie ważne (najważniejsze?) jest jeszcze :
dieta =$$$
sen
trening =$$$
odżywki =$$$
i czas :D


Hahahahahahaha ładnie w skrócie napisane :D

SEBAN
02-10-07, 15:34
Do Rashido:

Tak jak koledzy mowia,odzywki to uzupelnienie.Jesli masz slaba diete i nie masz w niej braki to jak najbardziej mozesz gainera,bialko,witaminy zapodac.Ale jesli dieta ok,to nie ma sensu.Poza tym od w.w. odzywek stagnacja ci raczej nie grozi,szybciej od przetrenowania i ciezkiego treningu.
Pozdro!!!!