PDA

Zobacz pełną wersję : Marcus ruhl na zakupach



MrO
02-05-06, 03:35
http://media.putfile.com/Ruhl hehehe zobaczcie na reakcje ludzi :lol: koles jest jednym z moich idoli.. chociaz sam nie wiem czy chcialbym AZ tak wyglądać..

macie może podobne filmiki z kulturystami, np. coś z Jay'em Cutlerem? nie chodzi o zawody tylko właśnie takie filmy z zycia codziennego

tomek.
02-05-06, 09:37
koszulke ma przegięta :razz:

masakrycznie wyglada... :mrgreen:

MADOX
02-05-06, 12:56
to jest z filmu "Marcus Ruhl -made in germany" mam ten film cały i jeszcze dwa inne dobry tez jest filmik "XXXXL" oraz "live ruhl " - ten jest nakrecony prze jakiegos amatora ale wlasnie opowiada bardziej o zyciu kulturysty , jest niestety słabej jakosci i sa rózne tytuły tego filmu

MrO
02-05-06, 13:33
skąd go masz? podobno na torrencie jest
potem poszukam jak cos to dam linka, teraz ide w kimono bo nie spałem całą noc :???:

ps. daje jeszcze fajna fote tego goscia, garniturek chyba szyty ma na zamowienie :lol: tam wlasnie sa te filmy o ktorych mowisz..

MADOX
02-05-06, 13:52
Markus jest wielki i z zajebistym poczuciem humoru co widac na jego filmach , garnitury ma szyte na miara bo widzialem kiedys na rtl jak był z nim wywiad , co do filmów to szukajcie az znajdziecie

[ Dodano: 2006-05-02, 13:46 ]
w dziale "inne" masz mij temat o spisie filmów kulturystycznych zobaczo sobie warte obejzenia