PDA

Zobacz pełną wersję : Testosteron



olek
29-09-07, 20:41
Mam pytanie. Mam 14 lat, ćwiczę pożądnie od około roku, wcześniej to byłą raczej zabawa. Mam dość niski poziom testosteronu i słabe efekty na siłowni. Nie chcę brać żadnych odżywek czy suplementów na podwyższenie poziomu testosteronu, bo chyba za młody jestem. Piszcie jakie produkty, ćwiczenia itd. na podwyższenie poziomu testosteronu.
Z góry dzięki!

mlodzian
29-09-07, 20:59
ćwicz narazie tak jak ćwiczysz jesteś jeszcze za młody/

Wiki
30-09-07, 12:45
14 lat, jezeli by chcial to moze brac jakies odżywki,np. białeczko;p?

olek
22-10-07, 21:11
A jakie cwiczenia wykonywać czy co jeść?

johny
22-10-07, 21:14
co to kur** jakis zart??!! cwiczenia na podwyzszenie testosteronu? <lol15815215484215> jak masz 14 lat to sie nie dziw ze ci wlosy na klacie nie rosna <lol>

Dyga
22-10-07, 21:52
sa naturalne sierodki podnoszace testosteron :P .. ale to nie dla ciebie takie bawienie sie hormonami moze sie zle skaczyc , moze nie tragicznie ale skutki jakies tego beda .. co masz jesc i jak cwiczyc wszytsko znajdziesz na forum .. jak jestes szczupły to jedz wszytsko co cie wreke wpadnie ale nie słodycze :P

Dyga
22-10-07, 21:54
sa naturalne sierotki podnoszące testosteron :P .. ale to nie dla ciebie takie bawienie sie hormonami może sie zle skończyć , może nie tragicznie ale skutki jakieś tego będą .. co masz jeść i jak ćwiczyć wszystko znajdziesz na forum .. jak jesteś szczupły to jedz wszystko co ci w rękę wpadnie ale nie słodycze :P

sora za dwa posty :/ .. Moderator usuń jeden

lo3
22-10-07, 22:30
a wyniki jakie masz? Ciekaww jestem :D siła i wymiary

Gutek
22-10-07, 23:30
Po czym oceniasz ze masz mały poziom testosteronu w takim młodym wieku??

olek
24-10-07, 19:43
Od około 6/7 miesięcy jadę na masę. Jem jak najwięcej produktów, które mają dużo białka, raczej nie jem słodyczy. No jem dużo wiecej niż rówieśnicy. Niedługo chyba wezmę geinerka. Mam 166,3 wzrostu, waga ok 63 kg, na klatkę 70kg wyciskam, bicems w obwodzie ok 32cm. No to chyba nawet nieźle, bo napierdalam na siłowni dość ostro, ale i tak idzie mi to dużo wolniej niż np. u mojego brata w kiedy był w moim wieku.

Gutek
24-10-07, 21:52
Jesli w tym wieku wyciskasz wiecej niz sam wazysz to to jest dobry wynik.
Nie zawsze ostro znaczy dobrze, moze to doprowadzic do przetrenowania. Trening jest po to aby przepompowac jak najwiekszo ilosc krwi przez cwiczony mięsien i doprowadzic do mikrouszkodzen w włóknach mięsniowych. Miesnie nie rosną w czasie treningu tylko podczas regeneracji. Ułóz sobie dobry trening na mase (są takie w podwieszonych) i odpowiednią diete.