PDA

Zobacz pełną wersję : co to?



panostry
29-09-07, 19:41
siemano mam pytanie co to takiego ,,gh grow hormone" i jak to dziala ewetualne skutki uboczne .

HuGsoN
29-09-07, 19:56
Ja mogę tylko pomóc mówiąc, że grow hormone to hormon wzrostu.

panostry
29-09-07, 20:15
dizeki moto dobre i to ale moze ktos cos wiecej?

Kakashi
29-09-07, 22:14
no jest to hormon wzrostu

z tego co słyszałem pomaga zwiekszyc tkanke miesniowa ale powieksza tez inne narzady takie jak serce watroba itp..ale ile w tym prawdy sie dowiesz jak tu zagladnie voldemort:D pozdro:D

Sonny_Black
29-09-07, 22:22
jakby na to niepatrzec, to gh to skrot od grow hormone, wiec wpisz se w google hormon wzrostu i wszystko jasne ^^

vold
30-09-07, 00:21
Noooooooooooo, nie chce mi się rozpisywać na temat strasznie wielki, HORMON WZROSTU, świetny środek na wzrost masy mięśniowej lecz najlepiej jak zastosowalibyśmy go jako dodatek do cyklu sterydowegwo zawierającego sterydy anaboliczno-androgenne.

Kakashi
30-09-07, 00:23
Voldemort a od razu pytanie ode mnie czy to co napisałem machoc odrobine prawdy czy to raczej bajka?:>

panostry
30-09-07, 00:25
dziekowac! waldi w poniedzialek sie odezwe na gg bo do polski bede jechal

vold
30-09-07, 00:25
ale co dokładnie?

Kakashi
30-09-07, 00:27
no jest to hormon wzrostu

z tego co słyszałem pomaga zwiekszyc tkanke miesniowa ale powieksza tez inne narzady takie jak serce watroba itp..ale ile w tym prawdy sie dowiesz jak tu zagladnie voldemort:D pozdro:D

o to mi chodzi??

vold
30-09-07, 00:40
Moim zdaniem hormon wzrostu jest dla bardzo zaawansowanych, nie ze wględu na szkodliwośc czy wiedze bo raczej, ale to z mojego punktu widzenia jest bardzo bezpieczny a zarazem sztrasznie drogi bo trzeba traktować go jako dodatek do cyklu sterydowego, wiele ludzi decyduje się na bardzo ryzykowny środek jak insulina który dae zajebiście wielkie i szybkie przyrosty za niewielką kase ,,,,,,,,, ale niestety trzeba posiadać odpowiednią wiedze której wiekszość nie posiada.

Cielu7
30-09-07, 10:44
i tu mnie zaciekawiles z insulina bo ja myslalem ze ona jest dobra jako transporter ale nie wiem mam w rodzinie cukrzyka to troche o insulinie sie nasluchalem

vold
30-09-07, 18:00
Coś w tym prawdy jest napewno ale w praktyce nieźle to wygląda.