PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z plecami



Niedźwiad
27-09-07, 14:04
Wszystko zaczęło się tak że bardzo wcześnie zacząłem ćwiczyć na siłowni po pewnym czasie musiałem skończyć bo na dalszy trening nie pozwalał mi ból kręgosłupa, teraz znowu zacząłem ćwiczyć ból dalej się objawia głownie w dolnej części kręgosłupa, czy mogę zneutralizować ten ból przez jakieś ćwiczenia wzmacniające? doktor powiedział że wszystko okej z kręgami więc nie wiem co mam robić.Prosze o pomoc to bardzo dla mnie ważne .Pozdro

Wiki
12-10-07, 22:24
Może cwiczyles na niewyprostowanym kregoslupie i caly ciezar go przygniatał:/?

iTunes
12-10-07, 22:30
powiedz ile masz lat bo to moze miec znaczenie. Moze za duze ciezary? Za dlugi trening albo zbyt czesto trenujesz plecy?

Sonny_Black
13-10-07, 07:44
moze sie lepiej rozgrzej przed treningiem?
boli cie idealnie kregoslup, czy moze po lewej/prawej dolnej stronie plecow?

polo
13-10-07, 18:34
idz na ćwiczenia rechabilitacyjne i nie ćwicz na stojaco , a na siedząco nie przesadzaj z ciazarem i bedzie lux, tez miałem to co ty kiedyś ale mi przeszło z wiekiem teraz moge wszystko

Krzychu999
15-10-07, 12:59
jak już cwiczysz walnij sobie porządną rozgrzewke i zainwestuj w ps kulturystyczny powinno troche pomóc :P

HuGsoN
15-10-07, 15:00
Może jakiś masaż. Moja mamusia śmigała na taki jak ją kręgosłup bolał.

Punisher
15-10-07, 15:20
Może masz skrzywiony kręgosłub w bocznej płaszczyźnie -lordoza lub pochodne?
Jeżeli nie, to być może obcierają ci się kości czy coś tam i można sobie z tym poradzić ćwicząc tak jakby brzuski odwrotne - na lędźwie. I wtedy mięśien obrośnie te miejsca i będzie to wzmocnione. Ale nie wiem czy akurat to masz..

pey
15-10-07, 20:42
Jedno pytanie: czy ten ból występuje obok kości ogonowej?