PDA

Zobacz pełną wersję : Pompa i białeczko



xxManiekxx
26-09-07, 20:39
Witam,
takie pytanie. Jaka pompa i jakie białeczko do tego? a moze aminokwasy lub cuś takiego?
Nie wiem czy brac kreatynke czy nitrobolon II ? a jak kreatyne to jaka?

Do tego bialeczko, tylko pytanie jakie? Waże 76kg mysle ze dziennie powinienem dostarczyc tak 190g bialeczka czyli po 2,5g na kg ciała.
Wiadome też jak kazdy nie za duzo mam srodkow na takie suplementy wiec chcialbym nie najtansze ale tez nie najdrozsze dobre bialeczko. By zobaczyc jakis fajny efekcik zeby cos tej masy miesniowej przybylo.
Dzieki z góry i czekam na odpowiedzi!

HuGsoN
26-09-07, 20:52
Napisz staż to pomogę.

xxManiekxx
26-09-07, 21:35
Wiec tak,
trenowałem około roku. Jednakże były to słabe treningi nie zbyt sumienne. w Tym roku a dokladnie od sierpnia ruszyłem z kopyta i z wielkim zapałem.
Brałem juz kreatyne Treca micronized 200 mesh i magnum 8000. Jednakze byl to tylko jeden cykl.

Na siłowni od trenera ktory tam pracuje i wyglada naprawde swietnie dowiedziałem sie by brac kreatynke do tego aminokwasy i weglowodany.
Jednakze nie chce brac za bardzo weglowodanow gdyz nie mam zadnej diety i watpie ze bede miec gdyz nie za mierzam byc kulurysta i napewno nie pozbawie sie wielu smakolykow he taka prawda.
Wiec chcialbym brac odzyweczke w postaci conajmniej 70% bialka. zeby nie dostarczac za bardzo weglowodanow ktore pojda mi w boki.

Mam 76kg wagi przy wzroscie 183cm. jeszcze jestem troszke tluszczykiem zalany ale jest juz znacznie lepiej. Zalezy mi tez nie dostac brzucha chce dostarczac pokarm czesciej ale w mniejszych ilosciach by nie zpychac zoladka.

Czekam na odpowiedz.

p.S. znalazlem takie cos co Ty na to?
AMERICAN MUSCLE Creatine Monohydrate 1250 g (250 porcji)

AMERICAN MUSCLE Protein Power 3000 g (120 porcji)

xxManiekxx
28-09-07, 09:03
Napisałem i coś nie pomagasz ;]

HuGsoN
28-09-07, 11:19
Bo mnie nie było :)
Uważam, że może być:
PRO LONGATUM z Biogenixa 2,3 kg kup.
Do tego kreatyna Vitalmax zielona, 500 g na cykl starczy.
Możesz również jak masz pieniądze BCAA kupić, a jak
wolisz taniej to jakieś zwykłe witaminy w aptece kup.

xxManiekxx
29-09-07, 00:39
a co myslisz o tej odżyweczce?
AMERICAN MUSCLE Protein Power 3000 g (120 porcji)

myslalem o tych aminokwaskach BCAA a dokladnie Trec BCAA G-FORCE

HuGsoN
29-09-07, 19:53
Lepiej weś BIOGENIX PRO LONGATUM.
Jednak tamto tańsze sporo.
Te BCAA może być.

xxManiekxx
29-09-07, 23:48
No ta.. tylko ze pensje nie mam zbytnio wielka he.
Rozne oplaty itp
do tego kreatyna, bialko, karnet na silownie a nie tani bo 120zł wiec biogenixa nie bardzo. a wlasnie tak troche tanszych to co polecicie? na american muscle moze byc? czy nie mieliscie do czynienia?

HuGsoN
29-09-07, 23:53
Nie podpowiem Ci nic na temat tego Americam Musce bo nie miałem styczności.
PS: Gdzie ćwiczysz, że tyle siłownia kosztuje ???

xxManiekxx
30-09-07, 09:31
Elbląg. Siłownia Matrix.
http://www.matrixfitness.pl/

a cos zamiast tego biogenixa? jakas glownie bialkowa odzyweczke? bo wiesz nie chce sie tluszczem zalac bo i tak juz go troszke mam.

HuGsoN
30-09-07, 11:40
Skoro chcesz tanio to ostrowie.