PDA

Zobacz pełną wersję : silka a...



asdfg
25-09-07, 21:03
witam.mam takie pytanko...czy jak trenuje kick-boxing i cwicze na silowni to bede mial problemy z nabraniem masy miesniowej??

dni treningowe:

poniedzialek-kick-boxing,
wtorek-silownia,
sroda-kick-boxing,
czwartek-silownia,
piatek-wolne,
sobota-silownia,
niedziela-wolne

asdfg
03-10-07, 17:38
??

Wilku33
03-10-07, 17:51
bedziesz miał xD
bedziesz musiał dorzucic wiecej weglowodanów i ogólnie jesc wiecej, bo aeroby nie sa wskazane przy masie

Kakashi
03-10-07, 20:53
tzn na pewno bedzie Ci trudniej zdobywac mase ale na pewno nie bedzie tak ze nic do przodu nie bedzie szła:D plan wyglada na dobry bo masz 2 dni do odpoczynku:D

napisz jaki masz plan na siłke??
aha...klatka bedzie wygladac na zaniedbana:D bo podczas kikboksingu pracuja nawiecej plecy ale barki i ramiona tez:D a klatka ani troche:P

krzychuool
04-10-07, 18:43
A co sądzicie o moim przypadku:

poniedziałek karate
wtorek siłownia: klata, bic
środa karate
czwartek siłownia: plecy, tric
piątek karate
sobota siłownia: bary, nogi

czy tak intensywny tydzień może mi zaszkodzić czy nie?

Kakashi
04-10-07, 18:55
no nie masz czasu na odpoczynek...nie mozesz chodzic tylko 2 razy na karate?? to by było najlepsze rozwiazanie tej sytuacji...

Street Fighter
05-10-07, 19:02
A co sądzicie o moim przypadku:

poniedziałek karate
wtorek siłownia: klata, bic
środa karate
czwartek siłownia: plecy, tric
piątek karate
sobota siłownia: bary, nogi

czy tak intensywny tydzień może mi zaszkodzić czy nie?

A ja nie wiem co to za oftop aa i 600 napisanych postów a takie podstawowe pytania O.o?

wara
05-10-07, 19:47
znam ludzi ktorzy probowali polaczyc tak konczy sie oslabieniem , krew z nosa te sprawy albo to albo to chyba ze lajcik na silowni to jeszxcze jeszcze

krzychuool
07-10-07, 13:12
Street Fighter, ja na ten temat mam swoje zdanie ale bylem ciekawy co wy na to powiecie :)

Sonny_Black
07-10-07, 20:04
silownia jest przydatna przy sztukach walki ale masy wolniej nabieramy, za to sila idzie i niestety do tego caly tydzien sie jest niezywym przez małą ilość odpoczynku