PDA

Zobacz pełną wersję : foty



juniorlukas
01-05-06, 18:21
siemano ćwiczę 2 lata bez odrzywek i bez żadnej suplementacji:D tylko ja i wysiłem i takie są efekty:D jak zaczynałem to miałem 30cm w biciolu:D teraz jest już prawie 41:D
plecy
http://img437.imageshack.us/img437/6785/plecy7ko.jpg
biceps i bark
http://img437.imageshack.us/my.php?image=biceps7rd.jpg
przodek
http://img437.imageshack.us/img437/6691/przodek1lu.jpg
i z boku:D
http://img526.imageshack.us/img526/51/boczek5le.jpg
nóg nie pokzauję:D ale 6 lat treningu w klubie lekkoatletycznum robi swoje udo to 60

jakieś sugestie ?? porady?? suplementacja?? bo jak widać mam strasznie suchy mięśień

sylwka
01-05-06, 18:39
juniorlukas, przeciez to niemożliwe! I mówisz, że ćwiczyłeś na sucho?? Bez jaj, Twój biceps nie wygląda normalnie.. Musiałeś coś brać!!

sławo
01-05-06, 19:31
no nawet ładnie
tzn ładna rzeźba plecki nawet fajne choć mogłeś napiąć motyle
bicek tez ok
klata słabo
tricek słabo
takie moje zdania na podstawie tych fot

Litwin25
01-05-06, 19:38
Śmieszne bicho;pAle jak już jest nei napięte to vvygląda super.Masz super rzeźbe i jak nie brałeś suplementóvv,to możesz na piervvszy raz vvziąsc kreatyne i białko.Pójdzie ci masa i się nei otłuszczysz;p

juniorlukas
01-05-06, 19:48
wiem że umnie słabo z klatą ale nie sądziłem że z triciolem też wydawało mi się że mam spory triciol ale mi od byle czego rośnie biceps (prawie wcale go nie ćwiczę ) a klata tylko zarys i nic nie przyrasta

sławo
01-05-06, 19:52
juniorlukas podobny problem co umnie ale jakiś czas temu drgneło i to całkiem nieźle
tricek nie wygląda dobrze ale to może tylko na tych fotach
tak to zresztą jest z fotkami

Litwin25
01-05-06, 19:58
Pokaż tricho same,jak dla mnie vvygląda nieźłe ale trudno ocenic.

juniorlukas
01-05-06, 20:58
hmmmm niemam żadnych fotek samego tricepsa ale jak robięcośna triceps to naprzykład wyciskanie się na poręczach to muszę mieć przypięte do pasa mimimum 30kg żeby to miało jakiś sens i by nie robić zbędnych serii ale z siłą też nie jest źle jeśli chodzi o klatę bo zacztnam od 85kga kończę 110(2X)

Jose
01-05-06, 22:56
hmm jesli nic nie brales to ladnie... ale nie wydaje mi sie abys nic nie bral... ale mozliwe ze sie myle jesli tak to wez kreatyne mono z jakims transporterkiem...
ogolnie pozytywnie

MADOX
01-05-06, 23:04
gratulacje widac mieśnie zrobione bez nieczego sa wysuszone bardzo ladnie ja proponuje teraz troche massy zdobyc na te mieśnie i bedzie gitasnie wieze ze bez niczego to odrazu widac po budowie mięsni ale teraz pomyśl o jakichs suplach na mase

juniorlukas
01-05-06, 23:39
...... po budowie mięsni ale teraz pomyśl o jakichs suplach na mase
tyle to i ja wiem tylko teraz będzie mały problem z tym MON wzywa :cry: i tam raczej nie zrobie masy a przeciwnie stracę ale zastanawiam się co kupić bo już dość dużo wiaderek potu wypociłem by tak wyglądać odrzywki hmmmmmm ale ich jest tyle na rynku że głowa boli jakieś sugestie ?? robiłęm ostatnio badania na zawartość tłuszczu i wyszło że ja jak dober mleko:D 4% a i jeszcze 1 ważna żecz co 2 miesiące oddaje krew regularnie od 2lat

Jose
02-05-06, 02:35
4%...? to kulturysci przed zawodami maja wiecej.. :roll:

MrO
02-05-06, 07:05
masz strasznie niski poziom fatu.. przygotowywujesz sie do zawodow czy jak? :wink: ... z przodu troche nieciekawie klata wyglada, ale moze sie myle, ja akurat wole jak jest wiecej masy
za to bicek masz kozacki, wyglada na jakies 44 a nie 40 :smile:

MADOX
02-05-06, 11:37
przytyjesz w mon ie zobaczysz i klata ci sie wyrobi

Jose
03-05-06, 16:46
ale kreatyna czy jabłczan kreatyny?? i jakie smaki gajnera odradzacie?? ze wzglądu na smak:Dzapraszamy do dzialu suplementacja... zaloz swoj temat lub dopisz sie juz do jakiegos istniejacego... ;)

Bryan
23-09-06, 13:53
czy ja iem czy ci dobrze idzie ? jka cwicze na sucha zaczalem od 31 mam 37 po treningu 38 w ciagu okolo pol roku a ty dwa lata no co prawda klate mam jeszcze gorsza lol2 ale mam tylko 60 kg obcaizenia a biore 80 kg na silowni w krk a ty 110 wiec... 30 kg w poltora roku spokojnie sie da zrobic masz dobra rzezbe ale uwazam ze po 2 latach treningu mozna byc zdecydowanie lepszym skoro moj kumpel z klasy ma 42 w bicu po roku cwiczenia na sucho ;/

areneusz
23-01-07, 20:28
no nawet ładnie
tzn ładna rzeźba plecki nawet fajne choć mogłeś napiąć motyle
bicek tez ok
klata słabo
tricek słabo
takie moje zdania na podstawie tych fot

Nawet ładnie? Ten gosciu wygląda super, malo kto wytrzymuje pierwsze kilka miesiecy treningu

bartek145
23-01-07, 22:13
Jak dla mnie to jest fajnie nawet bardzo fajnie:)
pozdro

fanator
23-01-07, 23:54
bardzo ładna sylwetka! Ćwicz tricepsy, rozpiętki i klatke jakos jeszcze i będzie genialnie!:P Aż miło się patrzy!!:)

Prezydent_1c
27-01-07, 13:08
Chudo troche .... ale ciężką prace widać :smile: Bicek śmieszny troche masz :P

juniorlukas
01-06-07, 20:53
mon się skończył a mnie wsysło tak jak mówiłem schudłem i to 15 kg :( dostałem w D**e i słabo karmili ciekawe kiedy uda mi się odbudować formę!! sprzed roku :( pozdrawiam junior

Kakashi
01-06-07, 23:54
juniorlukas, to juz przesada!! warn jak nic:D

Dexter1900
02-06-07, 00:04
Ej... fotki widzialem te na *** hmmw gurniu i zebym poszukal w galerii zdjec napewno bym znalazl tam tez pisal ze nic nie bral.. i nikt mu nie wierzyl a jaka jest prawda niewiem... daje fotki z przez pol orku a moze i wiecej ;] :mrgreen:

lovelas69
02-06-07, 00:36
powiem tak klata do poprawy... przedramie do poprawy- wogole nie pasuje do tego bicepsa- obwodowo fajnie ale jak dla mnie smiesznie wyglada i mi sie on nie podoba... a tricek widac (4 zdjecie) :-) nie wiem jak oni patrza na te zdjecia- brzuch ladny i naramienne tez niczego sobie... ogolnie wiele osob by tak chcialo wygladac (ale nie ja :-)) tym bardziej sie to ceni ze na sucho... Powodzenia tylko szkoda ze dajesz stare zdjecia ?? jaki ma to sens zebysmy teraz oceniali jak schudles 15 kg- pewnie wygladasz jak suchy patyk...- ale zycze szybkiego powrotu do formy i wagi :-) POZDRO! :twisted:

Kakashi
02-06-07, 13:09
nie piszcie w tym temacie!!!!