PDA

Zobacz pełną wersję : Nadmierna waga i tkanka tłuszczowa u 16 latka.



wombat27
23-09-07, 22:18
Witam serdecznie.
Mam 16 lat, no i mam wielki problem, w którym mam nadzieję pomożecie mi :smile: Mierzę ok 175 cm, moja waga to około 75kg. Wiem - może to nie jest jakaś ogromna waga, jednak mam bardzo dużo tkanki tłuszczowej, szczególnie na brzuchu, oraz na nogach. Jaką dietę, trening, oraz odżywki czy coś - polecacie abym jak najszybciej pozbył się nadmiernej wagi, tłuszczu oraz wyrobił przy okazji choć trochę mięsni ?
Pozdrawiam.

hans87
23-09-07, 22:32
dziwne, że mowisz ze przy takich parametrach jestes zalany tłuszczem. Ja mam 174 cm i waze 77 kg i nie jest tak zle, chodz przyznam że brzuszek mi wystaje. Co do spalania to proponuje pływanie i bieganie, a trening to na początku polecam ogolnorozwojowy, jest go mnóstwo na forum, wystarczy że poszukasz. Pozdro:)
ps. co do odzywiania to na diecie się nie znam, ale na pewno nie możesz jeść fastfoodów i słodyczy.

Lukasz_L
24-09-07, 07:59
Hans ma racje. Choc zalezy to od przemiany materii :P. Ja np. jem prawie co dzien tabliczke czekolady, a waze 67kg przy wzroscie 178cm. Mam 17 lat. Boczki troche widac, ale nie jest zle :)

dexter
24-09-07, 13:16
wombat pewnie jesteś endoomorfikiem, wiec ułóz sobie odpowiednia diete i zrób ogólnorozwojówke przez 6 tyg potem trening na mase. Biegaj, pływaj i rower.Nie jedz badziewia - fast foodów, lodów, słodyczy, chipsów itp. Na samej ogólnorozwojówce na pewno stracisz troche tłuszczu

wombat27
24-09-07, 15:35
Dobra.. ale sęk w tym, że sam sobie diety nie potrafię ułożyć...
Ma ktoś jakieś pomysły, jaką dietę stosować?
A ten trening ogólnorozwojowy obczaiłem, i wygląda dośc ciekawie. Pytanie tylko brzmi : z jaką częstotliwością go wykonywać, oraz ile ma trwać taki trening. Pozdro :smile:

hans87
24-09-07, 16:27
Ogolnorozwojówka 3 razy w tyg. przez 6 tyg i to wystarczy. pzdr

wombat27
24-09-07, 17:42
Hm, to po 6 tygodniach będą już jakieś efekty?
A jakie macie pomysły odnośnie diety :]

lucko89
24-09-07, 22:38
1.dieta
2.aeroby
3.ogolnorozwojowka

i tak przez 2miesiace i spalisz kolo 6-8kg(moze wiecej :p:p)!!!!DIETA i AEROBY to podstawa miesnia raczej podczas redukcji nie wyrobisz a jeszcze stracisz!!!
biegaj od pon-piat 3km rano od razu jak wstaniesz na czczo,zapisz sie na silke ROB OGOLNOROZWOJOWKE przez te 2miechy bo masy nie bedziesz ani sily robil podczas redukcji i na silce na trenazeze(lub rowerek lepsszy trenazer) biegaj ok 10km tez pon-piat rob codziennie po bieganiu ze 100brzuszkow jezdzij na rowerze zapisz sie na basen i pamietaj o DIECIE!!!!!!!!!!

ps.wiem cos o tym:p:p

melonsss
26-09-07, 22:44
No dobra , skoro jest już temacik o spalaniu tłuszczu , to i ja zdam pytanie :D
Jaki trening zastosować, aby przyspieszyc spalanie tłuszczu np. z klatki piersiowej ? Zwiększyć liczbe seri , powtórzeń... nie wiem ... Robie areoby ale w rozsądnych ilościach :p . Chodze cos jakby 5 miech na słike... Chciałbym przyspieszyc spalanie na klatce zwłaszcza...
Więc proszę o pomoc :D