PDA

Zobacz pełną wersję : Mocniejsza ręka



marcin001
23-09-07, 19:32
Witam! Chciałbym się poradzićjakie ćwiczenia należy robić aby być mocniejszym ,,na rękę''! Pozdro

HuGsoN
23-09-07, 20:25
- Weś linkę przywiąż na drugim końcu coś ciężkiego 10- 20 kg i usądz tak żebyś mógł sobie to wciągać w ten sam sposób jak siłujesz się na rękę.
- Ćwicz biceps i triceps: ćwiczenia znajdziesz w dziale trening.
- Ja kiedys miałem taki stolik w który była wbudowana sprężyna, którą się łapało u góry i można było wykonywać ćwiczenie identyczne jak siłowanie się na rękę.

wajcha_wwy
23-09-07, 20:26
poszukja w necie trening do armwrestlingu
tutaj mocne musze byc przedramiona np.http://www.armpower.net/?page=arm_trenuj

pakoo21
23-09-07, 20:38
W siłowaniu na rękę działa bardzo dużo parti najważniejsze oczywiscie to biceps przedramie triceps plecy brzuch barki .
Dobre ćwiczenie to bierzesz sztangielke ze sporym obciążeniem opierasz łokieć o ławeczke lub stół pozyjca jak byś się siłował i przechylasz sztanigielke jak by to bym twój przeciwnik . jak ćwiczysz biceps to rób ruchy do połowy zobacz że zawodnicy maja krótkie bicepsy . ogólno rozwojowe ćwiczenie to podciąganie sie różnymi stylami :nachwyt itp. Pozdro i powodzenia :)

marcin001
24-09-07, 14:47
Dzięki czekam na dalsze odpowiedzi! Za racjonalne odpowiedzi nagradzam sogami! Pozdro

wajcha_wwy
24-09-07, 20:08
4 dni w tyg
pn i czw
1.podnoszenie sztangi na bica z oparciem łokcia na modlitewniku 4 serie 6-8 powtorzen
2.podnoszenie szatngi nachwytem stojąc 4 s 6-8 powt
3.naprzemienne unoszenie hantli stylem mlotkowym 4s 4-6 powt
4.podnoszenie hantli na bica o kolano 3s 4-6 powt
5.prostowanie przedramion stojac na wyciagu to na trica
6.wyciskanie szatngi lezac wąskim uchwytem 4 s 6-8 powt
7.francuskie wyciskanie lezac 4 s 6-8 powt

jutro napisze na wtorek i piatek bo musze sie kolegi spytac . on bawi sie w te klocki .:)
pakoo21 dobrze mowi z tym ruchem do polowy na bica rob tak .

Krzychu999
25-09-07, 16:10
w sierpniowym numerze z 2006 r . W ''kulturystyka i fitnes sport dla wszystkich'' <<chyba tak to sie nazywa, był trening TARASA IVAKINA może znajdziesz u kogoś albo w sklepie z starą prasą możę być. ale jak znajde mój nr to ci napisze

marcin001
25-09-07, 21:07
oki jak znajdziesz to napisz