PDA

Zobacz pełną wersję : trening brzucha;]



iknow
01-05-06, 18:21
witam. jestem juz w 13 dni robienia "6" i mam takie pytanie ..czy moge jeszcze po tym cwiczeniu robic np: brzuszki etc-.- albo to co http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=653 nie przemecze za bardzo miesni brzucha ( czy cos moze sie stac)? bo mam ostatnio kupe czasu -.- to znaczy nei mam wogole czasu;] ale uczac sie moj brzuch nic nie robi;] wiec moge sobie robic takie cwiczenia jakie sa na tej stronie.

sławo
01-05-06, 19:37
nie ma takiej potrzeby 6 ci wystarczy
i lepiej szykuj siły na następne dni

SebaZgr
01-05-06, 20:40
nie ma potrzeby robienia dodatkowo brzuszków .skoncentruj sie na 6 weidera i staraj sie ja wykonywac technicznie

Raskus
01-05-06, 21:12
Nie ma potrzeby robić, chybaze zwykle brzuszki takie 10 przed A6W jako rozgrzewka mała dla brzucha to tak, ale tak to niee.

sławo
01-05-06, 21:16
panowie zaczynacie mnie denerwować tymi powtórzeniami

Jose
01-05-06, 22:48
3 razy nie ma potrzeby... :mrgreen:
to ja sie doloze jeszcze 4 raz: nie rob bo nie ma takiej potrzeby :lol:
a tak serio to 13 dzien to jeszcze jest looz ale zobaczysz chocby w 25 dniu jakie schody sie beda zaczynac.. wiec sie nie spiesz z dokladaniem cwicze ... wytrwaj do konca a bedziesz dobry... ;)

MADOX
01-05-06, 22:54
A6W jest cwiczeniem ktore powinno sie wykonywac bez zadnych innych cwiczen pierwsze dni sa lekkie i zdaje sie ze nic nie dziala i wtedy chcemy sie wspomagać innymi ćwiczeniami, ale tak po 20 dniu sama "6" jest już ciężka do zrobienia wiec skoncentruj się tylko na niej

Raskus
02-05-06, 10:12
Racja, zwłaszcza gdy jesteś początkującym, a nawet sobie nie mysl że to nic nie daje, mięśnie brzucha po A6W rosną dopiero po ukończeniu A6W czyli w ciągu 6 tygodni. Jelsi skonczysz A6W nie mozesz robic odrazu drugi raz tylko odstep musi byc 6 tygodni a w tym czasie miesnie rosna od A6W.

MADOX
02-05-06, 11:25
niekoniecznie odstep mósi być 6 tygodniowy ja osobiscie zrobiłem sobie tylko 4 tygodnie odstepu i też było super

iknow
02-05-06, 11:43
to znaczy po ukaczeniu 6 -.- mam nie cwiczyc brzucha -.- bo wtedy bedzie sobie rosl;] miesnie ofc-.- fajnie to brzmi;]
btw jak juz nie bede sie miescil w czasie -.- czyli 25 min treningu to co mam robic -.- skrocic liczbe powtorzen ? czy po prostu olac ten czas;]

MADOX
02-05-06, 12:06
zamiast 3 sekundy trzymaj 2 sekundy w żadnym wypadku nie skracaj liczby powtużeń a czas możesz trochę naciągnoc pare minutek

=MaLuTkI=
02-05-06, 12:16
a jak to wkoncu jest. Bo mowią ze brzuszki nie spalaja tluszczu z brzucha tylko miesnie sie powiekszaja i sprawaia to taki wizualny tylko efekt, a tluszcz spalaja np. aeroby. A6W mowia ze spala tluszcz... wiec jak to jest ?

MADOX
02-05-06, 13:24
no i faktycznie tak jest
- brzuszki rzezbia i umacniaja kaloryfer
- "6" ma za zadanie spalania tłuszczu

=MaLuTkI=
02-05-06, 13:27
no ale A6W to nic innego jak brzuszki.

redgi17
02-05-06, 13:33
no i faktycznie tak jest
- brzuszki rzezbia i umacniaja kaloryfer
- "6" ma za zadanie spalania tłuszczu

Ludzie...nie ma takiego czegoś jak spalanie tłuszczu miejscowo...a6w służy tylko i jedynie do rzeźbienia mieśni brzucha...jeżeli masz oponkę na brzuchu i będziesz robił a6w to zapewne parę cm w pasie zgubisz, ale nadal mięśnie będą przykryte warstwą tłuszczu...żeby pozbyć się tłuszczu należy conajmniej 3x w tyg po 40 min wykonywac areoby, a jeśli dodasz do tego a6w będą zniewalające efekty...no i nie zapoinajmy o diecie redukcyjnej bez której wiele nie zdziałasz

a jeśli chodzi o ten wasz odstęp...to żadnego nie musi być, możesz spokojnie jechać w następne dni trening z ostatniego dnia a6w tj. 3 serie po 24 powtórzenia

pozdro

MADOX
02-05-06, 13:38
=MaLuTkI=, bardzo sie mylisz
redgi17, "6" jest tylko do spalanie i wzmocnienia a nie do rzezbieniaw jaki sposób niby ma to nastapic rzezbienie podcas "6" oczywiscie ze diatka mósi byc

Jose
02-05-06, 13:50
jesli masz tluszcz na brzuchu i bedziesz robil a6w ale zero aerobow to bedziesz mial wieksze miesnie brzucha ale nadal nie bedzie ich widac poniewaz tluszcz je bedzie zakrywal... tyle w tym temacie...
to tak samo jak olszass w foto galerii... wyglada na grubasa zwyklego bo jest strasznioe zalany tluszczem i jesli chce uwidocznic miesnie to nie wystarczy tui trening lecz musza byc tez aeroby i dietka na minusowym bilansie kalorycznym...

=MaLuTkI=
02-05-06, 13:53
no niby jest duzy wysilek ale w jakis sposob t ma niby spalac tluszcz?

redgi17
02-05-06, 14:15
MADOX, śmieszny jesteś...A6W nie ma za zadanie spalić tłuszczu na brzuchu, tylko za wzmocnienie oraz urzeźbienie mięśni.Nie ma takiego czegoś jak spalanie tłuszczu miejscowo!! Jedynym sposobem na zrzucenie fatu są areoby oraz dieta redukcyjna + ewentualnie jakiś trening na brzuch typu właśnie A6W lub ABS...

MADOX
02-05-06, 14:30
redgi17, robiłeś to ćwiczenie ?
wzmocnienie jak najbardziej ale rzezbienie , ciekawe w jaki sposób

redgi17
02-05-06, 14:41
MADOX, robiłem i ukończyłem i zaczynam od nowa...ciekaw jestem za to czy ty je robiłeś...nie wiem jak nazywasz tworzenie się sześciopaka na brzuchu, ale ja uważam że jest to rzeźba mięśni brzucha :]

MADOX
04-05-06, 21:41
redgi17, jak masz jakies wątpliwości to na pw zapraszam inteligentna bestio