PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o domowy plan treningowy na mase



Akim84
21-09-07, 20:35
Witam

Na starcie chciałbym przeprosić jeśli taki temat juz na forum ale chodzi mi o plan indywidualny do mojej sylwetki.

Nie wiem czy ustalenie takiego planu jest w ogóle możliwe majac tylko 2 hantelki 5kg i moge zakupic sobie ławeczke skośną np tą http://www.allegro.pl/item242676692_lawka_profesjonalna_laweczka_skosna_ gratis_.html

Sprawa wygląda nastepująco : mam 23 lata 174cm wrostu i waże tylko niecałe 60 kg:/ od paru lat nic z tym nie moge zrobić a lipa sie tak gdzies pokazac bez koszulki i zaczyna mnie to coraz bardziej dołowac.Nie jem systematycznie ale mysle ze to nie tu tkwi powód.Mam zamiar sobie kupic gainer Trec mass XXl 4.8kg i podstawowe pytanie czy poprzez branie tego gainera moge przytyc cwiczac tylko i wyłacznie w domu??Bo szkoda moich pieniedzy dlatego prosił bym o jakis plan.Nie chodzi mi tu o jakas super sylwetke poprostu chce nabrac masy bo moge jesc cały dzien a i tak nie tyje:/i chyba zostaje mi tylko branie takiego gainera a do tego trzeba cwiczyc i nie wiem czy wystarcza zwykłe pąpki i cwiczenia z hantelkami czy jakis szczegółowy plan.

Z góry dzieki za odp i odrazu mowie ze trening domatora juz widziałem:)Nie chodzi mi o same cwiczenia tylko o plan do gainera na mase w domu.

SEBAN
21-09-07, 23:05
A nie mógłbyś na początek ułoży czegoś na podstawie treningu domatora??(zakładając że dokupisz jakis sprzęt do tych hantli).A po drugie to odsyłam do działu Dieta,bo bez tego na samym gainerku ani rusz(szkoda kasy).

Akim84
22-09-07, 10:38
Czyli obojętnie jakie będe wykonywał ćwiczenia ważne jest żebym ćwiczył oraz miał dobrą diete a gainer pomoże??

Seweryn11
22-09-07, 11:02
niektóre ciwiczenia są lepsze a drugie gorsze masz tu kilka lepszych www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=3733 a jak się przyłożysz i pujdziesz do działu dieta to pomoże

cieniasek
22-09-07, 11:04
to jest lawka do brzuszkow ,gainer przy hantach 5 kg nie polecam,dieta w zupelnosci wystarczy